Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | Bieg Główny 10km | ||
2 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Polska | Bieg Główny 10km | AZS UMK TORUŃ | opłacono |
3 | zubowicz katarzyna | Wydminy | Polska | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |
4 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | Janikowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
5 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Polska | Bieg Główny 10km | Start Team Wąbrzezno | opłacono |
6 | Zalewska Marta | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | ||
7 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
8 | Wróblewska Joanna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
9 | Wroński Bartosz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |
10 | Woźniewski Leszek | Tylice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
11 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
12 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
13 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
14 | Wiśniewski Patryk | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
15 | Wiśniewski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
16 | Wisniewski Kamil | Brzozie Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
17 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U Kolesi | opłacono |
18 | Wierzbowska Agnieszka | Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
19 | Wadecka Wiktoria | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
20 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Polska | Bieg Główny 10km | zamek Kurzętnik | opłacono |
21 | Typa Aleksandra | IŁAWA | Polska | Bieg Główny 10km | ||
22 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | ||
23 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
24 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | |
25 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
26 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 5km | ||
27 | Tarka Marta | Płock | Polska | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | |
28 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
29 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz NW 5km | OSP POGRODZIE | |
30 | Ślasa Michał | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
31 | Ślasa Katarzyna | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
32 | Szypnik Mateusz | Iława | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
33 | Szypnik Małgorzata | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
34 | Szypnik Arkadiusz | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | - | |
35 | Szypnik Amelia | Iława | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | opłacono | |
36 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
37 | Szymański Artur | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | ||
38 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
39 | Szczypińska Dorota | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono |
40 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10km | Są Wolniejsi | |
41 | Szczech Olga | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
42 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | Morsy z Grudziądza | |
43 | Szarmacher Sebastian Szarmacher | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
44 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |
45 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Polska | Marsz NW 5km | opłacono | |
46 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Polska | Bieg Główny 10km | KB Lech Rypin | opłacono |
47 | Sławski Maciej | KWIDZYN | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
48 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
49 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
50 | Skocki Piotr | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
51 | Skocki Kamil | Lipowiec | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |
52 | Siekliński Bartosz | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
53 | Sargalska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | ||
54 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Polska | Marsz NW 5km | Morsy Głęboczek | |
55 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Morsy Głęboczek | |
56 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
57 | Roszkowska Oliwia | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |
58 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Marsz NW 5km | Wataha- Łączy nas bieganie | opłacono |
59 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono |
60 | Renkel-Bucha Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
61 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono |
62 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz NW 5km | NW Człapski Team | |
63 | Pysiak Paweł | Linowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
64 | Pudlis Monika | Orneta | Polska | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |
65 | Przybyła Adrian | Ilawa | Polska | Bieg Główny 10km | Run Goku Team | |
66 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
67 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |
68 | Prokop Jacek | Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
69 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | Bieg Główny 10km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
70 | POTORSKI TOMASZ | LUBAWA | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
71 | Potorska Julia | Lubawa | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||
72 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
73 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
74 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |
75 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |
76 | Piotrowicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
77 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
78 | Piątkowski Tadeusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
79 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny 10km | SKL Filippides | |
80 | Pedynkowski Radosław | Grodziczno | Polska | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono |
81 | Pąk Anna | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
82 | Patalon Adam | Marzęcice | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
83 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Polska | Bieg Główny 10km | SieBiega | opłacono |
84 | Otremba Miriam | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | opłacono |
85 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg Główny 10km | Szalone Brodnoczanki | |
86 | Osowski Adam Osowski | Dzialdowo | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |
87 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono |
88 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono |
89 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
90 | Ojrzyński Grzegorz | Ostróda | Polska | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |
91 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta | |
92 | Mówiński Robert | Bratian | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono |
93 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |
94 | Morawski Marcin Morawski | Działdowo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
95 | Modrzejewski Zbigniew | Iława | Polska | Bieg Główny 10km | Iława | opłacono |
96 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
97 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR Sztum | opłacono |
98 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Polska | Bieg Główny 10km | BDD | |
99 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono |
100 | Maraszek Mirek | Susz | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono |
Wyświetleń: 16547