Bieg 5km - godz. 17:00
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kazimierek Aleksander Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
2 Kazimierek Marcin Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
3 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
4 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
5 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
6 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
7 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
8 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
9 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
10 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie opłacono
11 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips opłacono
12 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
13 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
14 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
15 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
16 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
17 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
18 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
19 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
20 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
21 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
22 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
23 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
24 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
25 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
26 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
27 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
28 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
29 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec
30 Szczurek Lena Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
31 Szczurek Wojciech Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
32 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
33 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
34 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
35 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
36 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
37 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
38 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
39 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
40 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
41 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
42 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
43 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
44 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
45 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
46 Kawecka Ania Maków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
47 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
48 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
49 Spórna Monika Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
50 Pacha Izabela Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
51 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
52 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
53 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
54 Krężel Tomasz Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
55 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
56 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
57 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
58 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
59 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
60 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
61 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
62 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
63 Badura Artur Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 JEJKOWICE BIEGAJĄ opłacono on-line
64 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
65 Kasperzec Michał Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
66 Ceglarska Alicja Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
67 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
68 Kasperzec Joanna Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
69 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
70 Klaska Urszula Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 NaChilluMordo opłacono on-line
71 Klaska Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 CrossGym Hell opłacono on-line
72 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
73 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
74 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
75 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
76 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
77 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
78 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
79 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
80 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
81 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
82 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
83 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
84 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
85 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
86 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Seba Lubi Lotać opłacono on-line
87 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
88 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
89 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
90 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
91 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
92 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
93 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
94 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
95 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
96 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
97 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
98 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line
99 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
100 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line


Wyświetleń: 9285

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ