Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
2 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
3 jakubowski marcin katowice Bieg 10km BiegamBoLubię opłacono on-line
4 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 10km Frelki opłacono on-line
5 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
6 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
7 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
8 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
9 Kotowicz Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lennniwy KocuR opłacono on-line
10 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
11 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
12 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono on-line
13 Tkocz Monika Katowice Bieg 10km Vege Runners opłacono on-line
14 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
15 Gajda Beata Katowice Bieg 10km AugusTeam opłacono
16 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
17 Świerc Grażyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
18 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
19 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
20 WITAŁA MARZENA Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
21 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
22 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
23 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
24 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
25 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
26 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
27 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
28 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
29 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
30 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
31 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
32 Karoń Wojciech Siadcza Bieg 10km Ice Invaders opłacono
33 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
34 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
35 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
36 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
37 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10km opłacono
38 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
39 Szatanek Karina Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
40 Szatanek Dominik Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
41 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
42 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
43 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
44 WERON MAGDALENA SIEWIERZ Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
45 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
46 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
47 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
48 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
49 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
50 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
51 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
52 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
53 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
54 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
55 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
56 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
57 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Endurance Team opłacono on-line
58 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
59 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk opłacono on-line
60 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
61 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
62 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
63 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
64 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
65 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
66 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
67 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
68 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
69 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
70 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
71 Szyguła Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
72 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
73 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
74 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
75 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
76 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
77 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
78 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
79 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
80 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
81 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
82 Wojas Jakub Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
83 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
84 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
85 Jach Joanna Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 Lejdis Team Zawiercie opłacono on-line
86 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
87 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
88 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
89 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
90 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
91 Wieszołek Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
92 Woźniakowski Andrzej Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
93 RYCHLIK SEBASTIAN KLUCZE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
94 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
95 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
96 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
97 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
98 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
99 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line
100 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line


Wyświetleń: 10307

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ