Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
2 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
3 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
4 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
5 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km
6 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
7 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodnoczanki
8 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
9 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
10 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
11 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
12 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
13 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
14 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
15 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
16 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
17 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW 5km
18 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI
19 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
20 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
21 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
22 Morawski Marcin Morawski Działdowo Bieg Główny 10km
23 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
24 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km
25 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
26 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
27 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
28 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
29 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
30 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
31 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW 5km OSP POGRODZIE
32 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
33 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
34 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
35 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
36 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
37 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
38 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
39 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
40 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
41 Roszak Zbigniew Gniewkowo Marsz NW 5km Wataha- Łączy nas bieganie opłacono
42 Łada Aleksandra Gniewkowo Marsz NW 5km
43 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
44 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
45 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
46 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
47 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
48 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
49 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
50 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
51 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny 10km BDD
52 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza
53 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
54 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
55 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
56 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
57 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team
58 Szypnik Małgorzata Iława Bieg Główny 10km -
59 Szypnik Arkadiusz Iława Bieg Główny 10km -
60 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
61 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
62 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
63 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
64 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
65 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
66 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
67 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
68 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
69 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
70 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
71 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
72 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
73 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
74 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
75 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
76 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
77 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km
78 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km
79 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km
80 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km
81 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
82 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
83 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
84 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
85 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
86 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
87 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
88 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
89 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
90 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
91 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
92 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
93 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
94 Jeznach Patrycja Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
95 Jeznach Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
96 Jeznach Anita Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
97 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
98 Najdrowski Kamil Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
99 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
100 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik


Wyświetleń: 9539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ