Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AML Słupsk | |||||||||
1 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | AML Słupsk | limit osiągnięty | ||||
APS RUMIA | |||||||||
2 | PIEŃKOWSKA NATASZA | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | APS RUMIA | limit osiągnięty | ||||
ASPW / Sp.3 Reda | |||||||||
3 | Pouch Martyna | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | ASPW / Sp.3 Reda | limit osiągnięty | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
4 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Biegi dzieci i młodzieży | Active Family Pasłęk | limit osiągnięty | ||||
5 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Biegi dzieci i młodzieży | Active Family Pasłęk | limit osiągnięty | ||||
6 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Biegi dzieci i młodzieży | Active Family Pasłęk | limit osiągnięty | ||||
Active Flow | |||||||||
7 | Skotniewska Ola | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
8 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
9 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
10 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
Active Flow / SP 17 Gdynia | |||||||||
11 | Majewska Konstancja | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Active Flow / SP 17 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
12 | Plewińska Anastazja | Banino | Biegi dzieci i młodzieży | Chabrowe Wilki | limit osiągnięty | ||||
ESS Rumia | |||||||||
13 | Pociask Witold | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | ESS Rumia | limit osiągnięty | ||||
Janusze Joggingu | |||||||||
14 | Adamski Artur | Gowino | Biegi dzieci i młodzieży | Janusze Joggingu | limit osiągnięty | ||||
KSGP Sprint Kulice | |||||||||
15 | Szwedowska Julia | Kulice | Biegi dzieci i młodzieży | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
16 | Szwedowska Martyna | Kulice | Biegi dzieci i młodzieży | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
17 | Szwedowska Laura | Kulice | Biegi dzieci i młodzieży | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
18 | Szwedowski Kacper | Kulice | Biegi dzieci i młodzieży | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
Kolarski.eu Team | |||||||||
19 | Syguła Kacper | Michałowice | Biegi dzieci i młodzieży | Kolarski.eu Team | limit osiągnięty | ||||
20 | Syguła Aleksander | Michałowice | Biegi dzieci i młodzieży | Kolarski.eu Team | limit osiągnięty | ||||
Komando Flaki | |||||||||
21 | Dybowski Oskar | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Komando Flaki | limit osiągnięty | ||||
Kontener Formy | |||||||||
22 | Pionk Oliwia | RUMIA | Biegi dzieci i młodzieży | Kontener Formy | limit osiągnięty | ||||
23 | Pionk Mikołaj | RUMIA | Biegi dzieci i młodzieży | Kontener Formy | limit osiągnięty | ||||
LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |||||||||
24 | Szymańska Roksana | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
25 | Złoch Oliwia | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
26 | Koniuszy Anna | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
27 | Przepiórka Artur | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
28 | Muchnicki Mikołaj | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
29 | Żmija Michalina | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
30 | Pilarski Marcel | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
31 | Torbicki Franek | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
32 | Torbicki Antoni | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
33 | Metera Konrad | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
34 | Metera Anna | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
35 | Dorawa Konrad | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
36 | Kożyczkowski Maks | LĘBORK | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | limit osiągnięty | ||||
LKB im braci Petk Lebork | |||||||||
37 | NACZK Wiktoria | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | LKB im braci Petk Lebork | limit osiągnięty | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
38 | Wit Filip | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | LKS Zorza Gdynia | limit osiągnięty | ||||
39 | Teska Martyna | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | LKS Zorza Gdynia | limit osiągnięty | ||||
40 | Teska Patrycja | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | LKS Zorza Gdynia | limit osiągnięty | ||||
MKL Toruń | |||||||||
41 | Chuchra Mateusz | Toruń | Biegi dzieci i młodzieży | MKL Toruń | limit osiągnięty | ||||
OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo | |||||||||
42 | Littwin Robert | Kłosowo | Biegi dzieci i młodzieży | OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo | limit osiągnięty | ||||
Podstawowa nr 31 Gdynia | |||||||||
43 | Dancewicz Bartek | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 31 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
44 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 31 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
Przedszkole Janowiaczek Rumia | |||||||||
45 | Pociask Gustaw | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Janowiaczek Rumia | limit osiągnięty | ||||
Przedszkole nr 21 Demptusiowo w Gdyni | |||||||||
46 | Boyke Igor | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 21 Demptusiowo w Gdyni | limit osiągnięty | ||||
RKS Rumia | |||||||||
47 | KAŹMIERKIEWICZ LENA | RUMIA | Biegi dzieci i młodzieży | RKS Rumia | limit osiągnięty | ||||
48 | KAŹMIERKIEWICZ JULIA | RUMIA | Biegi dzieci i młodzieży | RKS Rumia | limit osiągnięty | ||||
49 | Czerwiec Liliana | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | RKS Rumia | limit osiągnięty | ||||
50 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | RKS Rumia | limit osiągnięty | ||||
SGA Gdynia | |||||||||
51 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SGA Gdynia | limit osiągnięty | ||||
52 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SGA Gdynia | limit osiągnięty | ||||
SP 6 Wejherowo | |||||||||
53 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Biegi dzieci i młodzieży | SP 6 Wejherowo | limit osiągnięty | ||||
SP 9 Rumia | |||||||||
54 | Myk Paulina | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | SP 9 Rumia | limit osiągnięty | ||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
55 | Jankowski Szymon | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SP 16 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
56 | Jankowska Lena | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SP 16 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
57 | Boyke Martyna | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SP 16 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
SP 35 | |||||||||
58 | Chuchra Szymon | Toruń | Biegi dzieci i młodzieży | SP 35 | limit osiągnięty | ||||
SP 40 Gdynia | |||||||||
59 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | SP 40 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
SSP Karczemki Dobrzewino | |||||||||
60 | Weiland Dominika | Sopot | Biegi dzieci i młodzieży | SSP Karczemki Dobrzewino | limit osiągnięty | ||||
SSP Rumia | |||||||||
61 | Soszyński Jakub | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | SSP Rumia | limit osiągnięty | ||||
Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi | |||||||||
62 | Dąbrowski Kacper | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Salezjańska Szkoła Podstawowa w Rumi | limit osiągnięty | ||||
Sp 1 Rumia | |||||||||
63 | Duda Jasiek | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Sp 1 Rumia | limit osiągnięty | ||||
Sp 8 | |||||||||
64 | Lewandowska Sonia | Lębork | Biegi dzieci i młodzieży | Sp 8 | limit osiągnięty | ||||
Sp 9 | |||||||||
65 | Antczak Szymon | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Sp 9 | limit osiągnięty | ||||
66 | Antczak Marta | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Sp 9 | limit osiągnięty | ||||
67 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | Sp 9 | limit osiągnięty | ||||
UKS 1 REDA | |||||||||
68 | SKRZYPCZYNSKI OLIWIER | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
69 | HERBASZ LENA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
70 | RONOWSKA MAGDALENA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
71 | WESERLING MARTA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
72 | LEMANOWICZ AGATA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
73 | BEHRENDT JULIA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
74 | KOLASA LEA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
75 | PIOTRZKOWSKA KINGA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
76 | PIOTROWICZ MACIEJ | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
77 | DYLAK JAKUB | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
78 | DYLAK ADAM | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
79 | DYLAK OLGA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
80 | RZYMKOWSKA MAJA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
81 | KUTS POLINA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
82 | WOLANIN KSAWERY | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
83 | MEJ WOJTEK | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
84 | MEJ OLAF | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
85 | KARCZEWSKI FABIAN | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
86 | KARCZEWSKI Dawid | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
87 | GDANIETZ DOMINIK | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
88 | GDANIETZ SZYMON | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
89 | MUSIALKOWSKA SARA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
90 | MUSIAŁKOWSKI MATEUSZ | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
91 | KOWALSKI DARIUSZ | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
92 | KOWALSKI TOMASZ | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
93 | TARNOWSKA NIKOLA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
94 | WICHNOWSKI ANTONI | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
95 | WICHNOWSKI IGNACY | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
96 | BORSKA HELA | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
97 | SZEWCZYK Julia | reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
98 | Molenda Paulina | reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
99 | Schmidt Paulina | reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
100 | browarczyk-bogdziewicz Telimena | reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
101 | browarczyk-bogdziewicz Cyprian | reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS 1 REDA | limit osiągnięty | ||||
UKS1 Reda | |||||||||
102 | Lebiedzińska Sara | Reda | Biegi dzieci i młodzieży | UKS1 Reda | limit osiągnięty | ||||
Znikające punkty | |||||||||
103 | Keller Gracjan | Karczemki | Biegi dzieci i młodzieży | Znikające punkty | limit osiągnięty | ||||
104 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Biegi dzieci i młodzieży | Znikające punkty | limit osiągnięty | ||||
105 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Biegi dzieci i młodzieży | Znikające punkty | limit osiągnięty | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
106 | Myk Natalia | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
107 | Wojciechowska-Lamsallak Maria | Włocławek | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
108 | szmuda sandra | pomieczyno | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
109 | Kankowski Jakub | Luzino | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
110 | Kankowski Kordian | Luzino | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
111 | Kujawska Nina | Puck | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
112 | Wiśniewska Natalia | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
113 | Grosz Julia | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
114 | Ławniczak Julian | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
115 | Gawrylczyk Selena | Wejherowo | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
116 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
117 | Lackowska Amelia | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
118 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
119 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
120 | Wit Jakub | Gdynia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
121 | Zasada Szymon | Władysławowo | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
122 | Halman Nikola | Luzino | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
123 | Wolańska Julia | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
124 | Wolańska Lena | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
125 | Dybowski Hubert | Rumia | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
126 | Skurtys Kornelia | REDA | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty | |||||
127 | Skurtys Amelia | REDA | Biegi dzieci i młodzieży | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 21149