Zawierciański Bieg Niepodległości (Bieg Wirtualny)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacka Magdalena Wielichowo Bieg 7km opłacono
2 Nowacka Małgorzata Poznań Bieg 7km opłacono
3 Galiczek Lidia Gliwice Bieg 7km Opel Active Team opłacono
4 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Bieg 7km opłacono
5 Marcoń Andrzej Zawiercie Bieg 7km opłacono
6 Januchowski Jacek Dosin Bieg 7km Damy Rade Zegrze opłacono
7 Marcinek Rafał Wrocław Bieg 7km opłacono
8 Czerwiński Janusz Zegrze Bieg 7km Damy Rade Zegrze opłacono
9 Koziara Patryk Paszczyna Bieg 7km Dzikie Mustangi opłacono
10 Nowińska Roksana Nowińska Zawiercie Bieg 7km opłacono
11 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Bieg 7km opłacono
12 Wójcikiewicz Bernadeta Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
13 Adamczewski Miłosz Tarnowo Podgórne Bieg 7km opłacono
14 Kłaput Klaudia Wadowice Bieg 7km opłacono
15 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 7km opłacono
16 Zych Jacek Czeladź Bieg 7km opłacono
17 Szczepaniak Klaudia Gostyń Bieg 7km opłacono
18 Janczyk Kamil Będzin Bieg 7km opłacono
19 Janczyk Radoslaw Będzin Bieg 7km opłacono
20 Suski Daniel Wadowice Bieg 7km Bociek Wadowice opłacono
21 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 7km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
22 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 7km opłacono
23 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 7km opłacono
24 Degner Damian Płock Bieg 7km Active Ruuners Płock opłacono
25 Plaga Aleksandra Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
26 Wiktoria Trofimiuk Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
27 Sokalski Kacper Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
28 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
29 Gałaszewski Darek Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko opłacono
30 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
31 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg 7km opłacono
32 Anusiewicz Michał Katowice Bieg 7km opłacono
33 Ciszek Robert Jelcz-Laskowice Bieg 7km opłacono
34 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska Bieg 7km 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
35 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg 7km opłacono
36 Kluczewski Krzysztof Olkusz Bieg 7km KS Capoeira Camangula opłacono
37 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 7km 49 Baza Lotnicza opłacono
38 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg 7km Farmacja Tarchomin opłacono
39 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
40 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 7km opłacono
41 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Bieg 7km OBORYGENI opłacono
42 Rogóż Monika Kraków Bieg 7km opłacono
43 Ludyga Krystian Bytom Bieg 7km opłacono
44 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 7km opłacono
45 Stefański Ksawery Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
46 Stefańska Eliza Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
47 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
48 Skawiańczyk Karol Zawiercie Bieg 7km JuraFit opłacono
49 Bogusz Damian Zabrze Bieg 7km opłacono
50 Barczyk Magda Chorzów Bieg 7km opłacono
51 Barczyk Artur Chorzów Bieg 7km opłacono
52 Barczyk Piotr Chorzów Bieg 7km opłacono
53 Niemiec Marek Gdynia Bieg 7km ACTIV EAGLES PRO opłacono
54 Kurz Marek Katowice Bieg 7km opłacono
55 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Bieg 7km opłacono
56 Rogala Piotr Wołów Bieg 7km Fc Wołów opłacono
57 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 7km opłacono
58 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 7km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
59 Przybylik ewa zawiercie Bieg 7km opłacono
60 Wręczycki Łukasz Lubliniec Bieg 7km 5 Pułk Chemiczny opłacono
61 Wit Sebastian Czeladź Bieg 7km opłacono
62 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 7km Wirusy opłacono
63 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
64 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg 7km opłacono
65 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 7km GARAŻ Nasielsk opłacono
66 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 7km opłacono
67 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 7km opłacono
68 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg 7km opłacono
69 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg 7km opłacono
70 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 7km opłacono
71 Pytka Andrzej Warszawa Bieg 7km opłacono
72 Śliwa Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
73 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
74 Wawoczny Mateusz Bieruń Bieg 7km opłacono
75 Kolcha Ewelina Zawiercie Bieg 7km opłacono
76 Strójwąs Jerzy Poręba Bieg 7km opłacono
77 B JOANNA ZAWIERCIE Bieg 7km opłacono
78 Hofman Adam Sosnowiec Bieg 7km Triathlon X-Team opłacono
79 Len Grzegorz Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
80 Fielek Piotr Wroclaw Bieg 7km Zakochaj się w bieganiu opłacono
81 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 7km Hanysy opłacono
82 Leśniak Michał Zawiercie Bieg 7km opłacono
83 Gołkowski Radosław Zawiercie Bieg 7km opłacono
84 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 7km Lecymy Durś opłacono
85 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 7km opłacono


Wyświetleń: 3834

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ