XXXVI Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KAŹMIERKIEWICZ LENA RUMIA Biegi dzieci i młodzieży RKS Rumia limit osiągnięty
2 KAŹMIERKIEWICZ JULIA RUMIA Biegi dzieci i młodzieży RKS Rumia limit osiągnięty
3 Czerwiec Liliana Rumia Biegi dzieci i młodzieży RKS Rumia limit osiągnięty
4 Czerwiec Jaśmina Rumia Biegi dzieci i młodzieży RKS Rumia limit osiągnięty
5 Lewandowska Sonia Lębork Biegi dzieci i młodzieży Sp 8 limit osiągnięty
6 SKRZYPCZYNSKI OLIWIER Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
7 HERBASZ LENA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
8 RONOWSKA MAGDALENA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
9 WESERLING MARTA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
10 LEMANOWICZ AGATA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
11 BEHRENDT JULIA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
12 KOLASA LEA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
13 PIOTRZKOWSKA KINGA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
14 PIOTROWICZ MACIEJ Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
15 DYLAK JAKUB Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
16 DYLAK ADAM Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
17 DYLAK OLGA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
18 RZYMKOWSKA MAJA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
19 KUTS POLINA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
20 WOLANIN KSAWERY Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
21 MEJ WOJTEK Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
22 MEJ OLAF Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
23 KARCZEWSKI FABIAN Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
24 KARCZEWSKI Dawid Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
25 GDANIETZ DOMINIK Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
26 GDANIETZ SZYMON Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
27 MUSIALKOWSKA SARA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
28 MUSIAŁKOWSKI MATEUSZ Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
29 KOWALSKI DARIUSZ Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
30 KOWALSKI TOMASZ Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
31 TARNOWSKA NIKOLA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
32 WICHNOWSKI ANTONI Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
33 WICHNOWSKI IGNACY Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
34 BORSKA HELA Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
35 SZEWCZYK Julia reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
36 Molenda Paulina reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
37 Schmidt Paulina reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
38 browarczyk-bogdziewicz Telimena reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
39 browarczyk-bogdziewicz Cyprian reda Biegi dzieci i młodzieży UKS 1 REDA limit osiągnięty
40 Szymańska Roksana Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
41 NACZK Wiktoria Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im braci Petk Lebork limit osiągnięty
42 Myk Natalia Rumia Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
43 Myk Paulina Rumia Biegi dzieci i młodzieży SP 9 Rumia limit osiągnięty
44 Littwin Robert Kłosowo Biegi dzieci i młodzieży OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo limit osiągnięty
45 PIEŃKOWSKA NATASZA Rumia Biegi dzieci i młodzieży APS RUMIA limit osiągnięty
46 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
47 Plewińska Anastazja Banino Biegi dzieci i młodzieży Chabrowe Wilki limit osiągnięty
48 Rębowski Grzegorz Pasłęk Biegi dzieci i młodzieży Active Family Pasłęk limit osiągnięty
49 Rębowski Mateusz Pasłęk Biegi dzieci i młodzieży Active Family Pasłęk limit osiągnięty
50 Rębowska Martyna Pasłęk Biegi dzieci i młodzieży Active Family Pasłęk limit osiągnięty
51 Duda Jasiek Rumia Biegi dzieci i młodzieży Sp 1 Rumia limit osiągnięty
52 Szwedowska Julia Kulice Biegi dzieci i młodzieży KSGP Sprint Kulice limit osiągnięty
53 Szwedowska Martyna Kulice Biegi dzieci i młodzieży KSGP Sprint Kulice limit osiągnięty
54 Szwedowska Laura Kulice Biegi dzieci i młodzieży KSGP Sprint Kulice limit osiągnięty
55 Szwedowski Kacper Kulice Biegi dzieci i młodzieży KSGP Sprint Kulice limit osiągnięty
56 Antczak Szymon Rumia Biegi dzieci i młodzieży Sp 9 limit osiągnięty
57 Antczak Marta Rumia Biegi dzieci i młodzieży Sp 9 limit osiągnięty
58 Jankowski Szymon Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SP 16 Gdynia limit osiągnięty
59 Jankowska Lena Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SP 16 Gdynia limit osiągnięty
60 Plavinskaya Aliya Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SGA Gdynia limit osiągnięty
61 Plavinskaya Leya Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SGA Gdynia limit osiągnięty
62 Syguła Kacper Michałowice Biegi dzieci i młodzieży Kolarski.eu Team limit osiągnięty
63 Syguła Aleksander Michałowice Biegi dzieci i młodzieży Kolarski.eu Team limit osiągnięty
64 Lebiedzińska Sara Reda Biegi dzieci i młodzieży UKS1 Reda limit osiągnięty
65 Złoch Oliwia LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
66 Koniuszy Anna LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
67 Chuchra Szymon Toruń Biegi dzieci i młodzieży SP 35 limit osiągnięty
68 Chuchra Mateusz Toruń Biegi dzieci i młodzieży MKL Toruń limit osiągnięty
69 szmuda sandra pomieczyno Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
70 Przepiórka Artur LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
71 Muchnicki Mikołaj LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
72 Jażdżewski Jonatan Lębork Biegi dzieci i młodzieży AML Słupsk limit osiągnięty
73 Żmija Michalina LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
74 Pilarski Marcel Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
75 Torbicki Franek Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
76 Torbicki Antoni Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
77 Metera Konrad Lębork Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
78 Metera Anna LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
79 Dorawa Konrad LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
80 Kożyczkowski Maks LĘBORK Biegi dzieci i młodzieży LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego limit osiągnięty
81 Kankowski Jakub Luzino Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
82 Kankowski Kordian Luzino Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
83 Miszewski Tymoteusz Rumia Biegi dzieci i młodzieży Sp 9 limit osiągnięty
84 Dobkowski Kuba Wejherowo Biegi dzieci i młodzieży SP 6 Wejherowo limit osiągnięty
85 Kujawska Nina Puck Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
86 Boyke Igor Gdynia Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 21 Demptusiowo w Gdyni limit osiągnięty
87 Boyke Martyna Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SP 16 Gdynia limit osiągnięty
88 Wiśniewska Natalia Gdynia Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
89 Wiśniewska Julia Gdynia Biegi dzieci i młodzieży SP 40 Gdynia limit osiągnięty
90 Weiland Dominika Sopot Biegi dzieci i młodzieży SSP Karczemki Dobrzewino limit osiągnięty
91 Grosz Julia Gdynia Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
92 Dancewicz Bartek Gdynia Biegi dzieci i młodzieży Podstawowa nr 31 Gdynia limit osiągnięty
93 Dancewicz Amelia Gdynia Biegi dzieci i młodzieży Podstawowa nr 31 Gdynia limit osiągnięty
94 Ławniczak Julian Rumia Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
95 Adamski Artur Gowino Biegi dzieci i młodzieży Janusze Joggingu limit osiągnięty
96 Pionk Oliwia RUMIA Biegi dzieci i młodzieży Kontener Formy limit osiągnięty
97 Pionk Mikołaj RUMIA Biegi dzieci i młodzieży Kontener Formy limit osiągnięty
98 Gawrylczyk Selena Wejherowo Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
99 Gawrylczyk Nina Wejherowo Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty
100 Lackowska Amelia Rumia Biegi dzieci i młodzieży limit osiągnięty


Wyświetleń: 5707

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ