Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Duda Anna Będzin Bieg 5 km #GrodziecRun opłacono
13
2 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km 13 opłacono
49 Blot
3 Parandyk Parandyk Juszkowo Bieg 5 km 49 Blot opłacono
ADS Masna
4 Wieczorek Patrycja Katowice Bieg 5 km ADS Masna opłacono
5 Oleksy Krzysztof Katowice Bieg 5 km ADS Masna opłacono
BIE-RUN
6 Rzepka MICHAŁ Chełmek Bieg 5 km BIE-RUN opłacono
Balans Team
7 Gemza Anna Katowice Bieg 5 km Balans Team opłacono
Biegam w Kato
8 Ploch Monika Katowice Bieg 5 km Biegam w Kato opłacono
Biegamy z oszczepem
9 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem
Blue Runner
10 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 5 km Blue Runner opłacono
CSC Adventure Academy
11 Piotrowska Joanna Chorzów Bieg 5 km CSC Adventure Academy opłacono
Chrzanów biega
12 Laśkiewicz-Pytlik Agnieszka Laśkiewicz-Pytlik Chrzanów Bieg 5 km Chrzanów biega opłacono
Cidry Lotajom
13 Kucharewicz Bartosz Radzionków Bieg 5 km Cidry Lotajom opłacono
14 Kucharewicz Adam Radzionków Bieg 5 km Cidry Lotajom opłacono
Coca Cola Runners
15 Musik Alina Mysłowice Bieg 5 km Coca Cola Runners
Cross Świony
16 Antonczenko Ewa Świętochłowice Bieg 5 km Cross Świony opłacono
CrossŚwiony
17 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5 km CrossŚwiony opłacono
Da Vinci Team
18 PUCHAŁA EWELINA Katowice Bieg 5 km Da Vinci Team 20.00 PLN
Dzikie Życie RunTeam
19 Ziemer Barbara Katowice Bieg 5 km Dzikie Życie RunTeam opłacono
Eko -Okna Runners
20 Dudkiewicz Anna katowice Bieg 5 km Eko -Okna Runners opłacono
FC Cwaniaki
21 Zimoch Daniel Chorzów Bieg 5 km FC Cwaniaki opłacono
FC Szamotuły
22 Łączyński Tomasz Szamotuły Bieg 5 km FC Szamotuły opłacono
Famuła Team
23 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Famuła Team opłacono
Frelki
24 FICEK Katarzyna Katowice Bieg 5 km Frelki opłacono
Goggle PAE Team
25 Kalinowski Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg 5 km Goggle PAE Team opłacono
Hamster Team
26 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg 5 km Hamster Team opłacono
Huragan Ligota
27 Knas Anna katowice Bieg 5 km Huragan Ligota
28 Witała Marzena Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
29 Olszewski Piotr Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
30 Kopeć Kamil Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
Huragan Ligota
31 Witała Piotr Katowice Bieg 5 km Huragan Ligota opłacono
III LO Katowice
32 Jedlińska Aleksandra Katowice Bieg 5 km III LO Katowice opłacono
33 Kulik Jacek Siewierz Bieg 5 km III LO Katowice opłacono
34 Cielica Nina Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km III LO Katowice opłacono
35 Ufel Marcelina Czeladź Bieg 5 km III LO Katowice opłacono
III LO Katowice Rodzic
36 Koziorowska Aleksandra Chorzów Bieg 5 km III LO Katowice Rodzic opłacono
37 Makaryk Agata Zawiercie Bieg 5 km III LO Katowice Rodzic opłacono
III LO im. A. Mickiewicza Katowice
38 Breguła Aleksandra Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza Katowice opłacono
III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach
39 Kuchta Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
40 Pytel Jan Mikołów Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
41 Żmuda Kinga Mysłowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
42 Maj Marcelina Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
43 Stefani Barbara Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
44 Kania Jan Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
45 Kania Martyna Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
46 Breguła Sebastian Katowice Bieg 5 km III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach opłacono
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
47 Szlęzak Artur Piekary Śląskie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
48 Kuliś Alicja Czeladź Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
49 Lejtan Julia Tarnowskie Góry Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
50 Jamrozy Emilia Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
51 Bąk Aleksandra Mikołów Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
52 Dąbek Paulina Myszków Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
53 Jakubowski Kacper Jaworzno Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
54 Kleser Julia Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
55 Adamidis Victoria Imielin Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
56 Kulpa Karolina Mikołów Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
57 Wiktorczyk Maryla Piekary Śląskie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
58 Hyla Dawid Hyla Mierzęcice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
59 Kalinowski Kamil Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
60 Półtorak Paulina Sosnowiec Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
61 Szewczyk-Białecka Justyna Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
62 Kałużna Paulina Siemianowice Śląskie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
63 Skrzypiec Wiktoria Bytom Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
64 Makaryk Maciej Zawiercie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
65 Cywińska Emilia Świerczyniec Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
66 Magiera Stanisław Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
67 Gałkiewicz Magda Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
68 Noczyńska Aleksandra Bytom Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
69 Oczadły Tomasz Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
70 Dembowska Zofia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
71 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
72 Pleszak Baltazar Mysłowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
73 Pleszak Mariusz Mysłowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
74 Górska Agnieszka Katowice Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
75 Osadnik Maja Siemianowice Śląskie Bieg 5 km III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
IWO
76 Szymanski Leszek Sosnowiec Bieg 5 km IWO opłacono
Jesus Saves
77 Wiener Marcin Katowice Bieg 5 km Jesus Saves opłacono
Jura.pl
78 Gwóźdź Mateusz Zawiercie Bieg 5 km Jura.pl opłacono
79 Gwóźdź Agata Zawiercie Bieg 5 km Jura.pl opłacono
KOJOTKI
80 Figiel Magdalena Katowice Bieg 5 km KOJOTKI opłacono
KPCC
81 Allsopp Matt Katowice Bieg 5 km KPCC opłacono
82 Russell Paul Katowice Bieg 5 km KPCC opłacono
83 Russell Owen Katowice Bieg 5 km KPCC opłacono
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
84 PIŁAT Jarosław Ruda Śląska Bieg 5 km KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłacono
Katowicki Nordic Walking
85 Podkocki Piotr Chorzów Bieg 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
86 Słupianek Sonia Katowice Bieg 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
87 Słupianek Paweł Katowice Bieg 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
88 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Bieg 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono
Kocham Żonę
89 Jaworski Krzysztof Jaworski Knurów Bieg 5 km Kocham Żonę opłacono
Kreple Ochojec
90 Tkaczewski Rafał Katowice Bieg 5 km Kreple Ochojec opłacono
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
91 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
LKS TRZEBINIA
92 Wilczek Michał Trzebinia Bieg 5 km LKS TRZEBINIA opłacono
MKS MOS Katowice
93 Śrutek Ewa Katowice Bieg 5 km MKS MOS Katowice opłacono
MK Team
94 Szyguła Anna Katowice Bieg 5 km MK Team opłacono
MK team
95 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5 km MK team opłacono
96 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5 km MK team opłacono
97 Bober - Ogon Betina Siemianowice Śląskie Bieg 5 km MK team opłacono
98 Witor Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5 km MK team opłacono
99 Witor Klaudia SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 5 km MK team opłacono
MOSiR TKKF Saturn Czeladź
100 Żak Dawid Czeladź Bieg 5 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź opłacono
101 Ufel Marcin Czeladź Bieg 5 km MOSiR TKKF Saturn Czeladź opłacono
Mickiewicz
102 Nowak-Gomułka Agnieszka Katowice Bieg 5 km Mickiewicz opłacono
Miraz Race Team
103 Jacek Natalia Świętochłowice Bieg 5 km Miraz Race Team opłacono
NIEZRZESZONA
104 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA Bieg 5 km NIEZRZESZONA opłacono
Night Runners Śląsk
105 Piwowarski Paweł Katowice Bieg 5 km Night Runners Śląsk opłacono
106 Franielczyk Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Night Runners Śląsk opłacono
NoWi Siedlce - NW Wschód
107 Borkowski Leszek Grabianów Bieg 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
Nordic Walking Stadion Śląski
108 Wolny Leszek Katowice Bieg 5 km Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
Opel Active Team
109 Szydło Maciej Katowice Bieg 5 km Opel Active Team opłacono
Politechnika Śląska, Wydział Mechaniczny Technologiczny
110 Ćwikła Grzegorz Gliwice Bieg 5 km Politechnika Śląska, Wydział Mechaniczny Technologiczny opłacono
Polsat News
111 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg 5 km Polsat News opłacono
PriceWaterhouseCoopers Service Delivery Centre Sp. z o.o.
112 CZARNY AGNIESZKA Katowice Bieg 5 km PriceWaterhouseCoopers Service Delivery Centre Sp. z o.o. opłacono
ProfiAutoTeam
113 Beberok Szymon Katowice Bieg 5 km ProfiAutoTeam opłacono
PrzyGOdowo
114 Kołada Magdalena Mikołów Bieg 5 km PrzyGOdowo opłacono
RUNHOGS Tychy
115 Żuczek Patryk Tychy Bieg 5 km RUNHOGS Tychy opłacono
STADION ŚLĄSKI
116 Tamiola grazyna katowice Bieg 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
117 Hryndio Jerzy katowice Bieg 5 km STADION ŚLĄSKI opłacono
Saint-Gobain Squad
118 Wywiał Łukasz Wojkowice Bieg 5 km Saint-Gobain Squad opłacono
Seba Lubi Lotać
119 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5 km Seba Lubi Lotać opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
120 Jarosz Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
121 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
122 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
123 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
124 Lata Beata Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Smaki biegania
125 Czyrnek Dariusz Czyrnek Rybnik Bieg 5 km Smaki biegania opłacono
Stare Rube Baby
126 Rzeszutek Paweł Katowice Bieg 5 km Stare Rube Baby opłacono
Szkoła Podstawowa nr 14
127 Musik Maja Mysłowice Bieg 5 km Szkoła Podstawowa nr 14
Szombierki Runners
128 Skrzypiec Ewelina Bytom Bieg 5 km Szombierki Runners opłacono
129 Skrzypiec Konrad Bytom Bieg 5 km Szombierki Runners opłacono
TRA TEAM
130 Trzcionka Mirosław Trzcionka Katowice Bieg 5 km TRA TEAM opłacono
The montage
131 Pełka Aleksander Pełka Zory Bieg 5 km The montage opłacono
Tramwaje Śląskie
132 Mrugała Łukasz Świętochłowice Bieg 5 km Tramwaje Śląskie opłacono
133 Masłowski Grzegorz Chorzów Bieg 5 km Tramwaje Śląskie opłacono
UKS Orzeł Katowice
134 Dudek Donata Chorzów Bieg 5 km UKS Orzeł Katowice opłacono
135 Mynarski Adam Katowice Bieg 5 km UKS Orzeł Katowice opłacono
136 Grabowska-Mynarska Sylwia Katowice Bieg 5 km UKS Orzeł Katowice opłacono
UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie
137 Osadnik Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5 km UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie opłacono
138 Osadnik Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5 km UKS WOŁODYJOWSKI Siemianowice Śląskie opłacono
Uniwersytet Śląski
139 Biłas-Pleszak Ewa Mysłowice Bieg 5 km Uniwersytet Śląski opłacono
Viking Training Center
140 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg 5 km Viking Training Center opłacono
WATAHA TEAM
141 Olejnik Rafał Chorzów Bieg 5 km WATAHA TEAM opłacono
WIRUSY
142 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg 5 km WIRUSY
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku
143 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 5 km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
Zdzieraj Kapcie
144 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 5 km Zdzieraj Kapcie
Zohan Running Team
145 Wilczek Michał Chorzów Bieg 5 km Zohan Running Team opłacono
_BRAK NAZWY_
146 Duda Roman Mysłowice Bieg 5 km opłacono
147 Jarek Mateusz Łaziska Górne Bieg 5 km opłacono
148 Mrowiec Tomasz Łaziska Górne Bieg 5 km opłacono
149 Mrowiec Olga Łaziska Górne Bieg 5 km opłacono
150 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 5 km opłacono
151 Macioszek Weronika Orzesze Bieg 5 km opłacono
152 Grażyńska Anetta Piekary Śląskie Bieg 5 km opłacono
153 Leszkoven Piotr Gliwice Bieg 5 km opłacono
154 Zduńczyk Kinga Mysłowice Bieg 5 km opłacono
155 Banasiak Krystian Katowice Bieg 5 km opłacono
156 Pełka Karina Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
157 Rydecka Dobrochna Katowice Bieg 5 km opłacono
158 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg 5 km opłacono
159 Seweryn Danuta Chorzów Bieg 5 km opłacono
160 Seweryn Sławomir Chorzów Bieg 5 km opłacono
161 Dąbek Stanisław Myszków Bieg 5 km opłacono
162 Ogłaza Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
163 Ogłaza Karolina Katowice Bieg 5 km opłacono
164 Ogłaza Mateusz Katowice Bieg 5 km opłacono
165 Ogłaza Marek Katowice Bieg 5 km opłacono
166 Ogłaza Joanna Katowice Bieg 5 km opłacono
167 Piątek Przemysław Katowice Bieg 5 km opłacono
168 Małecki Roman Bytom Bieg 5 km opłacono
169 Wrześniak Tomasz Gliwice Bieg 5 km opłacono
170 Stachurski Tomasz Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
171 Koziorowski Zbigniew Chorzów Bieg 5 km opłacono
172 Będkowska Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
173 Butler Anna Wrocław Bieg 5 km opłacono
174 Gągałka Katarzyna Katowice Bieg 5 km opłacono
175 Gągałka Dariusz Katowice Bieg 5 km opłacono
176 Kania Bogdan Katowice Bieg 5 km opłacono
177 Kajdan Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
178 BRODIUK NORBERT Gliwice Bieg 5 km opłacono
179 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
180 Kęsicki Robert Katowice Bieg 5 km opłacono
181 Mąsior Krzysztof Nieledwia Bieg 5 km opłacono
182 Nowak Anna Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
183 Kuć Monika Katowice Bieg 5 km opłacono
184 Gajdka Michał Lędziny Bieg 5 km opłacono
185 Pujan Patrycja Pujan Katowice Bieg 5 km opłacono
186 Kuć Andrzej Katowice Bieg 5 km opłacono
187 Kopciuch Anna Katowice Bieg 5 km opłacono
188 Wicik Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
189 Jackowski Jakub Kutno Bieg 5 km opłacono
190 Czapran Magdalena Pyskowice Bieg 5 km opłacono
191 Grot Filip Ruda Sląska Bieg 5 km opłacono
192 Bednorz Joanna Imielin Bieg 5 km opłacono
193 Borkowski Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
194 Rzepka Elżbieta Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
195 Godziuk Roman Toruń Bieg 5 km opłacono
196 Jedlińska Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
197 Jedliński Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
198 Miketa Marek Rybnik Bieg 5 km opłacono
199 Doman Radosław Katowice Bieg 5 km opłacono
200 Rząsa Anna Sarnów Bieg 5 km opłacono
201 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg 5 km
202 Białek Agnieszka Drzewica Bieg 5 km opłacono
203 Ścipień Krzysztof Katowice Bieg 5 km opłacono
204 Cierpiałowska Marlena Zabrze Bieg 5 km
205 Romanowski Bartosz Mysłowice Bieg 5 km opłacono
206 Szastok Krzysztof Tychy Bieg 5 km opłacono
207 Gwioździk Sławek Katowice Bieg 5 km opłacono
208 Tys Małgorzata Dąbrowa górnicza Bieg 5 km
209 Cembala Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
210 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów Bieg 5 km opłacono
211 Góra Michał Ożarowice Bieg 5 km opłacono
212 Stefanów Mirosław Czechowice Dziedzice Bieg 5 km opłacono
213 Oczachowski Krzysztof Bystra Bieg 5 km opłacono
214 Kempys Bogumiła Bielsko-Biała Bieg 5 km opłacono
215 Gibas Karina Katowice Bieg 5 km opłacono
216 Schmidt Agnieszka Mrzezino Bieg 5 km opłacono
217 Madej Elżbieta Katowice Bieg 5 km opłacono
218 Nolywajka Monika Mysłowice Bieg 5 km opłacono
219 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg 5 km
220 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE ŚL. Bieg 5 km
221 Janus Krzysztof Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
222 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 5 km opłacono
223 Szczepańska Oksana Kraków Bieg 5 km
224 PIEKARCZYK WITOLD Katowice Bieg 5 km opłacono
225 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
226 Wojciechowska Julia Ziębice Bieg 5 km opłacono
227 Sadowski Adam Sarnów Bieg 5 km opłacono
228 Sadowska Elżbieta Sarnów Bieg 5 km opłacono
229 ANDRZEJKIEWICZ Rafał CZELADŹ Bieg 5 km opłacono
230 ANDRZEJKIEWICZ ANETA CZELADŹ Bieg 5 km opłacono
231 Sitko Adam Bojszowy Bieg 5 km opłacono
232 Jamróz Alex Katowice Bieg 5 km
233 BUCHAŁA ANDRZEJ LĘDZINY Bieg 5 km opłacono
234 Figiel Henryk Katowice Bieg 5 km opłacono
235 JÓZEF Edward Katowice Bieg 5 km opłacono
236 Kulik Katarzyna Siewierz Bieg 5 km opłacono
237 Kozij Gulińska Barbara Katowice Bieg 5 km opłacono
238 Oczadły Zbigniew Cieszyn Bieg 5 km opłacono
239 Bukowski Marek Bytom Bieg 5 km opłacono
240 Ciara Katarzyna Bytom Bieg 5 km opłacono
241 Bobrzyk Adrian Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
242 Klosa Marta Katowice Bieg 5 km opłacono
243 LATKOWSKA BEATA KATOWICE Bieg 5 km opłacono
244 Prochal Michał Kraków Bieg 5 km opłacono
245 Zięba Łukasz Katowice Bieg 5 km opłacono
246 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
247 Olejczak Angelika Katowice Bieg 5 km opłacono
248 Wietecha Klaudia Rybnik Bieg 5 km
249 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg 5 km
250 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
251 Pacyga Julia Ćwiklice Bieg 5 km
252 Pacyga Michał Pszczyna Bieg 5 km
253 Suseł Alek MIKOŁÓW Bieg 5 km
254 Engleman Krzysztof Katowice Bieg 5 km opłacono
255 Hilus Aleksandra Mysłowice Bieg 5 km opłacono
256 Brodowski Paweł Czeladz Bieg 5 km opłacono
257 Pindral Paweł Tarnowskie Góry Bieg 5 km opłacono
258 Sokołowski Bartosz Katowice Bieg 5 km opłacono
259 Hajduga Sebastian Mysłowice Bieg 5 km opłacono
260 Swoboda Krzysztof Katowice Bieg 5 km
261 Swoboda Katarzyna Katowice Bieg 5 km
262 Panuś Artur Katowice Bieg 5 km opłacono
263 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. Bieg 5 km opłacono
264 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. Bieg 5 km opłacono
265 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 5 km opłacono
266 Strużyna Krzysztof Bytom Bieg 5 km opłacono
267 Feliks Andrzej Katowice Bieg 5 km opłacono
268 briańska-kordecka aleksandra Katowice Bieg 5 km opłacono
269 Werkowski Marek Katowice Bieg 5 km opłacono
270 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
271 Dyrcz Paulina Katowice Bieg 5 km opłacono
272 Wichary Kamil Katowice Bieg 5 km opłacono
273 Presnal-Zmysłowska Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
274 Surowiec Agnieszka Gliwice Bieg 5 km opłacono
275 Kaczorowski Grzegorz Gliwice Bieg 5 km opłacono
276 Szabra Dawid Chorzów Bieg 5 km opłacono
277 Marcoń Andrzej Zawiercie Bieg 5 km opłacono
278 Małecki Grzegorz Tychy Bieg 5 km opłacono
279 Polaczek Adam Katowice Bieg 5 km opłacono
280 Ocysek Zygmunt Katowice Bieg 5 km opłacono
281 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
282 STRZEBIŃCZYK IWONA Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
283 Duży Aleksandra Katowice Bieg 5 km
284 Olearczyk Joanna Katowice Bieg 5 km opłacono
285 Bogusz Damian Zabrze Bieg 5 km opłacono
286 Grabiwoda Bartosz Katowice Bieg 5 km opłacono
287 Białas Andrzej Bytom Bieg 5 km opłacono
288 Białas Anna Bytom Bieg 5 km opłacono
289 Maciejewski Piotr Katowice Bieg 5 km opłacono
290 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Bieg 5 km opłacono
291 Kuczera-kułaga Magdalena Katowice Bieg 5 km
292 Sidełko Damian Jaworzno Bieg 5 km opłacono
293 Kaczmarek Oliwia Katowice Bieg 5 km opłacono
294 Kaczmarek Karina Katowice Bieg 5 km opłacono
295 Węgrzyk Julia Katowice Bieg 5 km opłacono
absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
296 Koziorowski Arkadiusz Chorzów Bieg 5 km absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
297 Urych Łukasz Katowice Bieg 5 km absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
298 Niemiec Jakub MYSŁOWICE Bieg 5 km absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
299 Kamiński Dawid Katowice Bieg 5 km absolwent III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
absolwentka III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
300 Łaszewska Ilona Katowice Bieg 5 km absolwentka III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach opłacono
augusteam
301 Lipman Wieńczysław Katowice Bieg 5 km augusteam opłacono
basit
302 Rybałtowski PAWEŁ OBORNIKI ŚLĄSKIE Bieg 5 km basit opłacono
parkrun Katowice
303 Hojnca Adam Chorzów Bieg 5 km parkrun Katowice opłacono
rozBieganaLigota
304 Usowicz Dawid Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
305 Sikora Przemysław Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
306 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
307 Małkiewicz Dariusz Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
308 Marek Wioletta Gliwice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
309 Czaja Ewa Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
310 Maksimowicz Jakub Ruda Śląska Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
311 Dansczyk Kinga Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
312 Pajor Edyta Limanowa Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
313 Szklorz Sylwester Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
314 Sakwa Aleksandra Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
315 Sakwa Marcin Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
316 PETER MARCIN Katowice Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
317 Palicka Agnieszka Wschowa Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
318 JANUKOWICZ DARIUSZ KATOWICE Bieg 5 km rozBieganaLigota opłacono
rozBiegana Ligota
319 Adam Karolina Katowice Bieg 5 km rozBiegana Ligota opłacono
320 Dutkiewicz Bartek Katowice Bieg 5 km rozBiegana Ligota opłacono
tomkatotrening.pl
321 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5 km tomkatotrening.pl opłacono
Świerczyniec
322 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Bieg 5 km Świerczyniec opłacono
323 Cywiński Robert Świerczyniec Bieg 5 km Świerczyniec opłacono


Wyświetleń: 5164

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ