Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małodobry Maciek Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
2 Betka Bartłomiej Będzin Dowolny dystans
3 Popczyk Magdalena Będzin Dowolny dystans Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
4 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
5 Okraska Grzegorz Będzin Dowolny dystans Volley Dąbrowa Górnicza opłacono on-line
6 Okraska Paulina Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
7 Michalak Teresa Bielsko-Biała Dowolny dystans opłacono on-line
8 Białas Bartosz Brudzowice Dowolny dystans opłacono
9 Dworaczek Nina Bytom Dowolny dystans opłacono
10 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono on-line
11 Kwaśniewska Daria Bytom Dowolny dystans opłacono
12 Białas Anna Bytom Dowolny dystans opłacono
13 Franczuk Martyna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
14 Bentkowski Marek Chorzów Dowolny dystans opłacono
15 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
16 Skolud Anna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
17 Furtak Monika Chorzów Dowolny dystans
18 Stochnij Katarzyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
19 Stochnij Karol Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
20 Smyrek Agnieszka Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
21 Zawół Zbigniew Chorzów Dowolny dystans VAG RojbeR opłacono on-line
22 Blachnik Agnieszka Chorzów Dowolny dystans KLACHULE opłacono
23 Szabra Dawid Chorzów Dowolny dystans opłacono
24 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Dowolny dystans opłacono on-line
25 Gębala Monika Chrzanów Dowolny dystans opłacono on-line
26 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna Dowolny dystans Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
27 Czyż Michał Cisownica Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
28 Jurczak Katarzyna Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
29 Wąsik Jakub Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
30 Wąsik Kacper Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team
31 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono on-line
32 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
33 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Timing4U
34 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans 1LigaTriTeam opłacono on-line
35 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
36 Skocka Ania Gdansk Dowolny dystans
37 Stachewicz Jakub Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
38 Kępińska Claudia Gdańsk Dowolny dystans opłacono
39 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Dowolny dystans opłacono
40 Stachewicz Dariusz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
41 Kowalczyk Patrycja Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
42 Langer Magdalena Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
43 Skoczylas Agata Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
44 Gajewska Izabela Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
45 Szwarczyński Michał Gliwice Dowolny dystans opłacono
46 Cąpała-Marek Dagmara Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
47 Keller Aneta Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
48 Sipowicz Anna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
49 Stec Joanna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
50 Jarczewska Renata Goleniów Dowolny dystans opłacono on-line
51 Bigos Grzegorz Jaworzno Dowolny dystans GRAMMI opłacono on-line
52 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Dowolny dystans
53 Grzymska Aleksandra Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
54 Banasiewicz Kuba Katowice Dowolny dystans BananTeam opłacono on-line
55 Wilk Żaneta Katowice Dowolny dystans opłacono
56 Famuła Anna Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
57 Tomczok Marcin Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
58 Tomczok Jagoda Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
59 Patyk Piotr Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
60 Sak Tomasz Katowice Dowolny dystans opłacono
61 Engleman Krzysztof Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
62 Grzymski Wojtek Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
63 ODIAS DOMINIKA KATOWICE Dowolny dystans opłacono
64 Pawełczyk Karolina Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
65 Kania Katarzyna Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
66 Lubowiecki Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
67 Chwałek Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
68 Wróblewski Dariusz Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
69 Kubiak Paweł Katowice Dowolny dystans HURAGAN LIGOTA opłacono on-line
70 Chronowska Justyna Katowice Dowolny dystans
71 Sysio Jarek Katowice Dowolny dystans opłacono
72 Kukawska-Sysio Karolina Katowice Dowolny dystans opłacono
73 Kukawska Maria Katowice Dowolny dystans opłacono
74 Sysio Ala Katowice Dowolny dystans opłacono
75 Chrapek Anna Katowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono on-line
76 Bielec Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
77 Polaczek Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
78 Machajska Patrycja Katowice Dowolny dystans opłacono
79 Dziwiński Piotr Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
80 Dziwińska Zofia Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
81 Musioł Amelia Katowice Dowolny dystans opłacono
82 Stanclik Krzysztof Katowice Dowolny dystans Carbon Silesia Sport opłacono on-line
83 Kozioł-Żurawska Dorota Katowice Dowolny dystans KLACHULE opłacono
84 Urych Łukasz Katowice Dowolny dystans Run as One opłacono
85 Sierant Michal Kraków Dowolny dystans opłacono on-line
86 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans Kijanki opłacono on-line
87 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca Dowolny dystans Smerfy biegaja razem po 0.7 opłacono
88 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
89 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
90 Nowak Piotr Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono
91 Komraus Krzysztof Łąka Dowolny dystans opłacono on-line
92 Kulik Marcin Mikolow Dowolny dystans opłacono on-line
93 Wójcik Hania Mysłowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono on-line
94 Kumięga Joanna Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
95 Góral Alina Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
96 Maluchnik Marek Nasielsk Dowolny dystans Blue Runner opłacono on-line
97 Gwiazda Sebastian Nowa Sól Dowolny dystans opłacono on-line
98 Franielczyk Joanna Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
99 Tkocz-Cieślik Małgorzata Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
100 Budny Franciszek Ostrów Wielkopolski Dowolny dystans opłacono


Wyświetleń: 3275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ