Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
202 Kuta Dawid Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
203 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
204 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
205 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie NW 5km Mk team opłacono
206 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
207 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
208 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
209 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Seba Lubi Lotać opłacono on-line
210 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
211 Sieczka Anna Sosnowiec NW 5km
212 Towarek Remigiusz Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
213 Towarek Jolanta Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
214 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
215 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
216 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
217 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
218 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
219 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
220 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
221 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
222 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
223 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
224 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
225 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
226 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
227 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
228 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
229 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10km Klub Sportowy Gminy Psary
230 Moj Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
231 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
232 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line
233 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
234 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
235 Janik Anna Mikołów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
236 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW 5km MK team opłacono
237 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
238 Gomółka Bartosz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
239 Słupianek Paweł Katowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
240 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
241 Gabor Robert Chorzów Bieg 10km
242 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10km
243 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 Biegające Bataty opłacono
244 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 10km Frelki opłacono on-line
245 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
246 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
247 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
248 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
249 RYCHLIK SEBASTIAN KLUCZE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
250 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
251 Woźniakowski Andrzej Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
252 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 5km MALINOWE GWIAZDY opłacono on-line
253 Bagińska Dorota Sławków NW 5km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono on-line
254 Wieszołek Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
255 Mandrysz Aleksandra Lyski NW 5km Nordic Walking Lyski opłacono on-line
256 jakubowski marcin katowice Bieg 10km BiegamBoLubię opłacono on-line
257 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 #GrodziecRun opłacono on-line
258 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
259 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
260 Regulska Michalina Piekary Śląskie NW 5km opłacono
261 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
262 BĄK JERZY KATOWICE NW 5km STADION ŚLĄSKI opłacono
263 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
264 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
265 Kubeczko Krzysztof Mysłowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono
266 Jach Joanna Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 Lejdis Team Zawiercie opłacono on-line
267 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
268 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
269 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
270 Wojas Jakub Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
271 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
272 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport
273 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
274 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
275 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
276 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
277 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
278 Duda Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00
279 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
280 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
281 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
282 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
283 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km - godz. 19:00 CKS Budowlani Częstochowa opłacono on-line
284 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
285 Gajewski Marek Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię
286 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
287 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
288 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BBKTS opłacono on-line
289 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
290 Marczyk Kamil Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
291 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
292 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
293 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
294 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
295 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
296 Szyguła Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
297 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00
298 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team


Wyświetleń: 9370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ