Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#redlips | |||||||||
1 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips | opłacono | ||||
#redlips IVLO w Chorzowie | |||||||||
2 | Szymańska Maja | Świetochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | #redlips IVLO w Chorzowie | opłacono | ||||
A.M Bella | |||||||||
3 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | A.M Bella | opłacono on-line | ||||
BB Runners | |||||||||
4 | Jakubiec Mateusz | Buczkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | BB Runners | opłacono on-line | ||||
Będzin Team | |||||||||
5 | Rozbrój Karol | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono | ||||
6 | Pawęzowska Anna | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
7 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
8 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
9 | Skwarek Magdalena | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
10 | Wojas Jakub | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
11 | Leiszner Izabela | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | |||||
CrossGym Hell | |||||||||
12 | Klaska Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | CrossGym Hell | opłacono on-line | ||||
CrossŚwiony | |||||||||
13 | Olejnik Michał | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | CrossŚwiony | opłacono on-line | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
14 | Kulwicka Magdalena | Częstochowa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Czewarun TiM | opłacono on-line | ||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
15 | Biały Kamil | Siewierz | Bieg 5km - godz. 17:00 | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line | ||||
Fitness World Sosnowiec | |||||||||
16 | Dorobisz Magdalena | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | Fitness World Sosnowiec | |||||
Garncarki | |||||||||
17 | Nachman Kama | Jaworzno | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | opłacono on-line | ||||
18 | Spórna Monika | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | opłacono on-line | ||||
Inżynieria Biegania TEAM | |||||||||
19 | Madejczyk Tomasz | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line | ||||
20 | Jędros Ewa | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line | ||||
21 | Jędros Przemysław | Gliwice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line | ||||
JEJKOWICE BIEGAJĄ | |||||||||
22 | Badura Artur | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | opłacono on-line | ||||
Jejkowice Biegają | |||||||||
23 | Kasperzec Michał | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line | ||||
24 | Ceglarska Sonia | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono | ||||
25 | Kasperzec Joanna | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line | ||||
26 | Ceglarski Adrian | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line | ||||
Jura.PL | |||||||||
27 | Duda Maciej | Zawiercie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jura.PL | |||||
28 | Dziechciarz-Duda Joanna | Zawiercie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jura.PL | |||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
29 | Szczurek Lena | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line | ||||
30 | Szczurek Wojciech | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
31 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |||||
32 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
33 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
34 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |||||
Lejdis Team Zawiercie | |||||||||
35 | Jach Joanna | Łazy | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lejdis Team Zawiercie | opłacono on-line | ||||
MK team | |||||||||
36 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono on-line | ||||
37 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono on-line | ||||
38 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono on-line | ||||
39 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono | ||||
40 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | |||||
MK team | |||||||||
41 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono | ||||
NaChilluMordo | |||||||||
42 | Klaska Urszula | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | NaChilluMordo | opłacono on-line | ||||
Namówili mnie | |||||||||
43 | Blach Paulina | Tychy | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
44 | Waliczek Daria | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
45 | Chamluk Kinga | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | |||||||||
46 | Popiołek Marcin | Kolonia Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line | ||||
47 | Jędrzejczyk Paweł | Kleszczów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line | ||||
48 | Jędrzejczyk Ewa | Kleszczów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line | ||||
49 | Botor Remigiusz | Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line | ||||
50 | Botór Barbara | Kolonia Krępa | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
51 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
52 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
53 | Parzentny Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
54 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
55 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
Siła jest Kobietą | |||||||||
56 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siła jest Kobietą | opłacono | ||||
Tygryski | |||||||||
57 | Kazimierek Aleksander | Kobiór | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line | ||||
58 | Kazimierek Marcin | Kobiór | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
59 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
60 | KALINA MARTYNA | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
61 | Kosakowska Diana | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
62 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
63 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
64 | Bujoczek Ewa | Bytom | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
65 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
66 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
67 | Achtelik Barbara | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
68 | Wójtowicz Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
69 | Lisoń Julia | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
70 | Winiarski Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
71 | Rodek Dagmara | Będzin | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
72 | Wróbel Joanna | Łany | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
73 | Nowalinski Grzegorz | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
74 | Pieron Maciej | Siemianowice śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
75 | Wróbel Karolina | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
76 | Wójtowicz Janusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
77 | Mandebura Arleta | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
78 | Niedbała Magdalena | Czeladź | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
79 | Radzięta Anna | Czeladź | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
80 | Kawecka Ania | Maków | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
81 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
82 | Dziedzic Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
83 | Pacha Izabela | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
84 | Szczęsny Krzysztof | Knurów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
85 | Heising Aneta | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
86 | Krężel Tomasz | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
87 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
88 | Pieron Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
89 | Jarosz Agata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
90 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
91 | Korkosz Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
92 | Podlach Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
93 | Kantorosińska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
94 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
95 | Szyszka Bożena | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
96 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
97 | Nawrot Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
98 | Lankowski Maciej | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
99 | Lankowska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
100 | Grobelny Tymoteusz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
101 | Sieprawska Kasia | Krakow | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
102 | Duda Roman | Mysłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
103 | Tatuś Renata | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
104 | Synal Marta | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
105 | Szymusik Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
106 | Bartodziej Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
107 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
108 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
109 | Kowalewski Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
110 | RYCHLIK PATRYK | Klucze | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
111 | RYCHLIK SEBASTIAN | KLUCZE | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
112 | Woźniakowski Andrzej | Łazy | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
113 | Wieszołek Aneta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
114 | Kobylanska Magdalena | Piekary Śląskie | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |||||
115 | Płaczek Justyna | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
116 | Niska Agnieszka | Chorzów | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
117 | Rost Adam | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
118 | Piwowarczyk Natalia | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
119 | Duda Anna | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
120 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
121 | Sichma Karol | Świętochłowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
122 | Ślaz Patrycja | Bukowno | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
123 | Łukaszewska Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
124 | GRABARA ADAM | KATOWICE | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
125 | Cebo Artur | Kraków | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
126 | Cebo Katarzyna | Kraków | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |||||
127 | Mazur Jakub | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km - godz. 17:00 | ||||||
jejkowice biegają | |||||||||
128 | Rataj Barbara | Jejkowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | opłacono | ||||
129 | Ceglarska Alicja | Rybnik | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | opłacono | ||||
tomkatotrening.pl | |||||||||
130 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 5km - godz. 17:00 | tomkatotrening.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16153