Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 #GrodziecRun opłacono on-line
#byledomety
2 Żelezik Krzysztof Będzin NW 5km #byledomety
#czeladzbiega
3 Kapa Tomasz Czeladź Bieg 5km - godz. 19:00 #czeladzbiega opłacono on-line
#redlips
4 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips opłacono
#redlips IVLO w Chorzowie
5 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie opłacono
A.M Bella
6 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
Aktywni Sucha Góra
7 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
8 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5km - godz. 19:00 Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
9 Ludyga Krystian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
AugusTeam
10 Gajda Beata Katowice Bieg 10km AugusTeam opłacono
B-N-R-S
11 Pesel Janusz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 B-N-R-S opłacono
BBKTS
12 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BBKTS opłacono on-line
BB Runners
13 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
BBTeam
14 Barć Basia Jaworzno NW 5km BBTeam
BIEGAMY Z OSZCZEPEM
15 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
Banda z Południa
16 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
17 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
Biegające Bataty
18 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 Biegające Bataty opłacono
BiegamBoLubię
19 jakubowski marcin katowice Bieg 10km BiegamBoLubię opłacono on-line
Biegam Bo Lubię
20 Gajewski Marek Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię
Biegam Bo Lubię Katowice
21 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
Będzin Team
22 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
23 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
24 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team
25 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
26 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
CKS Budowlani Częstochowa
27 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km - godz. 19:00 CKS Budowlani Częstochowa opłacono on-line
Carbon Silesia Sport
28 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
Carbon Silesia Sport
29 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport
30 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
31 Wojas Jakub Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
32 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
Cho_Mi_Ki
33 Śliwka Katarzyna Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
34 Śliwka Krzysztof Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
35 Towarek Jolanta Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
36 Towarek Remigiusz Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
CrossGym Hell
37 Klaska Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 CrossGym Hell opłacono on-line
CrossŚwiony
38 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
Czewarun TiM
39 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
Endurance Team
40 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Endurance Team opłacono on-line
Ex Team
41 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg 10km Ex Team
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
42 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
43 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
44 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
45 WERON MAGDALENA SIEWIERZ Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
Fitness World Sosnowiec
46 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec
Frelki
47 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 10km Frelki opłacono on-line
Fuchs Oil Team
48 Krajewski Paweł Bytom NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
49 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
Garncarki
50 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
51 Spórna Monika Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
Gibkie Szłapy
52 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
Gitfit
53 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
Huragan Ligota
54 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
55 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
56 WITAŁA MARZENA Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
Ice Invaders
57 Karoń Wojciech Siadcza Bieg 10km Ice Invaders opłacono
Inżynieria Biegania TEAM
58 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
59 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
60 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
JEJKOWICE BIEGAJĄ
61 Badura Artur Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 JEJKOWICE BIEGAJĄ opłacono on-line
Jejkowice Biegają
62 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
63 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
64 Kasperzec Joanna Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
65 Kasperzec Michał Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
Jura.PL
66 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
67 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
KABEX Podkowa Janów
68 Stiller Karol Kusięta NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
KB Orły z Knurowa
69 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
KB Orły z Knurowa
70 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
KEMPER TEAM
71 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
KEMPER TEAM
72 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
Katowice 49
73 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
Katowicki Nordic Walking
74 Kubeczko Krzysztof Mysłowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono
75 Słupianek Paweł Katowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
Kijowe Księżniczki
76 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
77 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
Kijowe księżniczki
78 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki opłacono on-line
Klub Leniwych Biegaczy
79 Szczurek Lena Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
80 Szczurek Wojciech Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
Klub Sportowy Gminy Psary
81 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10km Klub Sportowy Gminy Psary
Kurczak i Agatka
82 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
Latający Cyrk
83 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk opłacono on-line
Lecymy Durś
84 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
85 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
86 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono on-line
87 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
Lecymy Durś
88 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
Lejdis Team Zawiercie
89 Jach Joanna Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 Lejdis Team Zawiercie opłacono on-line
Lennniwy KocuR
90 Kotowicz Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lennniwy KocuR opłacono on-line
MALINOWE GWIAZDY
91 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 5km MALINOWE GWIAZDY opłacono on-line
MK TEAM
92 Czapura Elżbieta Siemianowice Śląskie NW 5km MK TEAM opłacono
MK team
93 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
94 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
95 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
96 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
97 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 MK team opłacono
98 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team
99 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW 5km MK team opłacono
MK team
100 Szyguła Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
Mk team
101 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie NW 5km Mk team opłacono
NOWAK - TEAM
102 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
NW Stadion Śląski
103 Gazda Dorota Katowice NW 5km NW Stadion Śląski opłacono on-line
NaChilluMordo
104 Klaska Urszula Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 NaChilluMordo opłacono on-line
Namówili mnie
105 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
106 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
107 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
Niezniszczalni
108 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
Nordic Walking Lyski
109 Mandrysz Aleksandra Lyski NW 5km Nordic Walking Lyski opłacono on-line
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
110 Dąbrowski Grzegorz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
111 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
Powerade Nova Trading Stale Biegam
112 Gomółka Bartosz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
113 Kuta Dawid Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
Pozytywnie Zabiegani Kleszczów
114 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
115 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
116 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
117 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
118 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
Press-Glass Biegamy i Wspieramy
119 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
120 Marczyk Kamil Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
STADION ŚLĄSKI
121 BĄK JERZY KATOWICE NW 5km STADION ŚLĄSKI opłacono
Seba Lubi Lotać
122 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Seba Lubi Lotać opłacono on-line
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
123 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
124 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
125 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
126 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
127 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
128 Moj Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
129 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
130 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
131 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siła jest Kobietą
132 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
Słasice i łonie
133 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
134 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
135 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
136 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
137 Szatanek Dominik Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
138 Szatanek Karina Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
139 Bagińska Dorota Sławków NW 5km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono on-line
Telmart Run Club
140 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg 10km Telmart Run Club
TriDivision Triathlon Team
141 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
Tygryski
142 Kazimierek Aleksander Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
143 Kazimierek Marcin Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
Vege Runners
144 Tkocz Monika Katowice Bieg 10km Vege Runners opłacono on-line
W Pogoni za Duchem
145 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
146 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
147 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
148 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
149 Antos Iwona Katowice NW 5km
150 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
151 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
152 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
153 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
154 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
155 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
156 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
157 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
158 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
159 Bubalik Roman świętochłowice NW 5km opłacono on-line
160 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
161 Buchalik Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
162 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
163 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
164 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
165 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
166 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
167 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
168 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
169 Duda Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00
170 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
171 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
172 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
173 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
174 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
175 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10km
176 Gabor Robert Chorzów Bieg 10km
177 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
178 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
179 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
180 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
181 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
182 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
183 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
184 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
185 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
186 Hilgner Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00
187 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
188 Janik Anna Mikołów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
189 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
190 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
191 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
192 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
193 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
194 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
195 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
196 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
197 Kasprzyk Sylwia Myślachowice NW 5km opłacono on-line
198 Kawecka Ania Maków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
199 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
200 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
201 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
202 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
203 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10km
204 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
205 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
206 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
207 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
208 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
209 Krężel Tomasz Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
210 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
211 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
212 KUŁAKOWSKA HALINA OLKUSZ NW 5km opłacono
213 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
214 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
215 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
216 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
217 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
218 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
219 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
220 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
221 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
222 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00
223 Małka Irena Gliwice NW 5km
224 Małka Marian Gliwice NW 5km
225 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
226 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
227 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
228 Mikoś Łukasz Chorzów Bieg 10km
229 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
230 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
231 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
232 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
233 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
234 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
235 Pacha Izabela Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
236 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
237 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
238 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
239 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
240 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
241 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
242 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
243 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
244 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
245 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
246 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
247 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
248 Regulska Michalina Piekary Śląskie NW 5km opłacono
249 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
250 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
251 ROMANOWSKI DANIEL RYBNIK NW 5km opłacono
252 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
253 Rybiński Dominik Zawiercie Bieg 10km
254 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
255 RYCHLIK SEBASTIAN KLUCZE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
256 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00
257 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
258 Sieczka Anna Sosnowiec NW 5km
259 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
260 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
261 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
262 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km opłacono on-line
263 Spyra Alina Świętochłowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
264 Stolarski Mirek Katowice NW 5km opłacono on-line
265 Świerc Grażyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
266 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
267 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
268 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
269 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
270 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
271 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
272 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
273 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
274 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
275 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
276 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
277 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
278 Trojszczak Joanna Rybnik NW 5km
279 Turek Ania Katowice NW 5km opłacono on-line
280 Turek Karolina Katowice NW 5km opłacono on-line
281 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10km opłacono
282 Wieszołek Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
283 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
284 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
285 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
286 Woźniakowski Andrzej Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
287 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
288 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
289 Wronecka Emilia Toruń Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
290 Wyleżoł Anna Zabrze NW 5km opłacono on-line
291 Wyleżoł Marek Zabrze NW 5km opłacono on-line
292 Zelik Stanisław Katowice Bieg 10km
293 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
294 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
jejkowice biegają
295 Ceglarska Alicja Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
296 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
rspective
297 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
tomkatotrening.pl
298 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 10845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ