Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
102 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
103 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
104 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km
105 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
106 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km
107 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km
108 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
109 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
110 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
111 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
112 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
113 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
114 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
115 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
116 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
117 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
118 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
119 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
120 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
121 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
122 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
123 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
124 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
125 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
126 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
127 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
128 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
129 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
130 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
131 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
132 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
133 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
134 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
135 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
136 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
137 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
138 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza
139 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
140 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
141 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
142 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
143 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
144 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
145 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
146 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
147 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
148 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
149 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
150 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
151 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
152 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
153 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
154 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
155 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
156 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
157 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
158 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
159 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
160 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
161 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
162 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny 10km BDD
163 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
164 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
165 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Morsy Głęboczek
166 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
167 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
168 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
169 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Marsz NW 5km Morsy Głęboczek
170 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
171 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
172 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
173 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
174 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
175 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
176 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI
177 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
178 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
179 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
180 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
181 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
182 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
183 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
184 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
185 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
186 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
187 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
188 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodnoczanki
189 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
190 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
191 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
192 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
193 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
194 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
195 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
196 Najdrowski Kamil Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
197 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
198 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
199 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
200 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi


Wyświetleń: 11114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ