Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
2 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
3 Antos Iwona Katowice NW 5km
4 Badura Artur Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 JEJKOWICE BIEGAJĄ opłacono on-line
5 Bagińska Dorota Sławków NW 5km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono on-line
6 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
7 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
8 BĄK JERZY KATOWICE NW 5km STADION ŚLĄSKI opłacono
9 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg 10km Ex Team
10 Barć Basia Jaworzno NW 5km BBTeam
11 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
12 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
13 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
14 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
15 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
16 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
17 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
18 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
19 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
20 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
21 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
22 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
23 Bubalik Roman świętochłowice NW 5km opłacono on-line
24 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
25 Buchalik Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
26 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
27 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
28 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
29 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
30 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
31 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
32 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
33 Ceglarska Alicja Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
34 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
35 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
36 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
37 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
38 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
39 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk opłacono on-line
40 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
41 Czapura Elżbieta Siemianowice Śląskie NW 5km MK TEAM opłacono
42 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg 10km Telmart Run Club
43 Dąbrowski Grzegorz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono on-line
44 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
45 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
46 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie NW 5km Mk team opłacono
47 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec
48 Duda Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00
49 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
50 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
51 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
52 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
53 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
54 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
55 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
56 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km - godz. 19:00 CKS Budowlani Częstochowa opłacono on-line
57 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
58 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
59 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
60 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10km
61 Gabor Robert Chorzów Bieg 10km
62 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
63 Gajda Beata Katowice Bieg 10km AugusTeam opłacono
64 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
65 Gajewski Marek Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię
66 Gazda Dorota Katowice NW 5km NW Stadion Śląski opłacono on-line
67 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line
68 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
69 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
70 Gomółka Bartosz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
71 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
72 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
73 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
74 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
75 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
76 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
77 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
78 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
79 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
80 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
81 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
82 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
83 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
84 Hilgner Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00
85 Jach Joanna Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 Lejdis Team Zawiercie opłacono on-line
86 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
87 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
88 jakubowski marcin katowice Bieg 10km BiegamBoLubię opłacono on-line
89 Janik Anna Mikołów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
90 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
91 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
92 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
93 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
94 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5km - godz. 19:00 Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
95 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
96 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
97 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
98 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
99 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
100 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono


Wyświetleń: 9398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ