Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Szypnik Arkadiusz | Iława | Bieg Główny 10km | - | |||||
- | |||||||||
2 | Balewski Błażej | Lubawa | Bieg Główny 10km | - | opłacono | ||||
3 | Szypnik Małgorzata | Iława | Bieg Główny 10km | - | |||||
ASFALTLOVE DZIKI | |||||||||
4 | Kucki Kamil | Narzym | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | opłacono | ||||
5 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Bieg Główny 10km | ASFALTLOVE DZIKI | |||||
AZS UMK TORUŃ | |||||||||
6 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Bieg Główny 10km | AZS UMK TORUŃ | opłacono | ||||
Active Malbork | |||||||||
7 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg Główny 10km | Active Malbork | |||||
Active Runners Płock | |||||||||
8 | Dobaczewska Karolina | Płock | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | opłacono | ||||
Active Runners Płock | |||||||||
9 | Tarka Marta | Płock | Bieg Główny 10km | Active Runners Płock | |||||
Active Ruuners Płock | |||||||||
10 | Degner Damian | Płock | Marsz NW 5km | Active Ruuners Płock | |||||
Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |||||||||
11 | Makowska Danuta | Jabłonowo Pomorskie | Bieg Główny 10km | Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |||||
12 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Bieg Główny 10km | Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie | |||||
BDD | |||||||||
13 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Bieg Główny 10km | BDD | |||||
BGS IŁAWA | |||||||||
14 | Guzowski Piotr | Iława | Bieg Główny 10km | BGS IŁAWA | |||||
BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |||||||||
15 | Trzebiatowski Michał | Iława | Bieg Główny 10km | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |||||
Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | |||||||||
16 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Bieg Główny 10km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono | ||||
Biegam U KOLESI | |||||||||
17 | Kasprowicz Sylwester | Rybno | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
18 | Prokop Jacek | Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
19 | Fijałkowska Małgorzata | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | |||||
20 | Januszewska Izabela | Montowo | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
21 | GÓRSKI RADEK | LUBAWA | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
22 | Koprowska Agnieszka | Lubawa | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
23 | Wierzbowska Agnieszka | Hartowiec | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
24 | Pedynkowski Radosław | Grodziczno | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
25 | Budzińska Dorota | Fijewo | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | opłacono | ||||
Biegam U KOLESI | |||||||||
26 | Kopaczel Paweł | Rybno | Bieg Główny 10km | Biegam U KOLESI | |||||
Biegam U Kolesi | |||||||||
27 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Bieg Główny 10km | Biegam U Kolesi | opłacono | ||||
Biegam u kolesi | |||||||||
28 | Kamiński Łukasz | Dębień | Bieg Główny 10km | Biegam u kolesi | |||||
Born To Run - Chojnicki Team | |||||||||
29 | Hendrzak Sylwester | Łubianka | Bieg Główny 10km | Born To Run - Chojnicki Team | |||||
30 | Chojnicki Damian | Głogowo | Bieg Główny 10km | Born To Run - Chojnicki Team | opłacono | ||||
CHMIELARZ TEAM | |||||||||
31 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Bieg Główny 10km | CHMIELARZ TEAM | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
32 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono | ||||
33 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono | ||||
34 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono | ||||
35 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono | ||||
36 | Radziewicz Marcin | Garbno | Bieg Główny 10km | Drużyna ML | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
37 | Bieniak Lena | Kętrzyn | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | Drużyna ML | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
38 | Jurewicz Adam | Elbląg | Bieg Główny 10km | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
39 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
40 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
41 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||
42 | Kucharska Wioletta | GOLUB-DOBRZYŃ | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||
43 | Badowska Danuta | GOLUB-DOBRZYŃ | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | |||||
44 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny 10km | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono | ||||
ENDO Golub-Dobrzyń | |||||||||
45 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Bieg Główny 10km | ENDO Golub-Dobrzyń | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
46 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
47 | Sławski Maciej | KWIDZYN | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
48 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
49 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Bieg Główny 10km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
IKS ,,Smok''Orneta | |||||||||
50 | Ojrzyński Grzegorz | Ostróda | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |||||
51 | Pudlis Monika | Orneta | Bieg Główny 10km | IKS ,,Smok''Orneta | |||||
IKS SMOK Orneta | |||||||||
52 | zubowicz katarzyna | Wydminy | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |||||
53 | Gajko Dariusz | Skomętno Wielkie | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |||||
54 | Król Cezary | Orneta | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |||||
55 | Chalastra Andrzej | Kępniewo | Bieg Główny 10km | IKS SMOK Orneta | |||||
Iława | |||||||||
56 | Modrzejewski Zbigniew | Iława | Bieg Główny 10km | Iława | opłacono | ||||
Iława biega | |||||||||
57 | Ciura Magda | Iława | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Iława biega | opłacono | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
58 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Bieg Główny 10km | KB Lech Rypin | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
59 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg Główny 10km | KS Sokół Zblewo | |||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
60 | Kogut Sławomir | Szafarnia | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
61 | Kogut Szymon | Szafarnia | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
62 | Golmanowski Krzysztof | Sugajenko | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
63 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
64 | Piątkowski Tadeusz | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
65 | Krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
66 | Renkel-Bucha Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
67 | Patalon Adam | Marzęcice | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono | ||||
68 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono | ||||
69 | Grzywacz Michał | Małe Bałówki | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
70 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
71 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
72 | Dereszewski Wojciech | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
73 | Gostkowski Wiesław | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
74 | Lewandowski Wojciech | Jamielnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | |||||
75 | Mówiński Robert | Bratian | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega | opłacono | ||||
Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta | |||||||||
76 | Najdrowski Kamil | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
77 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
78 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |||||
79 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
80 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
81 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
82 | Maliszewska Małgorzata | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |||||
83 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |||||
84 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | |||||
85 | Falasa Krzysztof | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
86 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
87 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
88 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | |||||||||
89 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Bieg Główny 10km | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono | ||||
LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | |||||||||
90 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Bieg Główny 10km | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono | ||||
LKS ZANTYR Sztum | |||||||||
91 | Mazerski Bartosz | Sztum | Bieg Główny 10km | LKS ZANTYR Sztum | opłacono | ||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
92 | Doliwka Paweł | Lubawa | Bieg Główny 10km | Lubawa Kocha Biegać | |||||
MKL Toruń | |||||||||
93 | Chuchra Mateusz | Toruń | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | MKL Toruń | opłacono | ||||
MOS Truso | |||||||||
94 | Jurewicz Błażej | Elblag | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | MOS Truso | opłacono | ||||
Morsy Głęboczek | |||||||||
95 | Rzepka Ewa | Wielki Głęboczek | Marsz NW 5km | Morsy Głęboczek | |||||
96 | Rzepka Alan | Wielki Głęboczek | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Morsy Głęboczek | |||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
97 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Bieg Główny 10km | Morsy z Grudziądza | |||||
NW Człapski Team | |||||||||
98 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz NW 5km | NW Człapski Team | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
99 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | Bieg Główny 10km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
100 | Ślęzak Adam | Elbląg | Marsz NW 5km | OSP POGRODZIE | |||||
Packman Team | |||||||||
101 | Bielawski Krzysztof | Toruń | Bieg Główny 10km | Packman Team | opłacono | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
102 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |||||
103 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Marsz NW 5km | Pierniki Toruń | |||||
Radomno Biega | |||||||||
104 | Kisicki Tomasz | Radomno | Bieg Główny 10km | Radomno Biega | |||||
Radomno Biega | |||||||||
105 | Kuciński Rafał | Tylice | Bieg Główny 10km | Radomno Biega | opłacono | ||||
106 | Kowalski Marcin | Nowy Dwór Bratiański | Bieg Główny 10km | Radomno Biega | |||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
107 | Falba Wioletta | Działdowo | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |||||
108 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |||||
109 | Kasprowicz Wioletta | Działdowo | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | opłacono | ||||
110 | Wiśniewski Łukasz | Działdowo | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |||||
111 | Osowski Adam Osowski | Dzialdowo | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Działdowo | |||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
112 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
113 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
114 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
115 | Lulińska Bożena | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
116 | Maraszek Mirek | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
117 | Suliński Darek | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |||||
118 | Milas Mariusz | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
119 | Cap Tomasz | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |||||
120 | Cap Dorota | Susz | Bieg Główny 10km | Rozbiegany Susz | |||||
Run Goku Team | |||||||||
121 | Przybyła Adrian | Ilawa | Bieg Główny 10km | Run Goku Team | |||||
SKL Filippides | |||||||||
122 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Bieg Główny 10km | SKL Filippides | |||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
123 | Markowska Anna | Grudziądz | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono | ||||
124 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Bieg Główny 10km | SP 8 Grudziądz | opłacono | ||||
SP Boża Wola | |||||||||
125 | Krysztofiak Aleksander | Bronisławów | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | SP Boża Wola | opłacono | ||||
SPORT A-Z TEAM IŁAWA | |||||||||
126 | Święcki Dariusz | Iława | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z TEAM IŁAWA | opłacono | ||||
SPORT A-Z Team Iława | |||||||||
127 | Święcki Przemysław | Iława | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono | ||||
128 | Szczypiński Krzysztof | Iława | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono | ||||
129 | Szczypińska Dorota | Iława | Bieg Główny 10km | SPORT A-Z Team Iława | opłacono | ||||
Samindruk Brodnica | |||||||||
130 | Brodziński Mariusz | Bartniczka | Bieg Główny 10km | Samindruk Brodnica | opłacono | ||||
SieBiega | |||||||||
131 | Paćkowski Dawid | Pokrzydowo | Bieg Główny 10km | SieBiega | opłacono | ||||
Sokół Bodzanów | |||||||||
132 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Bieg Główny 10km | Sokół Bodzanów | opłacono | ||||
Start Team Wąbrzezno | |||||||||
133 | Zdrojewski Paweł | Wąbrzeźno | Bieg Główny 10km | Start Team Wąbrzezno | opłacono | ||||
134 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Bieg Główny 10km | Start Team Wąbrzezno | opłacono | ||||
Szalone Brodnoczanki | |||||||||
135 | Ostrowska Monika | Brodnica | Bieg Główny 10km | Szalone Brodnoczanki | |||||
Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | |||||||||
136 | Otremba Miriam | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
137 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Bieg Główny 10km | Są Wolniejsi | |||||
TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | |||||||||
138 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Bieg Główny 10km | TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners | opłacono | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
139 | Potuczko Marcin | Prabuty | Bieg Główny 10km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
140 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg Główny 10km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono | ||||
UKS MOSiR Działdowo | |||||||||
141 | Kasprowicz Marcin | Działdowo | Bieg Główny 10km | UKS MOSiR Działdowo | opłacono | ||||
Wataha- Łączy nas bieganie | |||||||||
142 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Marsz NW 5km | Wataha- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
Zeno Team | |||||||||
143 | Czarzasty Zbigniew | Iława | Bieg Główny 10km | Zeno Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
144 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |||||
145 | Korpusińska Magdalena | Włocławek | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |||||
146 | Erdmańska Wioleta | Wielkie Bałówki | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
147 | Szymański Artur | Warszawa | Bieg Główny 10km | ||||||
148 | Czarnecki Marcin | Warszawa | Bieg Główny 10km | ||||||
149 | Krusińska Weronika | Warlubie | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |||||
150 | Woźniewski Leszek | Tylice | Bieg Główny 10km | ||||||
151 | Grabarska Magdalena | Toruń | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
152 | Chuchra Szymon | Toruń | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |||||
153 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
154 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
155 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Marsz NW 5km | opłacono | |||||
156 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Marsz NW 5km | opłacono | |||||
157 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Bieg Główny 10km | ||||||
158 | Cichowska Joanna | Ostróda | Marsz NW 5km | ||||||
159 | Gruźlewska Patrycja | Ostaszewo | Bieg Główny 10km | ||||||
160 | Trzeciak Magdalena | Olsztyn | Bieg Główny 10km | ||||||
161 | Bucha Antoni | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||||||
162 | Bucha Aleksander | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||||||
163 | Wroński Bartosz | Nowe Miasto Lubawskie | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |||||
164 | Kamińska Teresa | Miesiączkowe 25 | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
165 | Figurski Kamil | Marzęcice | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
166 | Piotrowicz Artur | Lubawa | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
167 | Fafiński Michał | Lubawa | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
168 | POTORSKI TOMASZ | LUBAWA | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
169 | Potorska Julia | Lubawa | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | ||||||
170 | Pysiak Paweł | Linowiec | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
171 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Marsz NW 5km | ||||||
172 | Furmanek Jakub | Kurzętnik | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
173 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | Janikowo | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
174 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
175 | Kremski Rafał | Iława | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
176 | Laskowski Bartosz | Iława | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
177 | Ślasa Katarzyna | Iława | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
178 | Typa Aleksandra | IŁAWA | Bieg Główny 10km | ||||||
179 | Zalewska Marta | Iława | Bieg Główny 10km | ||||||
180 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | Bieg Główny 10km | ||||||
181 | Kwiatkowska Joanna | Iława | Bieg Główny 10km | ||||||
182 | Barszczewska Sylwia | Iława | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
183 | Ślasa Michał | Iława | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
184 | Szypnik Amelia | Iława | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | opłacono | |||||
185 | Szypnik Mateusz | Iława | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |||||
186 | Klonowski Błażej | Iława | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | opłacono | |||||
187 | Guzmann Mateusz | Grudziądz | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
188 | Łada Aleksandra | Gniewkowo | Marsz NW 5km | ||||||
189 | Piotrowicz Łukasz | Gdańsk | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
190 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | opłacono | |||||
191 | Kurajk Marian | Gdańsk | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
192 | Szarmacher Sebastian Szarmacher | Działdowo | Bieg Główny 10km | ||||||
193 | Morawski Marcin Morawski | Działdowo | Bieg Główny 10km | ||||||
194 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Marsz NW 5km | opłacono | |||||
195 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Marsz NW 5km | ||||||
196 | Wisniewski Kamil | Brzozie Lubawskie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
197 | Wiśniewski Patryk | Brzozie Lubawskie | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
198 | Wróblewska Joanna | Brodnica | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
199 | Siekliński Bartosz | Brodnica | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
200 | Sargalska Monika | Brodnica | Bieg Główny 10km | ||||||
201 | Pąk Anna | Brodnica | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
202 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg Główny 10km | opłacono | |||||
zamek Kurzętnik | |||||||||
203 | Skocki Kamil | Lipowiec | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |||||
204 | Skocki Piotr | Lipowiec | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |||||
205 | Roszkowska Oliwia | Kurzętnik | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |||||
206 | Birbach Wiktor | Kurzętnik | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |||||
207 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |||||
208 | Wadecka Wiktoria | Kurzętnik | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |||||
209 | Szczech Olga | Kurzętnik | Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m | zamek Kurzętnik | |||||
210 | Jeznach Patrycja | Kurzętnik | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |||||
211 | Jeznach Olga | Kurzętnik | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |||||
212 | Jeznach Anita | Kurzętnik | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik | |||||
213 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Bieg Główny 10km | zamek Kurzętnik | opłacono | ||||
214 | Cegielska Roksana | Brzozie Lubawskie | Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m | zamek Kurzętnik | |||||
215 | Cegielska Maja | Brzozie Lubawskie | Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m | zamek Kurzętnik |
Wyświetleń: 16564