Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
2 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
3 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
4 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
5 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
6 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
7 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
8 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
9 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
10 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
11 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
12 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
13 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi
14 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
15 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
16 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
17 Najdrowski Kamil Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
18 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
19 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
20 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
21 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
22 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
23 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
24 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodnoczanki
25 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
26 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
27 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
28 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
29 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
30 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
31 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
32 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
33 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
34 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI
35 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
36 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
37 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
38 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
39 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
40 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
41 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
42 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
43 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
44 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
45 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
46 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny 10km BDD
47 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
48 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
49 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
50 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
51 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
52 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
53 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
54 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
55 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
56 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
57 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
58 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
59 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
60 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
61 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
62 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
63 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
64 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
65 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
66 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
67 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
68 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
69 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
70 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza
71 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
72 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
73 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
74 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
75 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
76 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
77 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
78 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
79 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
80 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
81 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
82 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
83 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
84 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
85 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
86 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
87 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
88 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
89 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
90 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
91 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
92 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
93 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
94 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
95 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
96 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
97 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
98 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
99 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
100 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km


Wyświetleń: 9514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ