Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
2 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
3 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
4 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
5 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
6 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
7 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
8 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
9 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
10 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
11 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
12 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
13 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
14 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
15 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
16 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
17 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
18 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
19 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
20 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
21 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
22 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
23 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
24 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
25 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
26 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
27 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
28 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
29 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
30 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
31 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
32 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
33 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
34 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
35 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
36 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
37 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
38 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
39 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
40 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
41 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
42 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
43 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
44 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
45 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
46 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
47 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
48 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
49 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
50 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
51 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
52 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
53 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
54 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
55 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
56 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
57 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
58 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
59 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
60 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
61 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
62 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
63 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
64 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
65 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
66 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
67 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
68 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
69 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
70 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
71 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
72 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
73 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
74 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
75 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
76 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
77 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
78 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
79 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
80 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
81 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
82 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
83 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
84 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
85 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
86 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
87 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
88 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
89 Roszak Zbigniew Gniewkowo Marsz NW 5km Wataha- Łączy nas bieganie opłacono
90 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
91 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
92 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
93 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
94 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
95 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
96 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
97 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
98 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
99 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
100 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono


Wyświetleń: 11838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ