Zawierciański Bieg Niepodległości (Bieg Wirtualny)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczewski Miłosz Tarnowo Podgórne Bieg 7km opłacono
2 Anusiewicz Michał Katowice Bieg 7km opłacono
3 B JOANNA ZAWIERCIE Bieg 7km opłacono
4 Barczyk Artur Chorzów Bieg 7km opłacono
5 Barczyk Magda Chorzów Bieg 7km opłacono
6 Barczyk Piotr Chorzów Bieg 7km opłacono
7 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 7km opłacono
8 Bobrowski Mariusz Koniecpol Bieg 7km ZS Koniecpol
9 Bogusz Damian Zabrze Bieg 7km opłacono
10 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg 7km Farmacja Tarchomin opłacono
11 Butler Anna Wrocław Bieg 7km
12 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Bieg 7km Mysłowicki klub biegacza No I
13 Ciszek Robert Jelcz-Laskowice Bieg 7km opłacono
14 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Bieg 7km opłacono
15 Czerwiński Janusz Zegrze Bieg 7km Damy Rade Zegrze opłacono
16 Degner Damian Płock Bieg 7km Active Ruuners Płock opłacono
17 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska Bieg 7km 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
18 Dzierżyk Ewelina Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
19 Dzierżyk Martyna Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko
20 Fielek Piotr Wroclaw Bieg 7km Zakochaj się w bieganiu opłacono
21 Gajda Mateusz Błażkowa Bieg 7km Spróchniali Herkulesi
22 Galiczek Lidia Gliwice Bieg 7km Opel Active Team opłacono
23 Gałaszewski Darek Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko i ZST Olecko opłacono
24 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 7km opłacono
25 Gołkowski Radosław Zawiercie Bieg 7km opłacono
26 Hofman Adam Sosnowiec Bieg 7km Triathlon X-Team opłacono
27 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 7km opłacono
28 Janczyk Kamil Będzin Bieg 7km opłacono
29 Janczyk Radoslaw Będzin Bieg 7km opłacono
30 Januchowski Jacek Dosin Bieg 7km Damy Rade Zegrze opłacono
31 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 7km opłacono
32 Kałużna Anna Sosnowiec Bieg 7km Kolej na marsz
33 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
34 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg 7km opłacono
35 Kluczewski Krzysztof Olkusz Bieg 7km KS Capoeira Camangula opłacono
36 Kolcha Ewelina Zawiercie Bieg 7km opłacono
37 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 7km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
38 Koziara Patryk Paszczyna Bieg 7km Dzikie Mustangi opłacono
39 Krukowski Michał Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m
40 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg 7km opłacono
41 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
42 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg 7km opłacono
43 Kurz Marek Katowice Bieg 7km opłacono
44 Kłaput Klaudia Wadowice Bieg 7km opłacono
45 Latos Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
46 Len Grzegorz Brzeg Bieg 7km Ledwo 10m opłacono
47 Leśniak Michał Zawiercie Bieg 7km opłacono
48 Ludyga Krystian Bytom Bieg 7km opłacono
49 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 7km opłacono
50 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 7km GARAŻ Nasielsk opłacono
51 Marcinek Rafał Wrocław Bieg 7km opłacono
52 Marcoń Andrzej Zawiercie Bieg 7km opłacono
53 Marszalik Anna Katowice Bieg 7km
54 Marszalik Stanisław Katowice Bieg 7km Zimnokrwiści
55 Mazur Krzysztof Częstochowa Bieg 7km
56 Milanowska Kornelia ZAWIERCIE Bieg 7km
57 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 7km opłacono
58 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 7km opłacono
59 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA Bieg 7km opłacono
60 Niemiec Marek Gdynia Bieg 7km ACTIV EAGLES PRO opłacono
61 Nowacka Magdalena Wielichowo Bieg 7km opłacono
62 Nowacka Małgorzata Poznań Bieg 7km opłacono
63 Nowińska Roksana Nowińska Zawiercie Bieg 7km opłacono
64 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 7km 49 Baza Lotnicza opłacono
65 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
66 Plaga Aleksandra Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
67 Podsiadło Łukasz Sosnowiec Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
68 Przybylik ewa zawiercie Bieg 7km opłacono
69 Pytka Andrzej Warszawa Bieg 7km opłacono
70 Rapcia Rafał Zawiercie Bieg 7km Hanysy opłacono
71 Rogala Piotr Wołów Bieg 7km Fc Wołów opłacono
72 Rogóż Monika Kraków Bieg 7km opłacono
73 Równicki Marcin Będzin Bieg 7km #byledomety
74 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Bieg 7km OBORYGENI opłacono
75 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 7km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
76 Sadowski Mieczysław Zawiercie Bieg 7km
77 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 7km opłacono
78 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 7km opłacono
79 Skawiańczyk Karol Zawiercie Bieg 7km JuraFit opłacono
80 Śliwa Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 7km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
81 Sokalski Kacper Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
82 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 7km opłacono
83 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
84 Stefańska Eliza Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
85 Stefański Ksawery Darżyno Bieg 7km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
86 Strójwąs Jerzy Poręba Bieg 7km opłacono
87 Strzelecki Piotr ZABRZE Bieg 7km
88 Sulżycki Wojciech Olecko Bieg 7km Szkoła ZST Olecko opłacono
89 Suski Daniel Wadowice Bieg 7km Bociek Wadowice opłacono
90 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Bieg 7km opłacono
91 Szczepaniak Klaudia Gostyń Bieg 7km opłacono
92 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg 7km Wirusy opłacono
93 Tomczak Jacek Katowice Bieg 7km
94 Wawoczny Mateusz Bieruń Bieg 7km opłacono
95 Wiercioch Łukasz Olkusz Bieg 7km opłacono
96 Wiktoria Trofimiuk Olecko Bieg 7km Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
97 Wilk Agnieszka Łazy Bieg 7km
98 Wit Sebastian Czeladź Bieg 7km opłacono
99 Wójcikiewicz Bernadeta Bieruń Bieg 7km Biegnę Byle Dobiec opłacono
100 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 7km Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 3835

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ