Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chojnowska Magdalena | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
2 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | #GrodziecRun | opłacono on-line |
3 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
4 | Męczkowska Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono | |
5 | Muskała Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Biegające Bataty | opłacono |
6 | Kapa Tomasz | Czeladź | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | #czeladzbiega | opłacono on-line |
7 | Paś Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
8 | Paś Szymon | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
9 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
10 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | opłacono on-line |
11 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
12 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | opłacono on-line |
13 | Kłos Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
14 | Janik Anna | Mikołów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
15 | Kuta Dawid | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | opłacono |
16 | Dąbrowski Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono on-line |
17 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | BBKTS | opłacono on-line |
18 | Gomółka Bartosz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | opłacono |
19 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | opłacono on-line |
20 | Jachimski Piotr | Orzesze | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
21 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
22 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | MK team | opłacono |
23 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | B-N-R-S | opłacono |
24 | Sodowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
25 | Buchalik Patrycja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono | |
26 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | ||
27 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line |
28 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
29 | Sas Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | ||
30 | Spyra Alina | Świętochłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
31 | Wronecka Emilia | Toruń | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
32 | Olbrich Artur | Tworków | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
33 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
34 | Marczyk Kamil | Tychy | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
35 | Formicki Rafał | Zawiercie | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | CKS Budowlani Częstochowa | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16570