Dowolny dystans
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sieczka Anna Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
2 Góra Michał Ożarowice Dowolny dystans opłacono
3 Smyrek Agnieszka Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
4 Spyra Kamil Szymocice Dowolny dystans opłacono on-line
5 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans opłacono on-line
6 Wójcik Hania Mysłowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono on-line
7 Kępińska Claudia Gdańsk Dowolny dystans opłacono
8 Lubowiecki Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
9 Gwiazda Sebastian Nowa Sól Dowolny dystans opłacono on-line
10 Sieczka Karolina Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
11 Sieczka Robert Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
12 Komraus Krzysztof Łąka Dowolny dystans opłacono on-line
13 Stachewicz Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
14 Czyż Michał Cisownica Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
15 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
16 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
17 Stanisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Dowolny dystans BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
18 Drabkowska- Skarba Marta Stawki Dowolny dystans opłacono on-line
19 Pindel Julia Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
20 Pindel Paweł Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
21 Pindel Iwona Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
22 Sogorska Agnieszka świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
23 Hajczuk Anna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
24 Jarczewska Renata Goleniów Dowolny dystans opłacono on-line
25 Jarosz Michał Sosnowiec Dowolny dystans Niedzielny Biegacz opłacono on-line
26 Stachewicz Dariusz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
27 Kubiak Paweł Katowice Dowolny dystans HURAGAN LIGOTA opłacono on-line
28 Stańczyk Sławomir Stargard Dowolny dystans opłacono on-line
29 Wąsik Kacper Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
30 Wąsik Jakub Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
31 Jurczak Katarzyna Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
32 Szwarczyński Michał Gliwice Dowolny dystans opłacono
33 Stochnij Karol Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
34 Stochnij Katarzyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
35 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
36 Rożkowski Roman Śrem Dowolny dystans Dendrorunners opłacono on-line
37 Gajewska Izabela Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
38 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
39 Małodobry Maciek Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
40 Tomczok Jagoda Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
41 Tomczok Marcin Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
42 Góral Alina Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
43 Łączyński Tomasz Szamotuły Dowolny dystans FC Szamotuły opłacono on-line
44 Sipowicz Anna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
45 Keller Aneta Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
46 Muskała Mateusz Sosnowiec Dowolny dystans WIRUSY
47 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
48 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
49 Kania Katarzyna Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
50 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
51 ODIAS DOMINIKA KATOWICE Dowolny dystans opłacono
52 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono on-line
53 Franczuk Martyna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
54 Bieniek Agata Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
55 Perdian Mariola Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
56 Wróblewski Dariusz Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
57 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Dowolny dystans opłacono
58 Dylla Franz Tarnow Opolski Dowolny dystans opłacono
59 Chrapek Anna Katowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono on-line
60 Pawlak Renata Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
61 Okraska Paulina Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
62 Okraska Grzegorz Będzin Dowolny dystans Volley Dąbrowa Górnicza opłacono on-line
63 Kumięga Joanna Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
64 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Dowolny dystans
65 Nowak Piotr Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono
66 Kownacki Arkadiusz Witkowo Dowolny dystans Wataha - Łączy Łączy Nas Biega / Drużyna Szpiku nie/Drużyna Szpiku opłacono
67 Bigos Grzegorz Jaworzno Dowolny dystans GRAMMI opłacono on-line
68 Stec Joanna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
69 Polaczek Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
70 Bielec Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
71 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
72 Skolud Anna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
73 Sak Tomasz Katowice Dowolny dystans opłacono
74 Banasiewicz Kuba Katowice Dowolny dystans BananTeam opłacono on-line
75 Mazur Monika Ruda Śląska Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
76 Kwiatkowska Ewa Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
77 Wernik Katarzyna Radlin Dowolny dystans Bestfitclub Rybnik opłacono on-line
78 Szefer Tomasz Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
79 Kocoń Anna Żory Dowolny dystans opłacono on-line
80 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
81 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
82 Famuła Anna Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
83 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
84 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Dowolny dystans Famuła Team opłacono on-line
85 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
86 Makowska Hanna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
87 Machajska Patrycja Katowice Dowolny dystans opłacono
88 Stefańska Małgorzata Ruda Śląska Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
89 Palica Joanna Zabrze Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
90 Dratwa Monika Wola Kalinowska Dowolny dystans opłacono on-line
91 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna Dowolny dystans Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
92 Franielczyk Joanna Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
93 Patyk Piotr Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
94 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
95 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans Biegamy z Sercem opłacono
96 Sierant Michal Kraków Dowolny dystans opłacono on-line
97 Engleman Krzysztof Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
98 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
99 Cieślińska Jolanta Rybnik Dowolny dystans D&P opłacono on-line
100 Branny Julia Rybnik Dowolny dystans Rybnicki Klub Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 2260

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ