Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
102 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
103 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
104 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
105 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BBKTS opłacono on-line
106 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
107 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
108 Kotowicz Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lennniwy KocuR opłacono on-line
109 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
110 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
111 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
112 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 5km MALINOWE GWIAZDY opłacono on-line
113 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
114 Krajewski Paweł Bytom NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
115 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
116 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
117 Kubeczko Krzysztof Mysłowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono
118 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
119 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
120 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
121 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
122 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
123 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
124 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
125 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
126 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
127 Kuta Dawid Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
128 KUŁAKOWSKA HALINA OLKUSZ NW 5km opłacono
129 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
130 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
131 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
132 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
133 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
134 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
135 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
136 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
137 Ludyga Krystian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
138 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
139 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
140 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
141 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
142 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
143 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
144 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
145 Mandrysz Aleksandra Lyski NW 5km Nordic Walking Lyski opłacono on-line
146 Marczyk Kamil Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
147 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
148 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
149 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
150 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
151 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
152 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 Biegające Bataty opłacono
153 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
154 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
155 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
156 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
157 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
158 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
159 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
160 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
161 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
162 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
163 Pacha Izabela Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
164 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
165 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
166 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
167 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
168 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
169 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
170 Pesel Janusz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 B-N-R-S opłacono
171 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
172 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
173 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
174 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
175 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
176 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
177 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
178 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
179 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
180 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
181 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
182 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 MK team opłacono
183 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
184 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
185 Regulska Michalina Piekary Śląskie NW 5km opłacono
186 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
187 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
188 ROMANOWSKI DANIEL RYBNIK NW 5km opłacono
189 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
190 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
191 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki opłacono on-line
192 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
193 RYCHLIK SEBASTIAN KLUCZE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
194 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem opłacono on-line
195 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
196 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
197 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
198 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
199 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
200 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line


Wyświetleń: 10178

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ