Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Szypnik Arkadiusz Iława Bieg Główny 10km -
-
2 Szypnik Małgorzata Iława Bieg Główny 10km -
3 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
ASFALTLOVE DZIKI
4 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
5 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI
AZS UMK TORUŃ
6 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
Active Malbork
7 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
Active Runners Płock
8 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
Active Runners Płock
9 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock
Active Ruuners Płock
10 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
11 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
12 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
BDD
13 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny 10km BDD
BGS IŁAWA
14 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
BIEGACZE GORSZEGO SORTU
15 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno
16 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
Biegam U KOLESI
17 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
18 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
19 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
20 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
21 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
22 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
23 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
24 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
25 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
Biegam U KOLESI
26 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
Biegam U Kolesi
27 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
Biegam u kolesi
28 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
Born To Run - Chojnicki Team
29 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
30 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
CHMIELARZ TEAM
31 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
Drużyna ML
32 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
33 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
34 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
35 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
36 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
Drużyna ML
37 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
Drużyna Pierścienia
38 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
39 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
40 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
41 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
42 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
43 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
44 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
ENDO Golub-Dobrzyń
45 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
Gmina Gardeja Biega
46 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
47 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
48 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
49 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
IKS ,,Smok''Orneta
50 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
51 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
IKS SMOK Orneta
52 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
53 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
54 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
55 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
Iława
56 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
Iława biega
57 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
KB Lech Rypin
58 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
KS Sokół Zblewo
59 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
Kurzętnik Biega
60 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
61 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
62 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
63 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
64 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
65 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
66 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
67 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
68 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
69 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
70 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
71 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
72 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
73 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
74 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
75 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
76 Najdrowski Kamil Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
Kwidzyn Biega
77 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
78 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
79 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
80 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
81 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
82 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
83 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
84 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
85 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
86 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
87 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
88 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN
89 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto
90 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
LKS ZANTYR Sztum
91 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
Lubawa Kocha Biegać
92 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
MKL Toruń
93 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
MOS Truso
94 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
Morsy Głęboczek
95 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Morsy Głęboczek
96 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Marsz NW 5km Morsy Głęboczek
Morsy z Grudziądza
97 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza
NW Człapski Team
98 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW Człapski Team
Niezrzeszony
99 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
OSP POGRODZIE
100 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW 5km OSP POGRODZIE
Packman Team
101 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
Pierniki Toruń
102 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
103 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
Radomno Biega
104 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
Radomno Biega
105 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
106 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
Rozbiegane Działdowo
107 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
108 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
109 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
110 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
111 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
Rozbiegany Susz
112 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
113 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
114 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
115 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
116 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
117 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
118 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
119 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
120 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
Run Goku Team
121 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team
SKL Filippides
122 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny 10km SKL Filippides
SP 8 Grudziądz
123 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
124 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
SP Boża Wola
125 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
SPORT A-Z TEAM IŁAWA
126 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
SPORT A-Z Team Iława
127 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
128 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
129 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
Samindruk Brodnica
130 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
SieBiega
131 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
Sokół Bodzanów
132 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
Start Team Wąbrzezno
133 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
134 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
Szalone Brodnoczanki
135 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodnoczanki
Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich
136 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
Są Wolniejsi
137 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi
TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners
138 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
139 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
Traktor team gm kwidzyn
140 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
UKS MOSiR Działdowo
141 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
Wataha- Łączy nas bieganie
142 Roszak Zbigniew Gniewkowo Marsz NW 5km Wataha- Łączy nas bieganie opłacono
Zeno Team
143 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
_BRAK NAZWY_
144 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
145 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
146 Czarnecki Marcin Warszawa Bieg Główny 10km
147 Szymański Artur Warszawa Bieg Główny 10km
148 Morawski Marcin Morawski Działdowo Bieg Główny 10km
149 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg Główny 10km
150 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
151 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW 5km
152 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
153 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km
154 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
155 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
156 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
157 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
158 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
159 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
160 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
161 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
162 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
163 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
164 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
165 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
166 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
167 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
168 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km
169 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
170 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km
171 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
172 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
173 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km
174 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km
175 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
176 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
177 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km
178 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km
179 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km
180 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
181 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
182 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
183 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
184 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
185 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
186 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
187 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
188 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
189 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
190 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
191 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
192 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
193 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
194 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
195 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
196 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
197 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
198 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
199 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
200 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
201 Łada Aleksandra Gniewkowo Marsz NW 5km
202 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
zamek Kurzętnik
203 Jeznach Anita Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
204 Skocki Piotr Lipowiec Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
205 Skocki Kamil Lipowiec Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
206 Jeznach Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
207 Jeznach Patrycja Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
208 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
209 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
210 Szczech Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
211 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
212 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono
213 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
214 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
215 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik


Wyświetleń: 9480

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ