Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
2 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
3 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
4 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
5 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
6 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
7 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
8 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
9 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
10 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
11 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
12 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
13 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
14 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
15 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
16 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
17 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
18 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
19 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
20 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
22 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
23 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
24 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
25 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
26 Roszak Zbigniew Gniewkowo Marsz NW 5km Wataha- Łączy nas bieganie opłacono
27 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
28 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
29 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
30 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
31 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
32 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
33 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
34 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
35 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
36 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
37 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
38 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
39 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
40 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
41 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
42 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
43 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
44 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
45 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
46 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
47 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
48 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
49 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
50 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
51 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
52 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
53 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
54 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
55 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
56 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
57 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
58 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
59 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
60 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
61 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
62 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
63 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
64 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
65 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
66 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
67 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
68 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
69 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
70 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
71 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
72 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
73 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
74 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
75 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
76 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
77 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
78 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
79 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
80 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
81 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
82 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
83 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
84 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
85 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
86 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
87 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
88 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
89 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
90 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
91 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
92 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
93 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
94 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
95 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
96 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
97 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
98 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
99 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
100 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono


Wyświetleń: 11837

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ