Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rodek Dagmara | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
2 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
3 | Rozbrój Karol | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono |
4 | Pawęzowska Anna | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Będzin Team | opłacono |
5 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | #GrodziecRun | opłacono on-line |
6 | Chojnowska Magdalena | Będzin | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
7 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
8 | Jakubiec Mateusz | Buczkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | BB Runners | opłacono on-line |
9 | Ślaz Patrycja | Bukowno | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
10 | Krajewski Paweł | Bytom | Polska | NW 5km | Fuchs Oil Team | opłacono on-line |
11 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
12 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | NW 5km | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
13 | Gaidas Sebastian | Bytom | Polska | NW 5km | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
14 | Peteja Bartłomiej | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
15 | Bujoczek Ewa | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
16 | Jankowska Barbara | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
17 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
18 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
19 | Żeliński Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
20 | Kosakowska Diana | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
21 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | Polska | NW 5km | opłacono | |
22 | Bubalik Piotr | Chorzów | Polska | NW 5km | opłacono | |
23 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Siła jest Kobietą | opłacono |
24 | Kulisz Adam | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | W Pogoni za Duchem | opłacono |
25 | Niska Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
26 | Płaczek Justyna | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
27 | Muskała Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Biegające Bataty | opłacono |
28 | Bogatzki Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
29 | Furtak Monika | Chorzów | Polska | NW 5km | opłacono | |
30 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line |
31 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
32 | Męczkowska Aleksandra | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono | |
33 | Wróbel Karolina | Chorzów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
34 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
35 | Kapa Tomasz | Czeladź | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | #czeladzbiega | opłacono on-line |
36 | Radzięta Anna | Czeladź | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
37 | Niedbała Magdalena | Czeladź | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
38 | Kulwicka Magdalena | Częstochowa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Czewarun TiM | opłacono on-line |
39 | Paś Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
40 | Paś Szymon | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
41 | Łukaszewska Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
42 | Piwowarczyk Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
43 | Szymusik Maja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
44 | Synal Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
45 | Rejek Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
46 | Szyszka Bożena | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
47 | Borzęcki Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
48 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
49 | Dyląg Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
50 | Wójtowicz Janusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
51 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
52 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10km | NOWAK - TEAM | opłacono on-line |
53 | Wójtowicz Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
54 | Jędros Ewa | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
55 | Jędros Przemysław | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
56 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Kurczak i Agatka | opłacono on-line |
57 | Madejczyk Tomasz | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line |
58 | Krajewski Adam | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Banda z Południa | opłacono on-line |
59 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Banda z Południa | opłacono on-line |
60 | Rudowska Małgorzata | Gliwice | Polska | NW 5km | Kijowe księżniczki | opłacono on-line |
61 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | opłacono on-line |
62 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
63 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | KEMPER TEAM | opłacono on-line |
64 | Kryska Aleksandra | Gliwice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
65 | Kozak Kamila | Góra Siewierska | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
66 | Nachman Kama | Jaworzno | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | opłacono on-line |
67 | Ceglarski Adrian | Jejkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line |
68 | Kasperzec Joanna | Jejkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line |
69 | Ceglarska Sonia | Jejkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono |
70 | Kasperzec Michał | Jejkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Jejkowice Biegają | opłacono on-line |
71 | Rataj Barbara | Jejkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | opłacono |
72 | Kukowka Adam | Kalety | Polska | Bieg 10km | Niezniszczalni | opłacono on-line |
73 | Szyguła Anna | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team | opłacono |
74 | GRABARA ADAM | KATOWICE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
75 | BĄK JERZY | KATOWICE | Polska | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
76 | jakubowski marcin | katowice | Polska | Bieg 10km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
77 | Kłos Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
78 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg 10km | Frelki | opłacono on-line |
79 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
80 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | tomkatotrening.pl | opłacono on-line |
81 | Kwarcińska Maria | Katowice | Polska | Bieg 10km | Biegam Bo Lubię Katowice | opłacono on-line |
82 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | NW 5km | Katowice 49 | opłacono |
83 | Tkocz Monika | Katowice | Polska | Bieg 10km | Vege Runners | opłacono on-line |
84 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
85 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | NW 5km | NW Stadion Śląski | opłacono on-line |
86 | Stolarski Mirek | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
87 | Hajda Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
88 | Gajda Beata | Katowice | Polska | Bieg 10km | AugusTeam | opłacono |
89 | Czapska Ewa | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
90 | WITAŁA MARZENA | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
91 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
92 | Klimasz Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
93 | Turek Karolina | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
94 | Kobiela Bogna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
95 | Turek Ania | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
96 | Heising Aneta | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
97 | Skwarek Magdalena | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
98 | Mandebura Arleta | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
99 | Sonnenfeld Elżbieta | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
100 | Stachura Krystyna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16473