Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
2 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
3 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
4 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
5 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10km opłacono
6 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 #GrodziecRun opłacono on-line
7 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
8 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
9 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
10 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
11 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
12 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
13 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
14 Krajewski Paweł Bytom NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
15 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
16 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5km - godz. 19:00 Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
17 Ludyga Krystian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
18 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
19 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 Biegające Bataty opłacono
20 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
21 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
22 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
23 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Seba Lubi Lotać opłacono on-line
24 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
25 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
26 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
27 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
28 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
29 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
30 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
31 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
32 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
33 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
34 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
35 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
36 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
37 Kapa Tomasz Czeladź Bieg 5km - godz. 19:00 #czeladzbiega opłacono on-line
38 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
39 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
40 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
41 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
42 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
43 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
44 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
45 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
46 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
47 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
48 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
49 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
50 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
51 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
52 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
53 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
54 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
55 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
56 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
57 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
58 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
59 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
60 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
61 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
62 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
63 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki opłacono on-line
64 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
65 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
66 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
67 Kasperzec Michał Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
68 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
69 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
70 Kasperzec Joanna Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
71 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
72 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
73 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
74 Tkocz Monika Katowice Bieg 10km Vege Runners opłacono on-line
75 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
76 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 10km Frelki opłacono on-line
77 Turek Ania Katowice NW 5km opłacono on-line
78 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
79 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
80 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
81 Słupianek Paweł Katowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
82 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
83 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line
84 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
85 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
86 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
87 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
88 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km opłacono on-line
89 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
90 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
91 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
92 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
93 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
94 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
95 Gazda Dorota Katowice NW 5km NW Stadion Śląski opłacono on-line
96 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
97 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
98 WITAŁA MARZENA Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
99 Stolarski Mirek Katowice NW 5km opłacono on-line
100 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line


Wyświetleń: 10314

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ