Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kucki Kamil | Narzym | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | opłacono |
102 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
103 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
104 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
105 | Laskowski Bartosz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
106 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
107 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
108 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
109 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
110 | Lewandowski Wojciech | Jamielnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
111 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
112 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Polska | Bieg Główny 10km | Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |
113 | Maliszewska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
114 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |
115 | Maraszek Mirek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
116 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
117 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg Główny 10km | BDD | |
118 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR Sztum | opłacono |
119 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
120 | Modrzejewski Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Iława | opłacono |
121 | Morawski Marcin Morawski | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
122 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
123 | Mówiński Robert | Bratian | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
124 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta | |
125 | Ojrzyński Grzegorz | Ostróda | Polska | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |
126 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
127 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
128 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
129 | Osowski Adam Osowski | Dzialdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
130 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Szalone Brodnoczanki | |
131 | Otremba Miriam | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | opłacono |
132 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Bieg Główny 10km | SieBiega | opłacono |
133 | Pąk Anna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
134 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
135 | Pedynkowski Radosław | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
136 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | SKL Filippides | |
137 | Piątkowski Tadeusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
138 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
139 | Piotrowicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
140 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
141 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
142 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
143 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
144 | Potorska Julia | Lubawa | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||
145 | POTORSKI TOMASZ | LUBAWA | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
146 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | Bieg Główny 10km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
147 | Prokop Jacek | Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
148 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
149 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
150 | Przybyła Adrian | Ilawa | Polska | Bieg Główny 10km | Run Goku Team | |
151 | Pudlis Monika | Orneta | Polska | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |
152 | Pysiak Paweł | Linowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
153 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz NW 5km | NW Człapski Team | |
154 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
155 | Renkel-Bucha Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
156 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono |
157 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Marsz NW 5km | Wataha- Łączy nas bieganie | opłacono |
158 | Roszkowska Oliwia | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
159 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
160 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Morsy Głęboczek | |
161 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Polska | Marsz NW 5km | Morsy Głęboczek | |
162 | Sargalska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | ||
163 | Siekliński Bartosz | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
164 | Skocki Kamil | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
165 | Skocki Piotr | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
166 | Ślasa Katarzyna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
167 | Ślasa Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
168 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz NW 5km | OSP POGRODZIE | |
169 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Bieg Główny 10km | KB Lech Rypin | opłacono |
170 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
171 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |
172 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
173 | Szarmacher Sebastian Szarmacher | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
174 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | Morsy z Grudziądza | |
175 | Szczech Olga | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
176 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Są Wolniejsi | |
177 | Szczypińska Dorota | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
178 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
179 | Szymański Artur | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | ||
180 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
181 | Szypnik Amelia | Iława | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | opłacono | |
182 | Szypnik Arkadiusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
183 | Szypnik Małgorzata | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
184 | Szypnik Mateusz | Iława | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
185 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
186 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
187 | Sławski Maciej | KWIDZYN | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
188 | Tarka Marta | Płock | Polska | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | |
189 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
190 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
191 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | |
192 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
193 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | ||
194 | Typa Aleksandra | IŁAWA | Polska | Bieg Główny 10km | ||
195 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Polska | Bieg Główny 10km | zamek Kurzętnik | opłacono |
196 | Wadecka Wiktoria | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
197 | Wierzbowska Agnieszka | Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
198 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U Kolesi | opłacono |
199 | Wisniewski Kamil | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
200 | Wiśniewski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo |
Wyświetleń: 16568