Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
2 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
3 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
4 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
5 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
6 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
7 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
8 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
9 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
10 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
11 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
12 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
13 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
14 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
15 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
16 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
17 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
18 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
19 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
20 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
21 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
22 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
23 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
24 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
25 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
26 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
27 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
28 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
29 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
30 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
31 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
32 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
33 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
34 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
35 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
36 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
37 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
38 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
39 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
40 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
41 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
42 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
43 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
44 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
45 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
46 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
47 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
48 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
49 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
50 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
51 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
52 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
53 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
54 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
55 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
56 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
57 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
58 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
59 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
60 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
61 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
62 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
63 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
64 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
65 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
66 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
67 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
68 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
69 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
70 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
71 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
72 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
73 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
74 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
75 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
76 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
77 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
78 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
79 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
80 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
81 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
82 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
83 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
84 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
85 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
86 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
87 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
88 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
89 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
90 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
91 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
92 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
93 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
94 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
95 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
96 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
97 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
98 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
99 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
100 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono


Wyświetleń: 11914

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ