UWAGA!

Z  uwagi na pandemię COVID 19 i związane z nią obostrzenia podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu zapisów. Nie chcemy jednak rezygnować ze spotkania z Wami i wspólnego biegu. W związku z tym wszystkich, którzy już się zapisali oraz tych, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu i wspomóc Wspólnotę Burego Misia, zapraszamy 5 grudnia do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla.

Bez klasyfikacji  i pomiaru czasu, ale tradycyjnie w strojach mikołajowych, przebiegniemy wspólnie dystans około 4 km. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe zawieszki, a osoby które dokonały wpłaty i nie będą w stanie przyjść, będą mogły odebrać zawieszki w późniejszym terminie.

Na pewno bez zmian pozostaje również przekazanie 100% wpłat na rzecz Wspólnoty Burego Misia. Wszystkie wpłaty prosimy jednak kierować na konto Stowarzyszenia MYbytomianie, nie będzie możliwości wpłat na miejscu.

Bądźcie z nami, zapraszaMY!

Aktualny regulamin dostępny pod adresem:
http://mybytomianie.pl/VIII-bieg/VIII-Bieg-Swietych-Mikolajow-Regulamin.pdf

 

 

Wyświetleń: 11315

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ