Zawierciański Bieg Niepodległości (Bieg Wirtualny)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 7km opłacono
2 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 7km Lecymy Durś opłacono
3 Gołkowski Radosław Zawiercie Bieg 7km opłacono
4 Leśniak Michał Zawiercie Bieg 7km opłacono
5 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 7km Hanysy opłacono
6 Fielek Piotr Wroclaw Bieg 7km Zakochaj się w bieganiu opłacono
7 Strzelecki Piotr ZABRZE Bieg 7km
8 Krukowski Michał Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m
9 Len Grzegorz Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
10 Hofman Adam Sosnowiec Bieg 7km Triathlon X-Team opłacono
11 B JOANNA ZAWIERCIE Bieg 7km opłacono
12 Sadowski Mieczysław Zawiercie Bieg 7km
13 Strójwąs Jerzy Poręba Bieg 7km opłacono
14 Kolcha Ewelina Zawiercie Bieg 7km opłacono
15 Wilk Agnieszka Łazy Bieg 7km
16 Wawoczny Mateusz Bieruń Bieg 7km opłacono
17 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
18 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 7km
19 Podsiadło Łukasz Sosnowiec Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
20 Śliwa Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
21 Latos Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
22 Pytka Andrzej Warszawa Bieg 7km opłacono
23 Bobrowski Mariusz Koniecpol Bieg 7km ZS Koniecpol
24 Mazur Krzysztof Częstochowa Bieg 7km
25 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 7km opłacono
26 Marszalik Stanisław Katowice Bieg 7km Zimnokrwiści
27 Marszalik Anna Katowice Bieg 7km
28 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg 7km opłacono
29 Równicki Marcin Będzin Bieg 7km #byledomety
30 Łoszajć Justyna Sosnowiec Bieg 7km opłacono
31 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 7km opłacono
32 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 7km opłacono
33 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg 7km Mysłowicki klub biegacza No I
34 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 7km GARAŻ Nasielsk opłacono
35 Gajda Mateusz Błażkowa Bieg 7km Spróchniali Herkulesi
36 Kałużna Anna Sosnowiec Bieg 7km Kolej na marsz
37 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg 7km opłacono
38 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
39 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 7km Wirusy opłacono
40 Wit Sebastian Czeladź Bieg 7km opłacono
41 Wręczycki Łukasz Lubliniec Bieg 7km 5 Pułk Chemiczny opłacono
42 Przybylik ewa zawiercie Bieg 7km opłacono
43 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 7km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
44 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 7km opłacono
45 Rogala Piotr Wołów Bieg 7km Fc Wołów opłacono
46 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Bieg 7km opłacono
47 Kurz Marek Katowice Bieg 7km opłacono
48 Niemiec Marek Gdynia Bieg 7km ACTIV EAGLES PRO opłacono
49 Barczyk Piotr Chorzów Bieg 7km opłacono
50 Barczyk Artur Chorzów Bieg 7km opłacono
51 Barczyk Magda Chorzów Bieg 7km opłacono
52 Bogusz Damian Zabrze Bieg 7km opłacono
53 Skawiańczyk Karol Zawiercie Bieg 7km JuraFit opłacono
54 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
55 Stefańska Eliza Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
56 Stefański Ksawery Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
57 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 7km opłacono
58 Ludyga Krystian Bytom Bieg 7km opłacono
59 Rogóż Monika Kraków Bieg 7km opłacono
60 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske Bieg 7km Siemianowice i przyjaciele biegają
61 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Bieg 7km OBORYGENI opłacono
62 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 7km opłacono
63 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
64 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg 7km Farmacja Tarchomin opłacono
65 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 7km 49 Baza Lotnicza opłacono
66 Kluczewski Krzysztof Olkusz Bieg 7km KS Capoeira Camangula opłacono
67 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg 7km opłacono
68 Butler Anna Wrocław Bieg 7km
69 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska Bieg 7km 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
70 Ciszek Robert Jelcz-Laskowice Bieg 7km opłacono
71 Anusiewicz Michał Katowice Bieg 7km opłacono
72 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg 7km opłacono
73 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
74 Tomczak Jacek Katowice Bieg 7km
75 Gałaszewski Darek Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko opłacono
76 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
77 Sokalski Kacper Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
78 Dzierżyk Martyna Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
79 Dzierżyk Ewelina Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
80 Wiktoria Trofimiuk Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
81 Plaga Aleksandra Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
82 Degner Damian Płock Bieg 7km Active Ruuners Płock opłacono
83 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 7km opłacono
84 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 7km opłacono
85 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 7km
86 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 7km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
87 Suski Daniel Wadowice Bieg 7km Bociek Wadowice opłacono
88 Janczyk Radoslaw Będzin Bieg 7km opłacono
89 Janczyk Kamil Będzin Bieg 7km opłacono
90 Szczepaniak Klaudia Gostyń Bieg 7km opłacono
91 Zych Jacek Czeladź Bieg 7km opłacono
92 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 7km opłacono
93 Kłaput Klaudia Wadowice Bieg 7km opłacono
94 Adamczewski Miłosz Tarnowo Podgórne Bieg 7km opłacono
95 Wójcikiewicz Bernadeta Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
96 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Bieg 7km opłacono
97 Nowińska Roksana Nowińska Zawiercie Bieg 7km opłacono
98 Milanowska Kornelia ZAWIERCIE Bieg 7km
99 Koziara Patryk Paszczyna Bieg 7km Dzikie Mustangi opłacono
100 Czerwiński Janusz Zegrze Bieg 7km Damy Rade Zegrze opłacono


Wyświetleń: 3833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ