Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Święcki Dariusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z TEAM IŁAWA | opłacono |
2 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Niezrzeszony | opłacono |
3 | Balewski Błażej | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | - | opłacono |
4 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10km | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono |
5 | Barszczewska Sylwia | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
6 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
7 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono |
8 | Bielawski Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg Główny 10km | Packman Team | opłacono |
9 | Bieniak Lena | Kętrzyn | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | Drużyna ML | opłacono |
10 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
11 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Polska | Bieg Główny 10km | Samindruk Brodnica | opłacono |
12 | Budzińska Dorota | Fijewo | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
13 | Chojnicki Damian | Głogowo | Polska | Bieg Główny 10km | Born To Run - Chojnicki Team | opłacono |
14 | Chuchra Mateusz | Toruń | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | MKL Toruń | opłacono |
15 | Chuchra Szymon | Toruń | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |
16 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
17 | Ciura Magda | Iława | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Iława biega | opłacono |
18 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
19 | Czarzasty Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Zeno Team | opłacono |
20 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | Bieg Główny 10km | Start Team Wąbrzezno | opłacono |
21 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
22 | Dobaczewska Karolina | Płock | Polska | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | opłacono |
23 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
24 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
25 | Erdmańska Wioleta | Wielkie Bałówki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
26 | Fafiński Michał | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
27 | Falasa Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
28 | Figurski Kamil | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
29 | Furmanek Jakub | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
30 | GÓRSKI RADEK | LUBAWA | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
31 | Grabarska Magdalena | Toruń | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
32 | Guzmann Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
33 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny 10km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
34 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
35 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | Bieg Główny 10km | Sokół Bodzanów | opłacono |
36 | Januszewska Izabela | Montowo | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
37 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
38 | Jurewicz Błażej | Elblag | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | MOS Truso | opłacono |
39 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
40 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
41 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
42 | Kamińska Teresa | Miesiączkowe 25 | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
43 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Polska | Bieg Główny 10km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
44 | Kasprowicz Marcin | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | UKS MOSiR Działdowo | opłacono |
45 | Kasprowicz Sylwester | Rybno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
46 | Kasprowicz Wioletta | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
47 | Klonowski Błażej | Iława | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |
48 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono |
49 | Koprowska Agnieszka | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
50 | Korpusińska Magdalena | Włocławek | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |
51 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
52 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
53 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
54 | Krusińska Weronika | Warlubie | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
55 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | SP Boża Wola | opłacono |
56 | Kuciński Rafał | Tylice | Polska | Bieg Główny 10km | Radomno Biega | opłacono |
57 | Kucki Kamil | Narzym | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | opłacono |
58 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
59 | Laskowski Bartosz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
60 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
61 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
62 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
63 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
64 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
65 | Maraszek Mirek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
66 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
67 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR Sztum | opłacono |
68 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
69 | Modrzejewski Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Iława | opłacono |
70 | Mówiński Robert | Bratian | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
71 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
72 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
73 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
74 | Otremba Miriam | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | opłacono |
75 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Bieg Główny 10km | SieBiega | opłacono |
76 | Pąk Anna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
77 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
78 | Pedynkowski Radosław | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
79 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
80 | Piotrowicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
81 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
82 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
83 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
84 | POTORSKI TOMASZ | LUBAWA | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
85 | Prokop Jacek | Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
86 | Pysiak Paweł | Linowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
87 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
88 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono |
89 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Marsz NW 5km | Wataha- Łączy nas bieganie | opłacono |
90 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
91 | Siekliński Bartosz | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
92 | Ślasa Katarzyna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
93 | Ślasa Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
94 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Bieg Główny 10km | KB Lech Rypin | opłacono |
95 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
96 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
97 | Szczypińska Dorota | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
98 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
99 | Szypnik Amelia | Iława | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | opłacono | |
100 | Szypnik Mateusz | Iława | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono |
Wyświetleń: 16566