Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Szczech Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
102 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
103 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
104 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
105 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
106 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
107 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
108 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
109 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
110 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
111 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
112 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
113 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
114 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
115 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
116 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
117 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
118 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
119 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
120 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
121 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
122 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
123 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
124 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
125 Skocki Kamil Lipowiec Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
126 Skocki Piotr Lipowiec Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
127 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
128 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
129 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
130 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
131 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
132 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
133 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
134 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
135 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
136 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
137 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
138 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
139 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
140 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
141 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
142 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
143 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
144 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
145 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
146 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
147 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
148 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
149 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
150 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
151 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
152 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
153 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
154 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
155 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
156 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
157 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg Główny 10km
158 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi
159 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
160 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
161 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
162 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
163 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
164 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
165 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km
166 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW Człapski Team
167 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
168 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
169 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock
170 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
171 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
172 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
173 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
174 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
175 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
176 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
177 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
178 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
179 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
180 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
181 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny 10km SKL Filippides
182 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
183 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
184 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
185 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
186 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
187 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
188 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
189 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
190 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
191 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
192 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
193 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
194 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
195 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
196 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
197 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
198 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
199 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
200 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono


Wyświetleń: 11450

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ