Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
202 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
203 Klaska Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 CrossGym Hell opłacono on-line
204 Klaska Urszula Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 NaChilluMordo opłacono on-line
205 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
206 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
207 Buchalik Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
208 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
209 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
210 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
211 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
212 Wieszołek Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
213 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
214 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
215 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
216 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
217 WERON MAGDALENA SIEWIERZ Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
218 Bagińska Dorota Sławków NW 5km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono on-line
219 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
220 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
221 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
222 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
223 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
224 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem opłacono on-line
225 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
226 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
227 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
228 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
229 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
230 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
231 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
232 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
233 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie opłacono
234 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
235 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
236 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips opłacono
237 Spyra Alina Świętochłowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
238 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
239 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
240 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
241 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
242 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
243 Bubalik Roman świętochłowice NW 5km opłacono on-line
244 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
245 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
246 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
247 Wronecka Emilia Toruń Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
248 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
249 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
250 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
251 Marczyk Kamil Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
252 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
253 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
254 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
255 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
256 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
257 Wyleżoł Anna Zabrze NW 5km opłacono on-line
258 Wyleżoł Marek Zabrze NW 5km opłacono on-line
259 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km - godz. 19:00 CKS Budowlani Częstochowa opłacono on-line


Wyświetleń: 10309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ