Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Duda Anna | Będzin | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono | ||||
13 | |||||||||
2 | Kachniarz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | 13 | opłacono | ||||
49 Blot | |||||||||
3 | Parandyk Parandyk | Juszkowo | Bieg 5 km | 49 Blot | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
4 | Wieczorek Patrycja | Katowice | Bieg 5 km | ADS Masna | opłacono | ||||
5 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | ADS Masna | opłacono | ||||
BIE-RUN | |||||||||
6 | Rzepka MICHAŁ | Chełmek | Bieg 5 km | BIE-RUN | opłacono | ||||
Balans Team | |||||||||
7 | Gemza Anna | Katowice | Bieg 5 km | Balans Team | opłacono | ||||
Biegam w Kato | |||||||||
8 | Ploch Monika | Katowice | Bieg 5 km | Biegam w Kato | opłacono | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
9 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | |||||
Blue Runner | |||||||||
10 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Bieg 5 km | Blue Runner | opłacono | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
11 | Piotrowska Joanna | Chorzów | Bieg 5 km | CSC Adventure Academy | opłacono | ||||
Chrzanów biega | |||||||||
12 | Laśkiewicz-Pytlik Agnieszka Laśkiewicz-Pytlik | Chrzanów | Bieg 5 km | Chrzanów biega | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
13 | Kucharewicz Bartosz | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
14 | Kucharewicz Adam | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Coca Cola Runners | |||||||||
15 | Musik Alina | Mysłowice | Bieg 5 km | Coca Cola Runners | |||||
Cross Świony | |||||||||
16 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg 5 km | Cross Świony | opłacono | ||||
CrossŚwiony | |||||||||
17 | Olejnik Michał | Świętochłowice | Bieg 5 km | CrossŚwiony | opłacono | ||||
Da Vinci Team | |||||||||
18 | PUCHAŁA EWELINA | Katowice | Bieg 5 km | Da Vinci Team | |||||
Dzikie Życie RunTeam | |||||||||
19 | Ziemer Barbara | Katowice | Bieg 5 km | Dzikie Życie RunTeam | opłacono | ||||
Eko -Okna Runners | |||||||||
20 | Dudkiewicz Anna | katowice | Bieg 5 km | Eko -Okna Runners | opłacono | ||||
FC Cwaniaki | |||||||||
21 | Zimoch Daniel | Chorzów | Bieg 5 km | FC Cwaniaki | opłacono | ||||
FC Szamotuły | |||||||||
22 | Łączyński Tomasz | Szamotuły | Bieg 5 km | FC Szamotuły | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
23 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Famuła Team | opłacono | ||||
Frelki | |||||||||
24 | FICEK Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | Frelki | opłacono | ||||
Goggle PAE Team | |||||||||
25 | Kalinowski Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Goggle PAE Team | opłacono | ||||
Hamster Team | |||||||||
26 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Bieg 5 km | Hamster Team | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
27 | Knas Anna | katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | |||||
28 | Witała Marzena | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
29 | Olszewski Piotr | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
30 | Kopeć Kamil | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
31 | Witała Piotr | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | opłacono | ||||
III LO Katowice | |||||||||
32 | Jedlińska Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | III LO Katowice | opłacono | ||||
33 | Kulik Jacek | Siewierz | Bieg 5 km | III LO Katowice | opłacono | ||||
34 | Cielica Nina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | III LO Katowice | opłacono | ||||
35 | Ufel Marcelina | Czeladź | Bieg 5 km | III LO Katowice | opłacono | ||||
III LO Katowice Rodzic | |||||||||
36 | Koziorowska Aleksandra | Chorzów | Bieg 5 km | III LO Katowice Rodzic | opłacono | ||||
37 | Makaryk Agata | Zawiercie | Bieg 5 km | III LO Katowice Rodzic | opłacono | ||||
III LO im. A. Mickiewicza Katowice | |||||||||
38 | Breguła Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza Katowice | opłacono | ||||
III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
39 | Kuchta Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
40 | Pytel Jan | Mikołów | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
41 | Żmuda Kinga | Mysłowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
42 | Maj Marcelina | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
43 | Stefani Barbara | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
44 | Kania Jan | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
45 | Kania Martyna | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
46 | Breguła Sebastian | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
47 | Szlęzak Artur | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
48 | Kuliś Alicja | Czeladź | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
49 | Lejtan Julia | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
50 | Jamrozy Emilia | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||
51 | Bąk Aleksandra | Mikołów | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
52 | Dąbek Paulina | Myszków | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
53 | Jakubowski Kacper | Jaworzno | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
54 | Kleser Julia | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
55 | Adamidis Victoria | Imielin | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
56 | Kulpa Karolina | Mikołów | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
57 | Wiktorczyk Maryla | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
58 | Hyla Dawid Hyla | Mierzęcice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
59 | Kalinowski Kamil | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
60 | Półtorak Paulina | Sosnowiec | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
61 | Szewczyk-Białecka Justyna | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
62 | Kałużna Paulina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
63 | Skrzypiec Wiktoria | Bytom | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
64 | Makaryk Maciej | Zawiercie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
65 | Cywińska Emilia | Świerczyniec | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
66 | Magiera Stanisław | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
67 | Gałkiewicz Magda | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
68 | Noczyńska Aleksandra | Bytom | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
69 | Oczadły Tomasz | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
70 | Dembowska Zofia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
71 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
72 | Pleszak Baltazar | Mysłowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
73 | Pleszak Mariusz | Mysłowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
74 | Górska Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
75 | Osadnik Maja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
IWO | |||||||||
76 | Szymanski Leszek | Sosnowiec | Bieg 5 km | IWO | opłacono | ||||
Jesus Saves | |||||||||
77 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg 5 km | Jesus Saves | opłacono | ||||
Jura.pl | |||||||||
78 | Gwóźdź Mateusz | Zawiercie | Bieg 5 km | Jura.pl | opłacono | ||||
79 | Gwóźdź Agata | Zawiercie | Bieg 5 km | Jura.pl | opłacono | ||||
KOJOTKI | |||||||||
80 | Figiel Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | KOJOTKI | opłacono | ||||
KPCC | |||||||||
81 | Allsopp Matt | Katowice | Bieg 5 km | KPCC | opłacono | ||||
82 | Russell Paul | Katowice | Bieg 5 km | KPCC | opłacono | ||||
83 | Russell Owen | Katowice | Bieg 5 km | KPCC | opłacono | ||||
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | |||||||||
84 | PIŁAT Jarosław | Ruda Śląska | Bieg 5 km | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
85 | Podkocki Piotr | Chorzów | Bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
86 | Słupianek Sonia | Katowice | Bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
87 | Słupianek Paweł | Katowice | Bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
88 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kocham Żonę | |||||||||
89 | Jaworski Krzysztof Jaworski | Knurów | Bieg 5 km | Kocham Żonę | opłacono | ||||
Kreple Ochojec | |||||||||
90 | Tkaczewski Rafał | Katowice | Bieg 5 km | Kreple Ochojec | opłacono | ||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
91 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Bieg 5 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono | ||||
LKS TRZEBINIA | |||||||||
92 | Wilczek Michał | Trzebinia | Bieg 5 km | LKS TRZEBINIA | opłacono | ||||
MKS MOS Katowice | |||||||||
93 | Śrutek Ewa | Katowice | Bieg 5 km | MKS MOS Katowice | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
94 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5 km | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
95 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
96 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
97 | Bober - Ogon Betina | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
98 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
99 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
MOSiR TKKF Saturn Czeladź | |||||||||
100 | Żak Dawid | Czeladź | Bieg 5 km | MOSiR TKKF Saturn Czeladź | opłacono | ||||
101 | Ufel Marcin | Czeladź | Bieg 5 km | MOSiR TKKF Saturn Czeladź | opłacono | ||||
Mickiewicz | |||||||||
102 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | Mickiewicz | opłacono | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
103 | Jacek Natalia | Świętochłowice | Bieg 5 km | Miraz Race Team | opłacono | ||||
NIEZRZESZONA | |||||||||
104 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | Bieg 5 km | NIEZRZESZONA | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
105 | Piwowarski Paweł | Katowice | Bieg 5 km | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
106 | Franielczyk Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
107 | Borkowski Leszek | Grabianów | Bieg 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
108 | Wolny Leszek | Katowice | Bieg 5 km | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
109 | Szydło Maciej | Katowice | Bieg 5 km | Opel Active Team | opłacono | ||||
Politechnika Śląska, Wydział Mechaniczny Technologiczny | |||||||||
110 | Ćwikła Grzegorz | Gliwice | Bieg 5 km | Politechnika Śląska, Wydział Mechaniczny Technologiczny | opłacono | ||||
Polsat News | |||||||||
111 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5 km | Polsat News | opłacono | ||||
PriceWaterhouseCoopers Service Delivery Centre Sp. z o.o. | |||||||||
112 | CZARNY AGNIESZKA | Katowice | Bieg 5 km | PriceWaterhouseCoopers Service Delivery Centre Sp. z o.o. | opłacono | ||||
ProfiAutoTeam | |||||||||
113 | Beberok Szymon | Katowice | Bieg 5 km | ProfiAutoTeam | opłacono | ||||
PrzyGOdowo | |||||||||
114 | Kołada Magdalena | Mikołów | Bieg 5 km | PrzyGOdowo | opłacono | ||||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
115 | Żuczek Patryk | Tychy | Bieg 5 km | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
116 | Tamiola grazyna | katowice | Bieg 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
117 | Hryndio Jerzy | katowice | Bieg 5 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
118 | Wywiał Łukasz | Wojkowice | Bieg 5 km | Saint-Gobain Squad | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
119 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg 5 km | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
120 | Jarosz Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
121 | Solik Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
122 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
123 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
124 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Smaki biegania | |||||||||
125 | Czyrnek Dariusz Czyrnek | Rybnik | Bieg 5 km | Smaki biegania | opłacono | ||||
Stare Rube Baby | |||||||||
126 | Rzeszutek Paweł | Katowice | Bieg 5 km | Stare Rube Baby | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 | |||||||||
127 | Musik Maja | Mysłowice | Bieg 5 km | Szkoła Podstawowa nr 14 | |||||
Szombierki Runners | |||||||||
128 | Skrzypiec Ewelina | Bytom | Bieg 5 km | Szombierki Runners | opłacono | ||||
129 | Skrzypiec Konrad | Bytom | Bieg 5 km | Szombierki Runners | opłacono | ||||
TRA TEAM | |||||||||
130 | Trzcionka Mirosław Trzcionka | Katowice | Bieg 5 km | TRA TEAM | opłacono | ||||
The montage | |||||||||
131 | Pełka Aleksander Pełka | Zory | Bieg 5 km | The montage | opłacono | ||||
Tramwaje Śląskie | |||||||||
132 | Mrugała Łukasz | Świętochłowice | Bieg 5 km | Tramwaje Śląskie | opłacono | ||||
133 | Masłowski Grzegorz | Chorzów | Bieg 5 km | Tramwaje Śląskie | opłacono | ||||
UKS Orzeł Katowice | |||||||||
134 | Dudek Donata | Chorzów | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono | ||||
135 | Mynarski Adam | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono | ||||
136 | Grabowska-Mynarska Sylwia | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | opłacono | ||||
UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie | |||||||||
137 | Osadnik Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
138 | Osadnik Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Uniwersytet Śląski | |||||||||
139 | Biłas-Pleszak Ewa | Mysłowice | Bieg 5 km | Uniwersytet Śląski | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
140 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | Viking Training Center | opłacono | ||||
WATAHA TEAM | |||||||||
141 | Olejnik Rafał | Chorzów | Bieg 5 km | WATAHA TEAM | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
142 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Bieg 5 km | WIRUSY | |||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
143 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Bieg 5 km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
144 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5 km | Zdzieraj Kapcie | |||||
Zohan Running Team | |||||||||
145 | Wilczek Michał | Chorzów | Bieg 5 km | Zohan Running Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
146 | Duda Roman | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
147 | Jarek Mateusz | Łaziska Górne | Bieg 5 km | opłacono | |||||
148 | Mrowiec Tomasz | Łaziska Górne | Bieg 5 km | opłacono | |||||
149 | Mrowiec Olga | Łaziska Górne | Bieg 5 km | opłacono | |||||
150 | Macioszek Jacek | Orzesze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
151 | Macioszek Weronika | Orzesze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
152 | Grażyńska Anetta | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
153 | Leszkoven Piotr | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
154 | Zduńczyk Kinga | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
155 | Banasiak Krystian | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
156 | Pełka Karina | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
157 | Rydecka Dobrochna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
158 | Kliszewski Dariusz | Częstochowa | Bieg 5 km | opłacono | |||||
159 | Seweryn Danuta | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
160 | Seweryn Sławomir | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
161 | Dąbek Stanisław | Myszków | Bieg 5 km | opłacono | |||||
162 | Ogłaza Anna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
163 | Ogłaza Karolina | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
164 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
165 | Ogłaza Marek | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
166 | Ogłaza Joanna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
167 | Piątek Przemysław | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
168 | Małecki Roman | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
169 | Wrześniak Tomasz | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
170 | Stachurski Tomasz | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
171 | Koziorowski Zbigniew | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
172 | Będkowska Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
173 | Butler Anna | Wrocław | Bieg 5 km | opłacono | |||||
174 | Gągałka Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
175 | Gągałka Dariusz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
176 | Kania Bogdan | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
177 | Kajdan Bartosz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
178 | BRODIUK NORBERT | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
179 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
180 | Kęsicki Robert | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
181 | Mąsior Krzysztof | Nieledwia | Bieg 5 km | opłacono | |||||
182 | Nowak Anna | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
183 | Kuć Monika | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
184 | Gajdka Michał | Lędziny | Bieg 5 km | opłacono | |||||
185 | Pujan Patrycja Pujan | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
186 | Kuć Andrzej | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
187 | Kopciuch Anna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
188 | Wicik Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
189 | Jackowski Jakub | Kutno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
190 | Czapran Magdalena | Pyskowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
191 | Grot Filip | Ruda Sląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
192 | Bednorz Joanna | Imielin | Bieg 5 km | opłacono | |||||
193 | Borkowski Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
194 | Rzepka Elżbieta | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
195 | Godziuk Roman | Toruń | Bieg 5 km | opłacono | |||||
196 | Jedlińska Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
197 | Jedliński Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
198 | Miketa Marek | Rybnik | Bieg 5 km | opłacono | |||||
199 | Doman Radosław | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
200 | Rząsa Anna | Sarnów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
201 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg 5 km | ||||||
202 | Białek Agnieszka | Drzewica | Bieg 5 km | opłacono | |||||
203 | Ścipień Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
204 | Cierpiałowska Marlena | Zabrze | Bieg 5 km | ||||||
205 | Romanowski Bartosz | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
206 | Szastok Krzysztof | Tychy | Bieg 5 km | opłacono | |||||
207 | Gwioździk Sławek | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
208 | Tys Małgorzata | Dąbrowa górnicza | Bieg 5 km | ||||||
209 | Cembala Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
210 | Tomasz Banasik Tomasz | Mikołów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
211 | Góra Michał | Ożarowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
212 | Stefanów Mirosław | Czechowice Dziedzice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
213 | Oczachowski Krzysztof | Bystra | Bieg 5 km | opłacono | |||||
214 | Kempys Bogumiła | Bielsko-Biała | Bieg 5 km | opłacono | |||||
215 | Gibas Karina | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
216 | Schmidt Agnieszka | Mrzezino | Bieg 5 km | opłacono | |||||
217 | Madej Elżbieta | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
218 | Nolywajka Monika | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
219 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Bieg 5 km | ||||||
220 | DZIANO ŁUKASZ | SIEMIANOWICE ŚL. | Bieg 5 km | ||||||
221 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
222 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
223 | Szczepańska Oksana | Kraków | Bieg 5 km | ||||||
224 | PIEKARCZYK WITOLD | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
225 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
226 | Wojciechowska Julia | Ziębice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
227 | Sadowski Adam | Sarnów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
228 | Sadowska Elżbieta | Sarnów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
229 | ANDRZEJKIEWICZ Rafał | CZELADŹ | Bieg 5 km | opłacono | |||||
230 | ANDRZEJKIEWICZ ANETA | CZELADŹ | Bieg 5 km | opłacono | |||||
231 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg 5 km | opłacono | |||||
232 | Jamróz Alex | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
233 | BUCHAŁA ANDRZEJ | LĘDZINY | Bieg 5 km | opłacono | |||||
234 | Figiel Henryk | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
235 | JÓZEF Edward | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
236 | Kulik Katarzyna | Siewierz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
237 | Kozij Gulińska Barbara | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
238 | Oczadły Zbigniew | Cieszyn | Bieg 5 km | opłacono | |||||
239 | Bukowski Marek | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
240 | Ciara Katarzyna | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
241 | Bobrzyk Adrian | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
242 | Klosa Marta | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
243 | LATKOWSKA BEATA | KATOWICE | Bieg 5 km | opłacono | |||||
244 | Prochal Michał | Kraków | Bieg 5 km | opłacono | |||||
245 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
246 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
247 | Olejczak Angelika | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
248 | Wietecha Klaudia | Rybnik | Bieg 5 km | ||||||
249 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Bieg 5 km | ||||||
250 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
251 | Pacyga Julia | Ćwiklice | Bieg 5 km | ||||||
252 | Pacyga Michał | Pszczyna | Bieg 5 km | ||||||
253 | Suseł Alek | MIKOŁÓW | Bieg 5 km | ||||||
254 | Engleman Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
255 | Hilus Aleksandra | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
256 | Brodowski Paweł | Czeladz | Bieg 5 km | opłacono | |||||
257 | Pindral Paweł | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono | |||||
258 | Sokołowski Bartosz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
259 | Hajduga Sebastian | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
260 | Swoboda Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
261 | Swoboda Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
262 | Panuś Artur | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
263 | Budny Stanisław | OSTRÓW WLKP. | Bieg 5 km | opłacono | |||||
264 | Budny Franciszek | OSTRÓW WLKP. | Bieg 5 km | opłacono | |||||
265 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Bieg 5 km | opłacono | |||||
266 | Strużyna Krzysztof | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
267 | Feliks Andrzej | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
268 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
269 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
270 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
271 | Dyrcz Paulina | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
272 | Wichary Kamil | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
273 | Presnal-Zmysłowska Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
274 | Surowiec Agnieszka | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
275 | Kaczorowski Grzegorz | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
276 | Szabra Dawid | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
277 | Marcoń Andrzej | Zawiercie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
278 | Małecki Grzegorz | Tychy | Bieg 5 km | opłacono | |||||
279 | Polaczek Adam | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
280 | Ocysek Zygmunt | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
281 | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | MYSŁOWICE | Bieg 5 km | opłacono | |||||
282 | STRZEBIŃCZYK IWONA | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
283 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
284 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
285 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
286 | Grabiwoda Bartosz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
287 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
288 | Białas Anna | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
289 | Maciejewski Piotr | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
290 | Cetnar Ewelina Cetnar | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
291 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
292 | Sidełko Damian | Jaworzno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
293 | Kaczmarek Oliwia | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
294 | Kaczmarek Karina | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
295 | Węgrzyk Julia | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
296 | Koziorowski Arkadiusz | Chorzów | Bieg 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
297 | Urych Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
298 | Niemiec Jakub | MYSŁOWICE | Bieg 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
299 | Kamiński Dawid | Katowice | Bieg 5 km | absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
absolwentka III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | |||||||||
300 | Łaszewska Ilona | Katowice | Bieg 5 km | absolwentka III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | opłacono | ||||
augusteam | |||||||||
301 | Lipman Wieńczysław | Katowice | Bieg 5 km | augusteam | opłacono | ||||
basit | |||||||||
302 | Rybałtowski PAWEŁ | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Bieg 5 km | basit | opłacono | ||||
parkrun Katowice | |||||||||
303 | Hojnca Adam | Chorzów | Bieg 5 km | parkrun Katowice | opłacono | ||||
rozBieganaLigota | |||||||||
304 | Usowicz Dawid | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
305 | Sikora Przemysław | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
306 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
307 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
308 | Marek Wioletta | Gliwice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
309 | Czaja Ewa | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
310 | Maksimowicz Jakub | Ruda Śląska | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
311 | Dansczyk Kinga | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
312 | Pajor Edyta | Limanowa | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
313 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
314 | Sakwa Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
315 | Sakwa Marcin | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
316 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
317 | Palicka Agnieszka | Wschowa | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
318 | JANUKOWICZ DARIUSZ | KATOWICE | Bieg 5 km | rozBieganaLigota | opłacono | ||||
rozBiegana Ligota | |||||||||
319 | Adam Karolina | Katowice | Bieg 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
320 | Dutkiewicz Bartek | Katowice | Bieg 5 km | rozBiegana Ligota | opłacono | ||||
tomkatotrening.pl | |||||||||
321 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 5 km | tomkatotrening.pl | opłacono | ||||
Świerczyniec | |||||||||
322 | Cywińska Elżbieta | Świerczyniec | Bieg 5 km | Świerczyniec | opłacono | ||||
323 | Cywiński Robert | Świerczyniec | Bieg 5 km | Świerczyniec | opłacono |
Wyświetleń: 10089