Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sieczka Anna Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
2 Góra Michał Ożarowice Dowolny dystans opłacono
3 Smyrek Agnieszka Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
4 Spyra Kamil Szymocice Dowolny dystans opłacono on-line
5 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans opłacono on-line
6 Wójcik Hania Mysłowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono on-line
7 Kępińska Claudia Gdańsk Dowolny dystans opłacono
8 Lubowiecki Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
9 Gwiazda Sebastian Nowa Sól Dowolny dystans opłacono on-line
10 Sieczka Karolina Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
11 Sieczka Robert Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
12 Komraus Krzysztof Łąka Dowolny dystans opłacono on-line
13 Stachewicz Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
14 Czyż Michał Cisownica Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
15 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
16 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
17 Stanisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Dowolny dystans BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
18 Drabkowska- Skarba Marta Stawki Dowolny dystans opłacono on-line
19 Pindel Julia Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
20 Pindel Paweł Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
21 Pindel Iwona Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
22 Sogorska Agnieszka świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
23 Hajczuk Anna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
24 Jarczewska Renata Goleniów Dowolny dystans opłacono on-line
25 Jarosz Michał Sosnowiec Dowolny dystans Niedzielny Biegacz opłacono on-line
26 Stachewicz Dariusz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
27 Kubiak Paweł Katowice Dowolny dystans HURAGAN LIGOTA opłacono on-line
28 Stańczyk Sławomir Stargard Dowolny dystans opłacono on-line
29 Szwarczyński Michał Gliwice Dowolny dystans opłacono
30 Stochnij Karol Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
31 Stochnij Katarzyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
32 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
33 Rożkowski Roman Śrem Dowolny dystans Dendrorunners opłacono on-line
34 Gajewska Izabela Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
35 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
36 Małodobry Maciek Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
37 Tomczok Jagoda Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
38 Tomczok Marcin Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
39 Góral Alina Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
40 Łączyński Tomasz Szamotuły Dowolny dystans FC Szamotuły opłacono on-line
41 Sipowicz Anna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
42 Keller Aneta Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
43 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
44 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
45 Kania Katarzyna Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
46 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
47 ODIAS DOMINIKA KATOWICE Dowolny dystans opłacono
48 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono on-line
49 Franczuk Martyna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
50 Bieniek Agata Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
51 Perdian Mariola Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
52 Wróblewski Dariusz Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
53 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Dowolny dystans opłacono
54 Dylla Franz Tarnow Opolski Dowolny dystans opłacono
55 Chrapek Anna Katowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono on-line
56 Pawlak Renata Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
57 Okraska Paulina Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
58 Okraska Grzegorz Będzin Dowolny dystans Volley Dąbrowa Górnicza opłacono on-line
59 Kumięga Joanna Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
60 Nowak Piotr Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono
61 Kownacki Arkadiusz Witkowo Dowolny dystans Wataha - Łączy Łączy Nas Biega / Drużyna Szpiku nie/Drużyna Szpiku opłacono
62 Bigos Grzegorz Jaworzno Dowolny dystans GRAMMI opłacono on-line
63 Stec Joanna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
64 Polaczek Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
65 Bielec Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
66 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
67 Skolud Anna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
68 Sak Tomasz Katowice Dowolny dystans opłacono
69 Banasiewicz Kuba Katowice Dowolny dystans BananTeam opłacono on-line
70 Mazur Monika Ruda Śląska Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
71 Kwiatkowska Ewa Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
72 Wernik Katarzyna Radlin Dowolny dystans Bestfitclub Rybnik opłacono on-line
73 Szefer Tomasz Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
74 Kocoń Anna Żory Dowolny dystans opłacono on-line
75 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
76 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
77 Famuła Anna Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
78 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
79 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Dowolny dystans Famuła Team opłacono on-line
80 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
81 Makowska Hanna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
82 Machajska Patrycja Katowice Dowolny dystans opłacono
83 Stefańska Małgorzata Ruda Śląska Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
84 Palica Joanna Zabrze Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
85 Dratwa Monika Wola Kalinowska Dowolny dystans opłacono on-line
86 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna Dowolny dystans Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
87 Franielczyk Joanna Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
88 Patyk Piotr Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
89 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
90 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans Biegamy z Sercem opłacono
91 Sierant Michal Kraków Dowolny dystans opłacono on-line
92 Engleman Krzysztof Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
93 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
94 Cieślińska Jolanta Rybnik Dowolny dystans D&P opłacono on-line
95 Branny Julia Rybnik Dowolny dystans Rybnicki Klub Nordic Walking opłacono on-line
96 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans Kijanki opłacono on-line
97 Chwałek Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
98 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
99 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Dowolny dystans opłacono on-line
100 Kot Katarzyna Poręba Dowolny dystans Warto Biegać Zawiercie opłacono on-line


Wyświetleń: 3264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ