Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1LigaTriTeam | |||||||||
1 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Dowolny dystans | 1LigaTriTeam | opłacono on-line | ||||
Augusteam | |||||||||
2 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Dowolny dystans | Augusteam | opłacono on-line | ||||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
3 | Stanisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | ||||
BananTeam | |||||||||
4 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Dowolny dystans | BananTeam | opłacono on-line | ||||
Bestfitclub Rybnik | |||||||||
5 | Wernik Katarzyna | Radlin | Dowolny dystans | Bestfitclub Rybnik | opłacono on-line | ||||
Biegamy z Sercem | |||||||||
6 | Groborz Karolina | Zabrze | Dowolny dystans | Biegamy z Sercem | opłacono | ||||
Blue Runner | |||||||||
7 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Dowolny dystans | Blue Runner | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
8 | Stanclik Krzysztof | Katowice | Dowolny dystans | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
D&P | |||||||||
9 | Cieślińska Jolanta | Rybnik | Dowolny dystans | D&P | opłacono on-line | ||||
Da Vinci Team | |||||||||
10 | Jurczak Katarzyna | Czeladź | Dowolny dystans | Da Vinci Team | |||||
11 | Wąsik Jakub | Czeladź | Dowolny dystans | Da Vinci Team | |||||
12 | Wąsik Kacper | Czeladź | Dowolny dystans | Da Vinci Team | |||||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
13 | Popczyk Magdalena | Będzin | Dowolny dystans | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono | ||||
Dendrorunners | |||||||||
14 | Rożkowski Roman | Śrem | Dowolny dystans | Dendrorunners | opłacono on-line | ||||
Ekipa na kijach | |||||||||
15 | Palica Joanna | Zabrze | Dowolny dystans | Ekipa na kijach | opłacono on-line | ||||
16 | Stefańska Małgorzata | Ruda Śląska | Dowolny dystans | Ekipa na kijach | opłacono on-line | ||||
FC Szamotuły | |||||||||
17 | Łączyński Tomasz | Szamotuły | Dowolny dystans | FC Szamotuły | opłacono on-line | ||||
Famuła Team | |||||||||
18 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | Famuła Team | opłacono on-line | ||||
19 | Famuła Anna | Katowice | Dowolny dystans | Famuła Team | opłacono | ||||
GRAMMI | |||||||||
20 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Dowolny dystans | GRAMMI | opłacono on-line | ||||
Gwiezdna Flota | |||||||||
21 | Darska Katarzyna | Zawiercie | Dowolny dystans | Gwiezdna Flota | opłacono | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
22 | Kubiak Paweł | Katowice | Dowolny dystans | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line | ||||
KLACHULE | |||||||||
23 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | Dowolny dystans | KLACHULE | opłacono | ||||
KLACHULE | |||||||||
24 | Kozioł-Żurawska Dorota | Katowice | Dowolny dystans | KLACHULE | opłacono | ||||
Kijanki | |||||||||
25 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Dowolny dystans | Kijanki | opłacono on-line | ||||
MK team | |||||||||
26 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | MK team | |||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
27 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | Dowolny dystans | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line | ||||
Niedzielny Biegacz | |||||||||
28 | Jarosz Michał | Sosnowiec | Dowolny dystans | Niedzielny Biegacz | opłacono on-line | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
29 | Gorus Anna | Zabrze | Dowolny dystans | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Run as One | |||||||||
30 | Urych Łukasz | Katowice | Dowolny dystans | Run as One | opłacono | ||||
Rybnicki Klub Nordic Walking | |||||||||
31 | Branny Julia | Rybnik | Dowolny dystans | Rybnicki Klub Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
32 | Mazur Monika | Ruda Śląska | Dowolny dystans | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
33 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Dowolny dystans | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
34 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Dowolny dystans | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
35 | Maniura Iwona | Bytom | Dowolny dystans | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono on-line | ||||
Smerfy biegaja razem po 0.7 | |||||||||
36 | Wolnik Jolanta | Ligota Księżyca | Dowolny dystans | Smerfy biegaja razem po 0.7 | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | |||||||||
37 | Chowaniec Anna | Dąbrowa Górnicza | Dowolny dystans | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono on-line | ||||
38 | Czyż Michał | Cisownica | Dowolny dystans | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | |||||||||
39 | Wójcik Hania | Mysłowice | Dowolny dystans | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 15 | |||||||||
40 | Chrapek Anna | Katowice | Dowolny dystans | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
Timing4U | |||||||||
41 | Skuta Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Dowolny dystans | Timing4U | |||||
VAG RojbeR | |||||||||
42 | Zawół Zbigniew | Chorzów | Dowolny dystans | VAG RojbeR | opłacono on-line | ||||
Volley Dąbrowa Górnicza | |||||||||
43 | Okraska Grzegorz | Będzin | Dowolny dystans | Volley Dąbrowa Górnicza | opłacono on-line | ||||
WIRUSY | |||||||||
44 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Dowolny dystans | WIRUSY | |||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
45 | Wyszyńska - Rauk Justyna | Poręba | Dowolny dystans | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
46 | Mateńko Danuta | Poręba | Dowolny dystans | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
47 | Kot Katarzyna | Poręba | Dowolny dystans | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Biega / Drużyna Szpiku nie/Drużyna Szpiku | |||||||||
48 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Dowolny dystans | Wataha - Łączy Łączy Nas Biega / Drużyna Szpiku nie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Wirusy | |||||||||
49 | Kolarczyk Kamila | Sosnowiec | Dowolny dystans | Wirusy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Szabra Dawid | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono | |||||
51 | Dworaczek Nina | Bytom | Dowolny dystans | opłacono | |||||
52 | Łata Agnieszka | Piekary Śląskie | Dowolny dystans | opłacono | |||||
53 | Betka Bartłomiej | Będzin | Dowolny dystans | ||||||
54 | Wilk Żaneta | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
55 | Bentkowski Marek | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono | |||||
56 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Dowolny dystans | ||||||
57 | Leleniewski Jacek | Rybnik | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
58 | Białas Bartosz | Brudzowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
59 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono | |||||
60 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | ||||||
61 | Furtak Monika | Chorzów | Dowolny dystans | ||||||
62 | Pawełczyk Karolina | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
63 | Białas Anna | Bytom | Dowolny dystans | opłacono | |||||
64 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Dowolny dystans | ||||||
65 | Chronowska Justyna | Katowice | Dowolny dystans | ||||||
66 | Sysio Jarek | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
67 | Kukawska-Sysio Karolina | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
68 | Kukawska Maria | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
69 | Sysio Ala | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
70 | Kała Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
71 | Strzebińczyk Iwona | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono | |||||
72 | Rapcia Rafał | Zawiercie | Dowolny dystans | ||||||
73 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Dowolny dystans | opłacono | |||||
74 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
75 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
76 | Dziwiński Piotr | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
77 | Dziwińska Zofia | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
78 | Musioł Amelia | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
79 | Grzymski Wojtek | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
80 | Bubalik Roman | świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
81 | Cąpała-Marek Dagmara | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
82 | Grzymska Aleksandra | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
83 | Budny Franciszek | Ostrów Wielkopolski | Dowolny dystans | opłacono | |||||
84 | Budny Stanisław | Ostrów Wielkopolski | Dowolny dystans | opłacono | |||||
85 | Sitko Magdalena | Wojkowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
86 | Sitko Krzysztof | Wojkowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
87 | Bartyzel Magdalena | Sosnowiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
88 | Kowalczyk Patrycja | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
89 | Langer Magdalena | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
90 | Skoczylas Agata | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
91 | Tkocz-Cieślik Małgorzata | Orzesze | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
92 | Gębala Monika | Chrzanów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
93 | Brulińska Wiktoria | Chorzów Batory | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
94 | Działowski Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
95 | Chwałek Agnieszka | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
96 | Skocka Ania | Gdansk | Dowolny dystans | ||||||
97 | Zarzycki Piotr | Warszawa | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
98 | Engleman Krzysztof | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
99 | Sierant Michal | Kraków | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
100 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Dowolny dystans | opłacono | |||||
101 | Patyk Piotr | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
102 | Franielczyk Joanna | Orzesze | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
103 | Dratwa Monika | Wola Kalinowska | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
104 | Machajska Patrycja | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
105 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
106 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
107 | Maciaszczyk Monika | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
108 | Wojas-Chromik Ilona | Będzin | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
109 | Dyczka-Piekarska Klaudia | Łaziska Górne | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
110 | Kocoń Anna | Żory | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
111 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
112 | Kwiatkowska Ewa | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
113 | Sak Tomasz | Katowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
114 | Skolud Anna | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
115 | Szymczewski Włodzimierz | Świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
116 | Bielec Agnieszka | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
117 | Polaczek Adam | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
118 | Stec Joanna | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
119 | Nowak Piotr | Łaziska Górne | Dowolny dystans | opłacono | |||||
120 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Dowolny dystans | ||||||
121 | Kumięga Joanna | Mysłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
122 | Okraska Paulina | Będzin | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
123 | Pawlak Renata | Świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
124 | Dylla Franz | Tarnow Opolski | Dowolny dystans | opłacono | |||||
125 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Dowolny dystans | opłacono | |||||
126 | Wróblewski Dariusz | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
127 | Franczuk Martyna | Bytom | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
128 | ODIAS DOMINIKA | KATOWICE | Dowolny dystans | opłacono | |||||
129 | Nowakowska Gabriela | Łaziska Górne | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
130 | Kania Katarzyna | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
131 | Pawlik Natalia | Zabrze | Dowolny dystans | opłacono | |||||
132 | Pawlik Kacper | Zabrze | Dowolny dystans | opłacono | |||||
133 | Keller Aneta | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
134 | Sipowicz Anna | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
135 | Góral Alina | Mysłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
136 | Tomczok Marcin | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
137 | Tomczok Jagoda | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
138 | Małodobry Maciek | Baczków | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
139 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
140 | Gajewska Izabela | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
141 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
142 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
143 | Stochnij Karol | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
144 | Szwarczyński Michał | Gliwice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
145 | Stańczyk Sławomir | Stargard | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
146 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
147 | Jarczewska Renata | Goleniów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
148 | Hajczuk Anna | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
149 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
150 | Pindel Iwona | Żywiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
151 | Pindel Paweł | Żywiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
152 | Pindel Julia | Żywiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
153 | Drabkowska- Skarba Marta | Stawki | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
154 | Wójcik Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
155 | Stachewicz Jakub | Gdańsk | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
156 | Komraus Krzysztof | Łąka | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
157 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
158 | Sieczka Karolina | Sosnowiec | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
159 | Gwiazda Sebastian | Nowa Sól | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
160 | Lubowiecki Adam | Katowice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
161 | Kępińska Claudia | Gdańsk | Dowolny dystans | opłacono | |||||
162 | Kulik Marcin | Mikolow | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
163 | Spyra Kamil | Szymocice | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
164 | Smyrek Agnieszka | Chorzów | Dowolny dystans | opłacono on-line | |||||
165 | Góra Michał | Ożarowice | Dowolny dystans | opłacono | |||||
166 | Sieczka Anna | Sosnowiec | Dowolny dystans | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6714