Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kazimierek Aleksander | Kobiór | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line |
2 | Kazimierek Marcin | Kobiór | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line |
3 | Quiroga Giovanny | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
4 | Biały Kamil | Siewierz | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line |
5 | Sularz Agnieszka | Siewierz | Polska | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line |
6 | Kuraś Łukasz | Siewierz | Polska | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line |
7 | Madejczyk Tomasz | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
8 | Olbrich Artur | Tworków | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
9 | Jędros Ewa | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
10 | Jędros Przemysław | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
11 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | A.M Bella | opłacono on-line |
12 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
13 | KALINA MARTYNA | KATOWICE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
14 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg 10km | Gitfit | opłacono on-line |
15 | Kosakowska Diana | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
16 | Stiller Karol | Kusięta | Polska | NW 5km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
17 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
18 | Janowska Magda | Katowice | Polska | Bieg 10km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
19 | Dobry Bartosz | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
20 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Polska | Bieg 10km | KB Orły z Knurowa | opłacono on-line |
21 | Krajewski Adam | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Banda z Południa | opłacono on-line |
22 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
23 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Banda z Południa | opłacono on-line |
24 | Cyba Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | Latający Cyrk | opłacono on-line |
25 | Krupa Magdalena Krupa | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
26 | Kapa Tomasz | Czeladź | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | #czeladzbiega | opłacono on-line |
27 | Łysy Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | Endurance Team | opłacono on-line |
28 | Goławska Ewa | Ornontowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
29 | Szymańska Maja | Świetochłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips IVLO w Chorzowie | opłacono |
30 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips | opłacono |
31 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
32 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
33 | Bujoczek Ewa | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
34 | Stachura Krystyna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
35 | Girycka Katarzyna | Zabrze | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
36 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
37 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
38 | Maliszewski Mieszko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono on-line |
39 | Grzesińska Anna | Strzelce Opolskie | Polska | NW 5km | Kijowe Księżniczki | opłacono on-line |
40 | Rudowska Małgorzata | Gliwice | Polska | NW 5km | Kijowe księżniczki | opłacono on-line |
41 | Neznal Monika | Strzelce Opolskie | Polska | NW 5km | Kijowe Księżniczki | opłacono on-line |
42 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
43 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
44 | Achtelik Barbara | Rybnik | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
45 | Frey Michael | Zabrze | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
46 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10km | NOWAK - TEAM | opłacono on-line |
47 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
48 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Kurczak i Agatka | opłacono on-line |
49 | Wójtowicz Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
50 | Buchta Adam | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
51 | Rozbrój Karol | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono |
52 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono |
53 | Blach Paulina | Tychy | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line |
54 | Waliczek Daria | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line |
55 | Chamluk Kinga | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line |
56 | Kalina Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
57 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
58 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | B-N-R-S | opłacono |
59 | Lisoń Julia | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
60 | Żeliński Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
61 | WERON MAGDALENA | SIEWIERZ | Polska | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
62 | Winiarski Michał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
63 | Kalino Elwira | Tarnowskie Góry | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
64 | Małka Irena | Gliwice | Polska | NW 5km | ||
65 | Małka Marian | Gliwice | Polska | NW 5km | ||
66 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | NW 5km | W Pogoni za Duchem | opłacono on-line |
67 | Owczarczuk Anna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
68 | Rodek Dagmara | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
69 | Żelezik Krzysztof | Będzin | Polska | NW 5km | #byledomety | |
70 | Baj Monika | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
71 | Kałmuk Aneta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
72 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Fitness World Sosnowiec | |
73 | Szczurek Lena | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line |
74 | Szczurek Wojciech | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line |
75 | Popiołek Marcin | Kolonia Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
76 | Jankowska Barbara | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
77 | Jędrzejczyk Paweł | Kleszczów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
78 | Jędrzejczyk Ewa | Kleszczów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
79 | Botor Remigiusz | Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
80 | Botór Barbara | Kolonia Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
81 | Szatanek Dominik | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
82 | Szatanek Karina | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
83 | Lichosik Damian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
84 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
85 | Buchalik Patrycja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono | |
86 | Mikoś Łukasz | Chorzów | Polska | Bieg 10km | ||
87 | Wróbel Joanna | Łany | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
88 | Nowalinski Grzegorz | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
89 | Macioszek Jacek | Orzesze | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
90 | Peteja Bartłomiej | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
91 | Pieron Maciej | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
92 | Wróbel Karolina | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
93 | Trojszczak Joanna | Rybnik | Polska | NW 5km | ||
94 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line |
95 | Nachman Kama | Jaworzno | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | opłacono on-line |
96 | ROMANOWSKI DANIEL | RYBNIK | Polska | NW 5km | opłacono | |
97 | Wójtowicz Janusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
98 | Szmydki Dariusz | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
99 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg 10km | Będzin Team | |
100 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg 10km | Będzin Team |
Wyświetleń: 16151