Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
102 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | NW 5km | NW Stadion Śląski | opłacono on-line |
103 | Stolarski Mirek | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
104 | Hajda Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
105 | Gajda Beata | Katowice | Polska | Bieg 10km | AugusTeam | opłacono |
106 | Czapska Ewa | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
107 | WITAŁA MARZENA | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
108 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
109 | Zelik Stanisław | Katowice | Polska | Bieg 10km | ||
110 | Klimasz Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
111 | Antos Iwona | Katowice | Polska | NW 5km | ||
112 | Turek Karolina | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
113 | Kobiela Bogna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Huragan Ligota | opłacono on-line |
114 | Turek Ania | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
115 | Heising Aneta | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
116 | Skwarek Magdalena | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
117 | Mandebura Arleta | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
118 | Sonnenfeld Elżbieta | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
119 | Stachura Krystyna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
120 | Buchta Adam | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
121 | Dobry Bartosz | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
122 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
123 | Janowska Magda | Katowice | Polska | Bieg 10km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
124 | Chamluk Kinga | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line |
125 | Kalina Łukasz | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
126 | Szatanek Karina | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
127 | Szatanek Dominik | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
128 | KALINA MARTYNA | KATOWICE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
129 | Owczarczuk Anna | Katowice | Polska | Bieg 10km | Słasice i łonie | opłacono on-line |
130 | Quiroga Giovanny | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
131 | Waliczek Daria | Katowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Namówili mnie | opłacono on-line |
132 | Jędrzejczyk Ewa | Kleszczów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
133 | Jędrzejczyk Paweł | Kleszczów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
134 | RYCHLIK SEBASTIAN | KLUCZE | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
135 | RYCHLIK PATRYK | Klucze | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
136 | Denicki Przemysław | Knurów | Polska | Bieg 10km | KB Orły z Knurowa | opłacono on-line |
137 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Polska | Bieg 10km | Ex Team | |
138 | Szczęsny Krzysztof | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
139 | Nowalinski Grzegorz | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
140 | Szczurek Wojciech | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line |
141 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Polska | Bieg 10km | KB Orły z Knurowa | opłacono on-line |
142 | Szczurek Lena | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Klub Leniwych Biegaczy | opłacono on-line |
143 | Lisoń Julia | Knurów | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
144 | Kazimierek Marcin | Kobiór | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line |
145 | Kazimierek Aleksander | Kobiór | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Tygryski | opłacono on-line |
146 | Popiołek Marcin | Kolonia Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
147 | Botór Barbara | Kolonia Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
148 | Sieprawska Kasia | Krakow | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
149 | Cebo Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
150 | Cebo Artur | Kraków | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
151 | Botor Remigiusz | Krępa | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | opłacono on-line |
152 | Stiller Karol | Kusięta | Polska | NW 5km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
153 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
154 | Mandrysz Aleksandra | Lyski | Polska | NW 5km | Nordic Walking Lyski | opłacono on-line |
155 | Wróbel Joanna | Łany | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
156 | Jach Joanna | Łazy | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lejdis Team Zawiercie | opłacono on-line |
157 | Woźniakowski Andrzej | Łazy | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
158 | Kawecka Ania | Maków | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
159 | Janik Anna | Mikołów | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
160 | Towarek Jolanta | Mikołów | Polska | NW 5km | Cho_Mi_Ki | opłacono on-line |
161 | Towarek Remigiusz | Mikołów | Polska | NW 5km | Cho_Mi_Ki | opłacono on-line |
162 | Szmydki Dariusz | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
163 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
164 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
165 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | BBKTS | opłacono on-line |
166 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | opłacono on-line |
167 | Wojas Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Carbon Silesia Sport | opłacono |
168 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Polska | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | opłacono |
169 | Gomółka Bartosz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | opłacono |
170 | Janota Anna | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
171 | Duda Roman | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
172 | Kuta Dawid | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | Powerade Nova Trading Stale Biegam | opłacono |
173 | Dąbrowski Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono on-line |
174 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
175 | Pacha Izabela | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
176 | Spórna Monika | Mysłowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Garncarki | opłacono on-line |
177 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
178 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
179 | KUŁAKOWSKA HALINA | OLKUSZ | Polska | NW 5km | opłacono | |
180 | Goławska Ewa | Ornontowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
181 | Jachimski Piotr | Orzesze | Polska | Bieg 5km - godz. 19:00 | opłacono on-line | |
182 | Macioszek Jacek | Orzesze | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
183 | Musialik Sabina | Piekary sl | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | opłacono on-line |
184 | Kobylanska Magdalena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono | |
185 | Regulska Michalina | Piekary Śląskie | Polska | NW 5km | opłacono | |
186 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |
187 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | Lecymy Durś | |
188 | Tkocz Jerzy | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
189 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | MALINOWE GWIAZDY | opłacono on-line |
190 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | Fuchs Oil Team | opłacono on-line |
191 | Baj Monika | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
192 | Achtelik Barbara | Rybnik | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | opłacono on-line | |
193 | Ceglarska Alicja | Rybnik | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | jejkowice biegają | opłacono |
194 | Badura Artur | Rybnik | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | opłacono on-line |
195 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Polska | Bieg 10km | ||
196 | ROMANOWSKI DANIEL | RYBNIK | Polska | NW 5km | opłacono | |
197 | Trojszczak Joanna | Rybnik | Polska | NW 5km | ||
198 | Karoń Wojciech | Siadcza | Polska | Bieg 10km | Ice Invaders | opłacono |
199 | Barwicka-Blaszczyk Joanna | Siemianowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
200 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km - godz. 17:00 | MK team |
Wyświetleń: 16115