Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
2 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
3 Świerc Grażyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
4 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
5 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
6 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
7 Turek Ania Katowice NW 5km opłacono on-line
8 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
9 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
10 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
11 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
12 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
13 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
14 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
15 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
16 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
17 KUŁAKOWSKA HALINA OLKUSZ NW 5km opłacono
18 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
19 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
20 Janik Anna Mikołów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
21 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
22 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
23 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
24 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
25 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
26 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
27 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
28 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
29 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
30 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
31 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
32 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
33 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
34 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km opłacono on-line
35 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
36 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
37 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
38 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
39 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
40 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
41 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
42 Spyra Alina Świętochłowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
43 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
44 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
45 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
46 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
47 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
48 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
49 Wronecka Emilia Toruń Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
50 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
51 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
52 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
53 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
54 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
55 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
56 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
57 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
58 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
59 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
60 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
61 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
62 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
63 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
64 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
65 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
66 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
67 Stolarski Mirek Katowice NW 5km opłacono on-line
68 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
69 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
70 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
71 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
72 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
73 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
74 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
75 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
76 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
77 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
78 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
79 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
80 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
81 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
82 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
83 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
84 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
85 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
86 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
87 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
88 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
89 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
90 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
91 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
92 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
93 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
94 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
95 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
96 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
97 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
98 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
99 Kasprzyk Sylwia Myślachowice NW 5km opłacono on-line
100 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line


Wyświetleń: 9888

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ