Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
2 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
3 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
4 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
5 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
6 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
7 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
8 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
9 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
10 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
11 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
12 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
13 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
14 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
15 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
16 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
17 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
18 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
19 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
20 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
22 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
23 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
24 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
25 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
26 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
27 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
28 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
29 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
30 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
31 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
32 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
33 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
34 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
35 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
36 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
37 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
38 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
39 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
40 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
41 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
42 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
43 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
44 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
45 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
46 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
47 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
48 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
49 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
50 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
51 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
52 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
53 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
54 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
55 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
56 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
57 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
58 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
59 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
60 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
61 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
62 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
63 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
64 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
65 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
66 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
67 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
68 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
69 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
70 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
71 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
72 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
73 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
74 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
75 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
76 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
77 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
78 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
79 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
80 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
81 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
82 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
83 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
84 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
85 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
86 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
87 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
88 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
89 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
90 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
91 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
92 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
93 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
94 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
95 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
96 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
97 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
98 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
99 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
100 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono


Wyświetleń: 10578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ