Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Kaszuba Łukasz | Czeladz | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
2 | Bujak Marek | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
3 | BUJAK-KAPA Dorota | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
4 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
5 | Lassota-Bujak Mariola | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
6 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Bieg | #czeladzbiega | |||||
7 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
- | |||||||||
8 | JĘDRZEJAK PIOTR | Jastrzębie Zdrój | Bieg | - | |||||
4Tri Team | |||||||||
9 | Gruszka Michał Gruszka | Siemianowce Śląskie | Bieg | 4Tri Team | opłacono | ||||
32 RRP Katowice | |||||||||
10 | Kukla Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg | 32 RRP Katowice | opłacono | ||||
42k.com.pl | |||||||||
11 | Urban Iwona | Tychy | Bieg | 42k.com.pl | opłacono | ||||
60+/-70 | |||||||||
12 | Kamiński KRZYSZTOF | Kraków | Bieg | 60+/-70 | opłacono | ||||
100 Marathon Club Poland | |||||||||
13 | Łyscarz Józef | Katowice | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
14 | Kłosek Jacek | Racibórz | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
100 Maraton Club Polska | |||||||||
15 | Urbański Józef | Krosno | Bieg | 100 Maraton Club Polska | opłacono | ||||
16 | WÓJTOWICZ MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | 100 Maraton Club Polska | opłacono | ||||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
17 | Dworski Marek | Gliwice | Bieg | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono | ||||
AML-FLY TEAM | |||||||||
18 | Herliczka Renata | GLIWICE | Bieg | AML-FLY TEAM | opłacono | ||||
19 | Herliczka TOMASZ | Gliwice | Bieg | AML-FLY TEAM | opłacono | ||||
AP | |||||||||
20 | Piekiełko Jakub | Kęty | Bieg | AP | opłacono | ||||
APK | |||||||||
21 | Handzlik Artur | Kęty | Bieg | APK | opłacono | ||||
AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM | |||||||||
22 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Bieg | AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM | opłacono | ||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
23 | Plutka Wojciech | Rydułtowy | Bieg | Aktywni Rydułtowy | |||||
Aktywni Sucha Góra | |||||||||
24 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg | Aktywni Sucha Góra | opłacono | ||||
All Runners Are Beautiful | |||||||||
25 | Milbrant Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | All Runners Are Beautiful | |||||
26 | Milbrant Kornel | Ruda Śląska | Bieg | All Runners Are Beautiful | opłacono | ||||
Amator | |||||||||
27 | Dyczka Robert | Bytom | Bieg | Amator | opłacono | ||||
28 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg | Amator | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
29 | Kurkowska Aldona Kurkowska | Chorzów | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
30 | Szczepaniak Kamil | Świętochłowice | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
Avatar Kraków | |||||||||
31 | Mach Adam | BYTOM | Bieg | Avatar Kraków | opłacono | ||||
BBJM | |||||||||
32 | Muszyński Jan | Katowice | Bieg | BBJM | opłacono | ||||
BBKTS | |||||||||
33 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Bieg | BBKTS | opłacono | ||||
BDB TEAM | |||||||||
34 | sułkowski aleksander | katowice | Bieg | BDB TEAM | opłacono | ||||
BDB Team | |||||||||
35 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg | BDB Team | opłacono | ||||
BP Running Team Gliwice | |||||||||
36 | Rólka Mariola | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
37 | Ciuk Bartosz | gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
BSFZ | |||||||||
38 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg | BSFZ | opłacono | ||||
BTM Runners | |||||||||
39 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Bieg | BTM Runners | opłacono | ||||
B T M Runners | |||||||||
40 | Hańczur Józef | Bytom | Bieg | B T M Runners | opłacono | ||||
Banda z Południa | |||||||||
41 | WOJAKOWSKI KRZYSZTOF | Zabrze | Bieg | Banda z Południa | |||||
Batory Loto | |||||||||
42 | Rowińska Ania | Chorzów | Bieg | Batory Loto | opłacono | ||||
43 | Moskwa Karolina | Chorzów | Bieg | Batory Loto | opłacono | ||||
Biały Kruk | |||||||||
44 | Grzywna Grzegorz | Wojciechow | Bieg | Biały Kruk | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
45 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
46 | Białecki Olo | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
47 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
48 | Odias Dominika | Katowice | Bieg | Biegające Bataty | |||||
BiegamBoLubię | |||||||||
49 | Jakubowski Marcin | Katowice | Bieg | BiegamBoLubię | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
50 | Błaszczyk Paulina | Chorzów | Bieg | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Biegamy z Oszczepem | |||||||||
51 | Oblizajek Paweł | Jaworzno | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
52 | Wiesiołek Paweł | Katowice | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
53 | Włoka Jessica | Katowice | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
Biegamy z Sercem.pl | |||||||||
54 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | Bieg | Biegamy z Sercem.pl | opłacono | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
55 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
Bieganie 50+ | |||||||||
56 | Olczak janusz | Warszawa | Bieg | Bieganie 50+ | opłacono | ||||
Biegiem_przez_slask | |||||||||
57 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg | Biegiem_przez_slask | opłacono | ||||
Biegowa kuźnia | |||||||||
58 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg | Biegowa kuźnia | |||||
Blyskawica_running_team | |||||||||
59 | Szewczyk Urszula | Katowice | Bieg | Blyskawica_running_team | |||||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
60 | Roskosz Klaudiusz Roskosz | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotac | opłacono | ||||
61 | Holeczek Marcin | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotac | opłacono | ||||
Born to bi Lotać | |||||||||
62 | Brzoska Jacek | Ruda Śląska | Bieg | Born to bi Lotać | opłacono | ||||
Born tu bi Lotać | |||||||||
63 | Madejski Sebastian | Chorzów | Bieg | Born tu bi Lotać | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
64 | Sokołowska Anna | Meszna | Bieg | Brak | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
65 | Wichrzycka Katarzyna | Gliwice | Bieg | Brak | |||||
66 | Tomaszewski Wojciech Tomaszewski | Warszawa | Bieg | Brak | opłacono | ||||
Brembo | |||||||||
67 | Kowalski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Brembo | opłacono | ||||
Brygada RR (Razem Raźniej) | |||||||||
68 | Wojewódka Zofia | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR (Razem Raźniej) | opłacono | ||||
69 | Wojewódka Grzegorz | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR (Razem Raźniej) | opłacono | ||||
Burza Team | |||||||||
70 | Szelest Barbara | Mysłowice | Bieg | Burza Team | opłacono | ||||
CARBON SILESIA SPORT | |||||||||
71 | Piguła Rafał | Czeladź | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
72 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
73 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
74 | Jaskólski Szymon | Katowice | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
75 | Piguła Daria | Siemianowice Śląskie | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
76 | Wielgat-Kojdecka Magdalena | Tychy | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
77 | Leiszner Izabela Leiszner | Bytom | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
78 | Moń Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
COIG SA Business Intelligence TEAM | |||||||||
79 | Wroński Artur | Tychy | Bieg | COIG SA Business Intelligence TEAM | opłacono | ||||
CONSULTAS | |||||||||
80 | BIAŁAS TOMEK | Chorzów | Bieg | CONSULTAS | |||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
81 | Manjura Tomasz | Chorzów | Bieg | CSC Adventure Academy | |||||
CSRG | |||||||||
82 | Cieniawski Piotr | Bytom | Bieg | CSRG | opłacono | ||||
CZP Tychy | |||||||||
83 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Bieg | CZP Tychy | opłacono | ||||
ChSBD "W Ruchu" | |||||||||
84 | Tofil Dominik | Bytom | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
85 | Żydek Piotr | Chorzów | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
86 | Krupa Natalia | Chorzów | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
Chsbd | |||||||||
87 | Marmura Marek | CHORZÓW | Bieg | Chsbd | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
88 | Piontek Andrzej | Bytom | Bieg | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
89 | Juda Artur | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Coca-Cola Runners | |||||||||
90 | Wójcik Tomek Wójcik | Tychy | Bieg | Coca-Cola Runners | opłacono | ||||
Coca Cola Runners | |||||||||
91 | Jędrzejczyk Łukasz | Mikołów | Bieg | Coca Cola Runners | opłacono | ||||
Coface Running Team | |||||||||
92 | Poloczek Jarosław | Mikołów | Bieg | Coface Running Team | opłacono | ||||
Concept Swimming | |||||||||
93 | Żydzik Jakub | Mysłowice | Bieg | Concept Swimming | opłacono | ||||
DAGMA | |||||||||
94 | Pacoń Sebastian | Chorzów | Bieg | DAGMA | opłacono | ||||
DCWRP Team | |||||||||
95 | Zyguła Piotr | Katowice | Bieg | DCWRP Team | opłacono | ||||
Daleko jeszcze? | |||||||||
96 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
97 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
98 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Bieg | Decathlon CAR Gliwice | opłacono | ||||
Decathlon Rybnik & Przyjaciele | |||||||||
99 | Szymura Izabela | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
100 | Szymura Wojciech | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
101 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono | ||||
Drogadotokio.pl | |||||||||
102 | Bogdoł Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Drogadotokio.pl | opłacono | ||||
DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto | |||||||||
103 | Kugiel Grzegorz | Chorzów | Bieg | DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto | opłacono | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
104 | Stolecki Piotr | Kurnos Drugi | Bieg | Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Dziabnięci Team | |||||||||
105 | Lalewicz Marcin | Wygwizdów | Bieg | Dziabnięci Team | opłacono | ||||
DąbrowskiRunningTeam | |||||||||
106 | Giemza Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg | DąbrowskiRunningTeam | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
107 | Grzomba Łukasz | Bytom | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
108 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
109 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
110 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
EUROPRESTIGE | |||||||||
111 | Kunicki Sebastian | Katowice | Bieg | EUROPRESTIGE | opłacono | ||||
Eden Racing | |||||||||
112 | Lubrich Maciej | Katowice | Bieg | Eden Racing | opłacono | ||||
113 | Dobkowski Martin | Chorzow | Bieg | Eden Racing | opłacono | ||||
Eko-okna Runners | |||||||||
114 | Michulec Jakub | Bytom | Bieg | Eko-okna Runners | opłacono | ||||
Endurance Team | |||||||||
115 | Lipka Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Bieg | Endurance Team | |||||
Endurance team | |||||||||
116 | Szynawa Marcin | Siemianowicie slaskie | Bieg | Endurance team | opłacono | ||||
Ex Team | |||||||||
117 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Bieg | Ex Team | opłacono | ||||
Extremalne OTK na Relaksie | |||||||||
118 | Blaszke Beata | Gliwice | Bieg | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
FOTOKOMPOZYTOR | |||||||||
119 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg | FOTOKOMPOZYTOR | opłacono | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
120 | Sokół Adam | Katowice | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
121 | RUDZIARCZYK KAROLINA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
122 | JAGODA MATEUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
123 | JAGODA ADAM | CHORZÓW | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
Fizjo Balance Chorzów | |||||||||
124 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Bieg | Fizjo Balance Chorzów | opłacono | ||||
Forma | |||||||||
125 | Powała Karina | Pszów | Bieg | Forma | opłacono | ||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
126 | Polnik Rafał | Wodzisław Śląski | Bieg | Forma Wodzisław Śląski | |||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
127 | Mendla Agata | Wodzisław Śląski | Bieg | Forma Wodzisław Śląski | opłacono | ||||
Frelki | |||||||||
128 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
129 | Ficek Katarzyna | Katowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
130 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
Fundacja Piastun | |||||||||
131 | Otto Marcin | Siemianowice | Bieg | Fundacja Piastun | opłacono | ||||
GMINA Strzelce Opolskie | |||||||||
132 | Glik Dariusz | Szymiszów | Bieg | GMINA Strzelce Opolskie | opłacono | ||||
GRAMMI | |||||||||
133 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Bieg | GRAMMI | opłacono | ||||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
134 | Labiak Krystian | Katowice | Bieg | Giszowiec Biega Razem | opłacono | ||||
Gitfit | |||||||||
135 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg | Gitfit | opłacono | ||||
Gopher Sosnowiec | |||||||||
136 | Fabryczny Klaudiusz | Sosnowiec | Bieg | Gopher Sosnowiec | opłacono | ||||
Grubiorze Lotajom | |||||||||
137 | Kamińska Dorota | Jastrzębie Zdroj | Bieg | Grubiorze Lotajom | opłacono | ||||
Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | |||||||||
138 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg | Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | opłacono | ||||
HAWK | |||||||||
139 | Jastrzembski Mateusz | Ruda Śląska | Bieg | HAWK | opłacono | ||||
Hamster Team | |||||||||
140 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Bieg | Hamster Team | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
141 | Górniak Adam | Sosnowiec | Bieg | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
142 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg | Hetman Tarnowskie Góry | |||||
Hrmax | |||||||||
143 | Pysz G | Żory | Bieg | Hrmax | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
144 | Finkbeiner Łukasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
145 | Mietła Łukasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
146 | Zwolinska Katarzyna | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
147 | Zwoliński Gabriel | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
148 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
149 | Wolny Maciej | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
150 | Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka | Mysłowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
151 | Kobiela Bogna | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
152 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
153 | Tanistra - Słowik Katarzyna | KATOWICE | Bieg | Huragan Ligota | |||||
154 | Czapski Krzysztof | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
155 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
IPA KATOWICE VIII | |||||||||
156 | WIzner Czesław | Mysłowice | Bieg | IPA KATOWICE VIII | |||||
Icek-Happy Runners | |||||||||
157 | Ratyński Bartłomiej | Bytom | Bieg | Icek-Happy Runners | opłacono | ||||
Inżynieria Biegania Team | |||||||||
158 | Mróz Tomasz | Katowice | Bieg | Inżynieria Biegania Team | opłacono | ||||
159 | Mróz Małgorzata | Katowice | Bieg | Inżynieria Biegania Team | opłacono | ||||
IronSilesia | |||||||||
160 | Wieczorek Grzegorz | Katowice | Bieg | IronSilesia | opłacono | ||||
Jak Dzik w Szyszki | |||||||||
161 | Dziki Marek | Rogoznik | Bieg | Jak Dzik w Szyszki | |||||
KB Józefinka Katowice | |||||||||
162 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | Bieg | KB Józefinka Katowice | |||||
KBMCKiS Jaworzno | |||||||||
163 | Gigoń Dariusz | Jaworzno | Bieg | KBMCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
164 | Kolka Piotr | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
165 | ciupek robert | jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
166 | Michalski Rafał | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
167 | Chmielewski Robert | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
168 | Gębski Grzegorz | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
169 | Rykalski Damian | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
170 | MALEWSKI ROBERT | KNURÓW | Bieg | KB Orły z Knurowa | opłacono | ||||
KCH | |||||||||
171 | Ochowicz Andrzej | Chrzanow | Bieg | KCH | opłacono | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
172 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Bieg | KEMPER TEAM | opłacono | ||||
KROSNO | |||||||||
173 | Gazda Mariusz | Krosno | Bieg | KROSNO | opłacono | ||||
KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | |||||||||
174 | Maślanka Tomasz | Bytom | Bieg | KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | opłacono | ||||
175 | Jagieła Adam | Rogoźnik | Bieg | KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | |||||
KS META | |||||||||
176 | Zmuda Krzysztof | Pszów | Bieg | KS META | opłacono | ||||
KS Łubu Dubu, B-B Komorowice | |||||||||
177 | Weigel Jacek | Bielsko-Biała | Bieg | KS Łubu Dubu, B-B Komorowice | opłacono | ||||
Kb Orly z Knurowa | |||||||||
178 | Bujnowski Artur | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
179 | Zawada Sebastian | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
180 | Pawłuszek Agnieszka | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
181 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
182 | CIOSMAK CEZARY | KNURÓW | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
183 | Mokrzycki Patryk | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
184 | KASPER IWONA | KNURÓW | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
185 | Mokrzycka Justyna | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
Kb Orły z Knurowa | |||||||||
186 | Żak Sonia | Knurów | Bieg | Kb Orły z Knurowa | opłacono | ||||
187 | Denicki Przemysław | Knurów | Bieg | Kb Orły z Knurowa | opłacono | ||||
Klub Biegacza Provident | |||||||||
188 | MAJCHROWICZ ANDRZEJ | Krościenko Wyżne | Bieg | Klub Biegacza Provident | opłacono | ||||
Klub Żółtego Podkoszulka JANEK | |||||||||
189 | Świder Janusz | Kwidzyn | Bieg | Klub Żółtego Podkoszulka JANEK | opłacono | ||||
Kobiety na 5 + | |||||||||
190 | Pasławska Katarzyna | Jastrzębie Zdrój | Bieg | Kobiety na 5 + | opłacono | ||||
Kościan Team | |||||||||
191 | Ocysek Ewelina | Kościan | Bieg | Kościan Team | opłacono | ||||
192 | Ocysek Michał | Kościan | Bieg | Kościan Team | opłacono | ||||
Kromeczek Team | |||||||||
193 | Gałka Renata Gałka | Krakow | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
Kromeczek Team | |||||||||
194 | Chytrzyńska Marta | Kraków | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
195 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg | Kurczak i Agatka | opłacono | ||||
Kutouaki | |||||||||
196 | Jezior Bartosz | Gliwice | Bieg | Kutouaki | opłacono | ||||
KĘCKIE HARPAGANY | |||||||||
197 | Kaczmarczyk Ryszard Kaczmarczyk | Kobiernice | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | opłacono | ||||
Kęckie HARPAGANY | |||||||||
198 | Kołodziej Zbigniew | Kęty | Bieg | Kęckie HARPAGANY | |||||
199 | Kocemba Kamil | Kobiernice | Bieg | Kęckie HARPAGANY | |||||
200 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Bieg | Kęckie HARPAGANY | opłacono | ||||
LABOSPORT Team | |||||||||
201 | Borkowy Michal | Bojszowy | Bieg | LABOSPORT Team | |||||
LAKE RUNNERS | |||||||||
202 | Hernas Kamil | tychy | Bieg | LAKE RUNNERS | opłacono | ||||
LPP Team | |||||||||
203 | Górna Anita | Kraków | Bieg | LPP Team | |||||
Lake Runners | |||||||||
204 | Dawid Karolcia | Tychy | Bieg | Lake Runners | |||||
205 | Dawid Michał | Tychy | Bieg | Lake Runners | opłacono | ||||
Lake Runners Tychy | |||||||||
206 | Ciszak Jakub | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
207 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
Latający Klimzowiec | |||||||||
208 | Cader Wojciech | Chorzów | Bieg | Latający Klimzowiec | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
209 | Cieśla Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
210 | Wegner Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
211 | Wegner Tomasz Wegner | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
212 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
213 | Tora Izabela | Bytom | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
214 | Respondek Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
215 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
216 | Małota Krystian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
217 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
218 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
219 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
220 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
221 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
222 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
223 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
224 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
225 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
226 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
227 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś / Biegowy Patol | |||||||||
228 | Pruciak Krzysztof | Oława | Bieg | Lecymy Durś / Biegowy Patol | |||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
229 | Foksowicz Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
230 | Kuś Michał | Psary | Bieg | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
Lubię Burpees’y | |||||||||
231 | Korzus Paweł | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpees’y | |||||
232 | Goryczka Tomasz | Katowice | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
233 | Ciepiela Joanna | Psary | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
234 | Ciepiela Andrzej | Psary | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
235 | Nagas Pawel | Mysłowice | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
Lubię Burprees'y | |||||||||
236 | Rymanowska Anna | Katowice | Bieg | Lubię Burprees'y | opłacono | ||||
237 | wesoły Piotr | katowice | Bieg | Lubię Burprees'y | opłacono | ||||
MK Seitl Ostrava | |||||||||
238 | Svozil Libor | Hlučín | Bieg | MK Seitl Ostrava | opłacono | ||||
MK Seitl Ostrawa | |||||||||
239 | Luksza Radek | Ostrawa-Poruba | Bieg | MK Seitl Ostrawa | |||||
Mam zajawkę | |||||||||
240 | Zimny Ireneusz | Rybnik | Bieg | Mam zajawkę | opłacono | ||||
Marelli Sosnowiec Poland | |||||||||
241 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg | Marelli Sosnowiec Poland | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
242 | Zarańska Izabela Zarańska | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
243 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
244 | Wojtasiński Robert | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
245 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg | Miraz Race Team | |||||
246 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
247 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
248 | Skorupa Adam | Zabrze | Bieg | Miraz Race Team | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
249 | Markusik Tomasz | Radzionków | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
250 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg | Mk team | |||||
Mk team | |||||||||
251 | Siwiec Artur | Katowice | Bieg | Mk team | opłacono | ||||
MojeBieganie | |||||||||
252 | Zielińska-Kołacz Ewelina | Kraków | Bieg | MojeBieganie | opłacono | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
253 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
254 | Marszałek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
255 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
256 | Mikołajczyk Tomasz | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
NESSI TEAM OŚWIĘCIM | |||||||||
257 | TOKARZ DOMINIK | OŚWIĘCIM | Bieg | NESSI TEAM OŚWIĘCIM | opłacono | ||||
NRG | |||||||||
258 | Wlach Anna | Gliwice | Bieg | NRG | opłacono | ||||
NRŚ / MGB | |||||||||
259 | Rauchfleisch Dawid | Bytom | Bieg | NRŚ / MGB | opłacono | ||||
NUTREND TEAM | |||||||||
260 | Górny Mirosław | Bielsko-Biała | Bieg | NUTREND TEAM | opłacono | ||||
Natalia Tomasiak Górski Styl | |||||||||
261 | Kapałka Adrian | Mikołów | Bieg | Natalia Tomasiak Górski Styl | opłacono | ||||
Never Too Late | |||||||||
262 | Dudek Donata | Chorzów | Bieg | Never Too Late | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
263 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Bieg | Niezrzeszony | opłacono | ||||
Night Rebels Gliwice | |||||||||
264 | Boryczka Dawid | Gliwice | Bieg | Night Rebels Gliwice | opłacono | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
265 | Stempniak Izabela | Zabrze | Bieg | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Nowak Team | |||||||||
266 | Groń Krystian | Zabrze | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
267 | Okoń Przemysław | Katowice | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
268 | Nowak Andrzej | Sosnowiec | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
269 | Chyżyńska Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
OKB ZADYSZKA | |||||||||
270 | SKIBICKI KRZYSZTOF | Oświęcim | Bieg | OKB ZADYSZKA | opłacono | ||||
OS Olimp Sport | |||||||||
271 | Tatarek-Konik Agnieszka | Czeladź | Bieg | OS Olimp Sport | opłacono | ||||
OSV TEAM OLKUSZ | |||||||||
272 | Trzcionkowski Mariusz | Olkusz | Bieg | OSV TEAM OLKUSZ | opłacono | ||||
273 | Izdebski Mariusz Izdebski | Olkusz | Bieg | OSV TEAM OLKUSZ | opłacono | ||||
OZD Mielony na kozetce | |||||||||
274 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Bieg | OZD Mielony na kozetce | |||||
Opel Active Team | |||||||||
275 | PASTERNAK Zbigniew | GLIWICE | Bieg | Opel Active Team | |||||
276 | Ochman Rafał | Gliwice | Bieg | Opel Active Team | opłacono | ||||
277 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Opel Active Team | opłacono | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
278 | Kaczor Rafał | Sosnowiec | Bieg | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
POLSKA GRUPA GÓRNICZA | |||||||||
279 | Duś Artur Duś | Chorzów | Bieg | POLSKA GRUPA GÓRNICZA | opłacono | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
280 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Bieg | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
281 | Replińska Magdalena | Trzebinia | Bieg | Parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
Piekarskie Koła | |||||||||
282 | Krawczyk Wojciech | Piekary Śląskie | Bieg | Piekarskie Koła | opłacono | ||||
283 | Szołtysik Barbara | Piekary Śląskie | Bieg | Piekarskie Koła | opłacono | ||||
Plogging Zabrze | |||||||||
284 | Grzesik Tomasz | Zabrze | Bieg | Plogging Zabrze | opłacono | ||||
PoWoli do Celu | |||||||||
285 | Malinowski Krzysztof | Gilowice | Bieg | PoWoli do Celu | opłacono | ||||
PoWoli do celu | |||||||||
286 | Malinowska Małgorzata | Gilowice | Bieg | PoWoli do celu | opłacono | ||||
287 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Bieg | PoWoli do celu | opłacono | ||||
Polsat News | |||||||||
288 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg | Polsat News | opłacono | ||||
Qba | |||||||||
289 | Abrahamowicz Jakub | Rybnik | Bieg | Qba | opłacono | ||||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
290 | Kowalski Jacek | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | |||||
291 | Jasicki Krzysztof | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
292 | Horowski Tomasz | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
RUN RUN RUN | |||||||||
293 | Goraus Kamil | Ruda Śląska | Bieg | RUN RUN RUN | opłacono | ||||
Robert Alkoholik | |||||||||
294 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Bieg | Robert Alkoholik | |||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
295 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
296 | Skrzypczyk Justyna | Tychy | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
297 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | |||||||||
298 | Drapa Rafał | Ruda Śląska | Bieg | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | |||||
299 | Koźlicki Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | opłacono | ||||
Run To The Hills Team Libiąż | |||||||||
300 | Domin Łukasz | Zagórze | Bieg | Run To The Hills Team Libiąż | opłacono | ||||
Run log com | |||||||||
301 | Inglant Zbigniew | CHORZÓW | Bieg | Run log com | opłacono | ||||
Runner's Power | |||||||||
302 | Wawrzyniak Paweł | Śrem | Bieg | Runner's Power | opłacono | ||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
303 | Baran Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Ruszamy Dąbrowę | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa | |||||||||
304 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
305 | PARZYCH Katarzyna | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono | ||||
Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |||||||||
306 | Pawelczyk józef | Rybnik | Bieg | Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | opłacono | ||||
S.A.S Zabrze | |||||||||
307 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg | S.A.S Zabrze | opłacono | ||||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
308 | Burda Marcin | Żory | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
309 | Sitko Adam | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
310 | Fojcik Asia | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
SBRT BB | |||||||||
311 | Dłużniewski Jacek | ŁOMŻA | Bieg | SBRT BB | |||||
SCI Górscy Entuzjaści | |||||||||
312 | Stanczak Szymon | Skoczow | Bieg | SCI Górscy Entuzjaści | |||||
SEKCJA PIASKI | |||||||||
313 | Rodko Marta | Czeladź | Bieg | SEKCJA PIASKI | |||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
314 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
315 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
SPARTA ULTRA TEAM | |||||||||
316 | Małolepszy Waldemar | Baranów | Bieg | SPARTA ULTRA TEAM | |||||
SU 07 | |||||||||
317 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
318 | Gryzik Michał | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
319 | Zychla Łukasz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
SULEK team | |||||||||
320 | Sulkowski Arkadiusz | Knurów | Bieg | SULEK team | opłacono | ||||
SULEK team | |||||||||
321 | Sulkowska Julia | Książenice | Bieg | SULEK team | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
322 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
323 | Kuklok Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
324 | Nowak Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
325 | Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
326 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
327 | Warkocz Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
328 | Kurbiel Sylwia | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
329 | Starowicz Sebastian | Siemianowice Slaskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
330 | Starowicz Stefania | siemianowice ślaskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
331 | Szmigiel Mariusz | Siemianowice | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
332 | Solik Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
333 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
334 | Yushkova Nataliya | Siemianowice Śląske | Bieg | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Sierszanie | |||||||||
335 | Skawiński Krzysztof | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
336 | Skawińska Magdalena | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
337 | Skawiński Paweł | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
Silesia Marathon Team | |||||||||
338 | Starosta Anna | Mysłowice | Bieg | Silesia Marathon Team | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
339 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Bieg | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Silesia Winter Swimming | |||||||||
340 | Lebioda Mariusz | Katowice | Bieg | Silesia Winter Swimming | opłacono | ||||
Siła Jest Kobietą | |||||||||
341 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg | Siła Jest Kobietą | opłacono | ||||
Skra Paterek | |||||||||
342 | Sobol Magdalena | Nakło nad Notecią | Bieg | Skra Paterek | opłacono | ||||
Sleaford Town Runners | |||||||||
343 | Nizler Michal | Sleaford | Bieg | Sleaford Town Runners | opłacono | ||||
Smp Chorzów | |||||||||
344 | Kania Grzegorz | Sławków | Bieg | Smp Chorzów | opłacono | ||||
Socios Silesia | |||||||||
345 | Szymański Adam | Katowice | Bieg | Socios Silesia | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
346 | Ptak Arkadiusz | Wilkszyn | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Spiritual Homeland | |||||||||
347 | Marcak Przemek | Oświęcim | Bieg | Spiritual Homeland | opłacono | ||||
Sport Management Polska | |||||||||
348 | Kita Grzegorz | Warszawa | Bieg | Sport Management Polska | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
349 | Polczyk Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
350 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
351 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
352 | Panchyrz Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
353 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
354 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Studio GTS Katowice | |||||||||
355 | Witek Tobiasz | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
356 | Jendroska Przemysław | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
Szalone ślimaki | |||||||||
357 | Lesiecka Zofia | Bytom | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
358 | Lesiecki Dariusz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
359 | Lesiecki Piotr | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
360 | Lesiecki Tomasz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
Szamani w transie | |||||||||
361 | Frankowski Dariusz | Bytom | Bieg | Szamani w transie | opłacono | ||||
Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||||||
362 | Markowski Przemysław | Bytom | Bieg | Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||
Szogun | |||||||||
363 | Materla Marek | Ciochowice | Bieg | Szogun | opłacono | ||||
Szombierki Dream Team | |||||||||
364 | Maniura Adam | Bytom | Bieg | Szombierki Dream Team | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
365 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
Sztygar | |||||||||
366 | Salomon Marek | Chorzów | Bieg | Sztygar | |||||
Są Wolniejsi | |||||||||
367 | Checko Ewa | Olsztyn | Bieg | Są Wolniejsi | |||||
TGB Lake Runners | |||||||||
368 | Matyaszewska-Bołdys Agnieszka | Tychy | Bieg | TGB Lake Runners | |||||
TJ Jakal Karvina | |||||||||
369 | Gawlas Dominik | Cieszyn | Bieg | TJ Jakal Karvina | |||||
TKKF Czeladz | |||||||||
370 | MIKOŁAJCZYK PIOTR | BĘDZIN | Bieg | TKKF Czeladz | opłacono | ||||
TKM Kancelaria | |||||||||
371 | Musialski Tomasz | TYCHY | Bieg | TKM Kancelaria | opłacono | ||||
TOROS DE ESPANA | |||||||||
372 | Pyrek Marek | Laryszów | Bieg | TOROS DE ESPANA | |||||
TS AKS Chorzów | |||||||||
373 | Brandyk Mariusz | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
374 | Brandyk Lucyna | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
375 | Brzozowicz Jakub | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
Team Papry | |||||||||
376 | Kruczek Monika Kruczek | Tychy | Bieg | Team Papry | opłacono | ||||
377 | Ruchała Ireneusz | Tychy | Bieg | Team Papry | opłacono | ||||
Team Zając | |||||||||
378 | Zając Michał Zając | Mikołów | Bieg | Team Zając | opłacono | ||||
Telmart Run Club | |||||||||
379 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | Bieg | Telmart Run Club | opłacono | ||||
The Wooden Spoon | |||||||||
380 | Szymura Maciej | Bereldange | Bieg | The Wooden Spoon | opłacono | ||||
Tkkf saturn czeladz | |||||||||
381 | Ścibisz Marta Ścibisz | Sosnowiec | Bieg | Tkkf saturn czeladz | |||||
TourSport Running Team | |||||||||
382 | Banek Krzysztof | Radzionków | Bieg | TourSport Running Team | opłacono | ||||
383 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg | TourSport Running Team | opłacono | ||||
Tri Mission | |||||||||
384 | Kosioł Andrzej | Wrocław | Bieg | Tri Mission | opłacono | ||||
Triathlon Training Center | |||||||||
385 | Plesinski Sebastian | Sosnowiec | Bieg | Triathlon Training Center | opłacono | ||||
Trochę Się Biega | |||||||||
386 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
387 | Bazylewicz Paweł | Oświęcim | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
Tymbar Team | |||||||||
388 | Pańkowski Bartłomiej | Czeladź | Bieg | Tymbar Team | opłacono | ||||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
389 | Kwiatek Sabina | Bytom | Bieg | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
URBUD TEAM | |||||||||
390 | Urbańska Mariola | Świerklaniec | Bieg | URBUD TEAM | opłacono | ||||
Ultramaniana | |||||||||
391 | Zieliński Bartłomiej | Bełchatów | Bieg | Ultramaniana | opłacono | ||||
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | |||||||||
392 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Bieg | Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
393 | Daczyński Michał | Gliwice | Bieg | Vege Runners | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
394 | Bulanda Martyna | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
395 | Buturla Sławomir | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
396 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
Volley Dąbrowa Gornicza | |||||||||
397 | Okraska Grzegorz | Będzin | Bieg | Volley Dąbrowa Gornicza | opłacono | ||||
WATAHA- Łączy nas bieganie | |||||||||
398 | Jezierski Krzysztof | Chrzanów | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
399 | Morawiec Agnieszka | Kraków | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
400 | Morawiec Weronika | Kraków | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
WIERNA ŻONA CRAZY TEAM | |||||||||
401 | Pięta Aleksandra | Zabrze | Bieg | WIERNA ŻONA CRAZY TEAM | opłacono | ||||
WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM | |||||||||
402 | Pięta Paweł | Zabrze | Bieg | WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM | opłacono | ||||
W Pogoni Za Duchem | |||||||||
403 | Bednarski Rafał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
404 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
405 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
406 | Kowalski Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
WPogoniZaDuchem | |||||||||
407 | Urbański Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg | WPogoniZaDuchem | opłacono | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
408 | Sikora Marek | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
WUJEK BIEGA | |||||||||
409 | Tórz MARIUSZ | Bytom | Bieg | WUJEK BIEGA | opłacono | ||||
Warsztat Formy Tychy | |||||||||
410 | Nir Łukasz | TYCHY | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
411 | Fokt Rafał | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
412 | Kowalski Marcin | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
413 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
414 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Wataha - łączy nas bieganie | |||||||||
415 | Pietrzyk Paweł | Chorzów | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
416 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
417 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast | |||||||||
418 | Kurek Jan Kurek | Krzeszowice | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast | opłacono | ||||
Wataha Team | |||||||||
419 | Ochman Agnieszka | Bytom | Bieg | Wataha Team | opłacono | ||||
Water Knights | |||||||||
420 | Walczyk Roman | Kraków | Bieg | Water Knights | opłacono | ||||
Wirusy | |||||||||
421 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Wirusy | |||||
Wkurw_Team | |||||||||
422 | Rojek Michał | Gliwice | Bieg | Wkurw_Team | opłacono | ||||
423 | Wata Marta | Tychy | Bieg | Wkurw_Team | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
424 | Śliz Alicja | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
425 | Dziekański Marcin | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
426 | Dziekańska Marta | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
427 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
Wr1 Oyama Karate Katowice | |||||||||
428 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Bieg | Wr1 Oyama Karate Katowice | opłacono | ||||
Wylotane | |||||||||
429 | Toporek Ewa | Zabrze | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
430 | Toporek Henryk | Siemianowice Śląskie | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
431 | Toporek Krzysztof | Zabrze | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
Yes3 | |||||||||
432 | Mamcarczyk Dariusz | Gliwice | Bieg | Yes3 | opłacono | ||||
433 | Warat Katarzyna | Gliwice | Bieg | Yes3 | opłacono | ||||
Yno Ultra | |||||||||
434 | Czernicka Magdalena | Zwonowice | Bieg | Yno Ultra | |||||
435 | Bąkowski Michał | Jastrzębie Zdrój | Bieg | Yno Ultra | opłacono | ||||
Za Linią Mety TEAM | |||||||||
436 | Zielińska Malwina | Katowice | Bieg | Za Linią Mety TEAM | opłacono | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
437 | Kucharski Damian | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | |||||
438 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
439 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg | Zabiegani Nauczyciele | |||||
Zabierzów Biega | |||||||||
440 | Kuflik Mirosław | Nawojowa-Gora | Bieg | Zabierzów Biega | opłacono | ||||
Zawadzkie Biegnie | |||||||||
441 | Sowa Sylwia | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
442 | Zajdel Mirosława | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
443 | Zajdel Dariusz | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
444 | Osak Malgorzata | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | |||||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
445 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg | Zdzieraj Kapcie | |||||
Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem | |||||||||
446 | Struk Agnieszka | Będzin | Bieg | Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
447 | Kucz Wojciech Kucz | Warszawa | Bieg | opłacono | |||||
448 | Wojciechowski Olaf | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
449 | Nigbor-Fogel Katarzyna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
450 | Cibis Anna | Katowice | Bieg | ||||||
451 | Pastecki Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
452 | Kulesza Łukasz | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
453 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg | opłacono | |||||
454 | Pepera Beata | Wolbrom | Bieg | opłacono | |||||
455 | Cieniawska Ewa | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
456 | Kuźnik Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
457 | Gwardiak Mateusz | Orzesze | Bieg | ||||||
458 | Curyło Maria | GLIWICE | Bieg | opłacono | |||||
459 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
460 | Kuźnik Rafał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
461 | Prończuk Adam | Czechowice-Dziedzice | Bieg | opłacono | |||||
462 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
463 | Hryniszyn Agnieszka | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
464 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
465 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
466 | Pankiewicz Katarzyna | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
467 | Halejcio Krzysztof | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
468 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | Bieg | opłacono | |||||
469 | Drosdzol Piotr | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
470 | Malczak Mateusz | Katowice | Bieg | ||||||
471 | Rusek Robert | Świętochłowoce | Bieg | opłacono | |||||
472 | Syda Andrzej | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
473 | Chryst Dominika | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
474 | Musialik Marek | Piekary sl | Bieg | opłacono | |||||
475 | Ptasik Mirosław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
476 | Frosztega Artur | Katowice | Bieg | ||||||
477 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
478 | ŻUREK JOANNA | KALETY | Bieg | opłacono | |||||
479 | Rusak Tomasz | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
480 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
481 | chmielewski krzysztof | chorzów | Bieg | opłacono | |||||
482 | szymkowski krzysztof | czestochowa | Bieg | opłacono | |||||
483 | Sędkowski Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
484 | PNG Suseł Aleksander | Mikołów | Bieg | ||||||
485 | Maj - Dziubańska Izabela | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
486 | Krzciuk Tomasz | Zawiercie | Bieg | ||||||
487 | Malysa Marcin | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
488 | Lic Janusz | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
489 | Wolny Zdzisław | chorzow | Bieg | opłacono | |||||
490 | PARZYCH WOJCIECH | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
491 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
492 | Pudelko Roman | Chróścina | Bieg | opłacono | |||||
493 | Rogalski Tomasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
494 | Sroczyński Dariusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
495 | Sroczyńska Anna | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
496 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
497 | Nowak Tadeusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
498 | KRAWACKI RYSZARD | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
499 | Markiewka Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
500 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg | opłacono | |||||
501 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Bieg | opłacono | |||||
502 | Chyliński Adam | Siemianowice śląskie | Bieg | opłacono | |||||
503 | Czyszczoń Bogdan | Zagórzany | Bieg | opłacono | |||||
504 | Masoń Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
505 | Szablicki Aleksy | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
506 | Zyzak Daniel | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
507 | Sitko Grzegorz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
508 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
509 | Bożek Marlena | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
510 | JACHYM ARKADIUSZ | BIELSKO-BIAŁA | Bieg | ||||||
511 | Łukasik Piotr | Trzebinia | Bieg | opłacono | |||||
512 | Drewniak Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
513 | Rychel-Mantur Dominika | Katowice | Bieg | ||||||
514 | Gomułka Marcin | Czarne Błoto | Bieg | opłacono | |||||
515 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Bieg | ||||||
516 | Flasiński Tomasz | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
517 | Moszyk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
518 | Raczek Wojciech | Chełmek | Bieg | opłacono | |||||
519 | LEBIODA ADAM | KATOWICE | Bieg | ||||||
520 | Balon Maria | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
521 | Bartmański Andrzej | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
522 | Kowolik Tomek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
523 | Kuchta Alicja | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
524 | Pawlik Tomasz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
525 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Bieg | opłacono | |||||
526 | Jędrusik Jakub | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
527 | Nowak Agnieszka Nowak | Świętochłowice | Bieg | ||||||
528 | Wojcik Jakub | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
529 | Pielok Wojciech | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
530 | Rapacz Daria | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
531 | Maślanka Sabina | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
532 | Hoła Paweł | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
533 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | Bieg | ||||||
534 | Ślusarska Sylwia | Kielce | Bieg | ||||||
535 | Wańha Hanna | Mikolow | Bieg | opłacono | |||||
536 | Litwa Tadeusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
537 | Lange Paweł | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
538 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
539 | Rajkowski Michał | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
540 | Sprutta Mateusz | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
541 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
542 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
543 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Bieg | opłacono | |||||
544 | Bożek Sebastian | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
545 | Polek Witold | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
546 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
547 | Parzelski Mikołaj | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
548 | Grońska Barbara | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
549 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
550 | Swarlik Rafał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
551 | WITKOWSKI PRZEMYSŁAW | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
552 | Szymala Adam | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
553 | kaszubski Andrzej | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
554 | Flak Ewa | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
555 | Mika Dawid | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
556 | Kociel Jarosław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
557 | Patyk Adelajda | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
558 | Wolański Michał Wolański | Częstochowa | Bieg | ||||||
559 | Flasiński Michał | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
560 | HAIDA MARCIN | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | opłacono | |||||
561 | Ślusarz Paulina | Czeladź | Bieg | opłacono | |||||
562 | Lupa Piotr | Mszana Dolna | Bieg | ||||||
563 | BORCZ TOMASZ | SOSNOWIEC | Bieg | opłacono | |||||
564 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Bieg | opłacono | |||||
565 | Petrus Karolina | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
566 | Sipiera Tomasz | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
567 | Kowalska Aleksandra | CHORZÓW | Bieg | opłacono | |||||
568 | Kowalski Dawid | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
569 | Bednarska Iwona | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
570 | Polok Adam | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
571 | Polak Tomasz | Bielsko - Biała | Bieg | opłacono | |||||
572 | Kosowski Michał | Iłża | Bieg | opłacono | |||||
573 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
574 | Brudek Grzegorz Brudek | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
575 | MAJDA ROBERT MAJDA | ORZESZE | Bieg | opłacono | |||||
576 | Kołodziej Piotr | Warszawa | Bieg | opłacono | |||||
577 | Szeląg Iwona | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
578 | Duda Krzysztof | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
579 | Petrus Ryszard | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
580 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
581 | Stach Marcin | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
582 | Klatka Mateusz | Szałsza | Bieg | opłacono | |||||
583 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
584 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Bieg | opłacono | |||||
585 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Bieg | opłacono | |||||
586 | Łukawski Bogusław | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
587 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
588 | Dziagacz Rafał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
589 | Sitarz Kazimierz | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
590 | Piszczek Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
591 | Mazur Mariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
592 | Serocki Michał | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
593 | Filipiak Hieronim | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
594 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Bieg | opłacono | |||||
595 | Filipiak Beata | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
596 | Gawryś Tomasz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
597 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
598 | Kościelnilk Krzysztof | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
599 | Smith Kelli | Kedzierzyn-Kozle | Bieg | opłacono | |||||
600 | Delong-Michalowska Izabela | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
601 | Sobczak Tomasz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
602 | Ploch Adam | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
603 | ploch karolina | pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
604 | KUBERSKI ANDRZEJ | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
605 | Koczar Julia | Żory | Bieg | opłacono | |||||
606 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
607 | Mądrzyk Daniel | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
608 | Szuryn Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
609 | PROKOP ELŻBIETA | GLIWICE | Bieg | opłacono | |||||
610 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
611 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
612 | Frąckiewicz Paweł | Sławków | Bieg | ||||||
613 | Brzezińska Anna | Chrząstowice | Bieg | opłacono | |||||
614 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
615 | Kropatwa Kamila | Londyn | Bieg | opłacono | |||||
616 | Gros Sandra | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
617 | Kołak Alicja | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
618 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Bieg | opłacono | |||||
619 | Kukla Maciej | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
620 | Gamza Bogna | Siemianowice Ślaskie | Bieg | opłacono | |||||
621 | Welm Eryk | Częstochowa | Bieg | ||||||
622 | Gawełko Janusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
623 | Rybak Marcin Rybak | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
624 | Sobstel Przemek | Siemianowice Ślaskie | Bieg | opłacono | |||||
625 | Wochnik Beata | Katowice | Bieg | ||||||
626 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
627 | Kilka Dorota | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
628 | Mierzejewska Małgorzata | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
629 | Mikoś Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
630 | Kurowski Witold | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
631 | Skrzydło Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
632 | WASIEWICZ MICHAŁ WASIEWICZ | CHORZÓW | Bieg | opłacono | |||||
633 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Bieg | opłacono | |||||
634 | Rybok Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
635 | Cierpiałowska Marlena | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
636 | Krupa Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
637 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Bieg | opłacono | |||||
638 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
639 | Łuszcz Zbigniew | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
640 | Stachura Mateusz | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
641 | Kolarczyk Pawel Kolarczyk | Jastrzębie Zdrój | Bieg | ||||||
642 | Kobus Ewelina | Piekary Śląskie | Bieg | ||||||
643 | Wròblewski Włodzimierz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
644 | Kołodziejczyk Marcin | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
645 | Bogucki Piotr | Katowice | Bieg | ||||||
646 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
647 | Wilk Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
648 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
649 | Piżuch Adrian | Łazy | Bieg | opłacono | |||||
650 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
651 | Kowalczyk jordan | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
652 | Dębowski Krzysztof | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
653 | Gabryś Bronisław | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
654 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
655 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
656 | Szłapa Urszula | Czarków | Bieg | ||||||
657 | Pakosz Jakub | Radom | Bieg | opłacono | |||||
658 | Mika Damian | Racibórz | Bieg | opłacono | |||||
659 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
660 | Staroszyński Dawid | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
661 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
662 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Bieg | ||||||
663 | Trąbała Katarzyna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
664 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
665 | Czajka Tomasz | Jastrzebie-Zdroj | Bieg | opłacono | |||||
666 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
667 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
668 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
669 | Kur Mariusz | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
670 | Idzik Małgorzata | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
671 | Borowiak Piotr | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
672 | Wykurz Lilana | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
673 | Szynawa Agnieszka | Siemianowicie slaskie | Bieg | ||||||
674 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
675 | Waniek Halina | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
676 | Krawczyk Marta | Zawadzkie | Bieg | opłacono | |||||
677 | Dubinskaite Raminta | Vilnius | Bieg | ||||||
678 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | Bieg | ||||||
679 | Zawiła Agnieszka | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
680 | Michalik Dorota | tychy | Bieg | ||||||
681 | Jagieła Grzegorz | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
682 | Podstawski Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
683 | Drożdżowski Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
684 | Musiał Bozena | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
685 | Zelik stanisław | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
686 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
687 | Kurek Klaudiusz | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
688 | Czudaj Ewa | Kalety | Bieg | opłacono | |||||
689 | Gutowski Michał | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
690 | Naszydlowa Paulina | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
691 | Szedzielorz Sebastian | Siemainowice | Bieg | opłacono | |||||
692 | Florczyk Artur | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
693 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
694 | Świder Tomasz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
695 | Ziołkowska Barbara | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
696 | Kańtoch Andrzej | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
697 | Kańtoch Izabela | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
698 | Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski | Ruda Śląska | Bieg | ||||||
699 | Urbanek Dariusz | Ruda Śląska | Bieg | ||||||
700 | Wcisło Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
701 | Ziętara Agata | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | opłacono | |||||
702 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
703 | Bańkowska Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
704 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
705 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
706 | Baranek Marek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
707 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Bieg | ||||||
708 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg | ||||||
709 | Salomon Ewa | Chorzów | Bieg | ||||||
710 | Piasecki Mariusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
711 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
712 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
713 | Peter Katarzyna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
714 | Ciepiela Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
715 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
716 | Ciepiela Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
717 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
718 | Bator Lidia | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
719 | Bator Waldemar | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
720 | Grabowski Adrian | Myslowice | Bieg | ||||||
721 | Stromczyński Maciej | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
722 | PISULA BEATA | BYTOM | Bieg | opłacono | |||||
723 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
724 | Bożek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
725 | Kosiur Janusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
726 | Hojka Klaudia | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
727 | Owczarek Paweł | Bielsko-Biała | Bieg | opłacono | |||||
728 | Bąkowska Anna | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | ||||||
729 | Snarski Dariusz | Katowice | Bieg | ||||||
730 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
731 | Kawa Mariusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
732 | Szostak Agnieszka | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
733 | jankowska anna | zabrze | Bieg | ||||||
734 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
735 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Bieg | opłacono | |||||
736 | Buchta Adam | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
737 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
738 | Pilch Magdalena | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
739 | Patrzałek Iwona | Wolbrom | Bieg | opłacono | |||||
740 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
741 | Machajska Patrycja | Katowice | Bieg | ||||||
742 | Sanchez Marzena | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
743 | Dworaczek Nina | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
744 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
745 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
746 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
747 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
748 | Kalinowska Justyna | Kalety | Bieg | opłacono | |||||
749 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
750 | Grabara Adam | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
751 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg | ||||||
752 | Lara Izabela | Katowice | Bieg | ||||||
753 | Twardosz Michał | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
754 | Kruszyński Tomasz Kruszyński | Tychy | Bieg | ||||||
755 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
756 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
757 | Sznajder Mirosław | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
758 | Dworok Peter | Rheda-Wiedenbrück | Bieg | ||||||
759 | Kostrzewski Sławomir | Opole | Bieg | opłacono | |||||
760 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | Bieg | opłacono | |||||
761 | Plewa Remigiusz | Gostyń | Bieg | opłacono | |||||
762 | Malinowski Adrian | Będzin | Bieg | ||||||
763 | Bijak Adriana | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
764 | Styczeń Grzegorz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
765 | Kacprowski Filip | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
766 | Zając Iwona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
767 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
768 | Kurek Dawid | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
769 | Nowak Roman | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
770 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Bieg | ||||||
771 | Kwiatek Dawid | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
772 | Surowiec Michał | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
773 | RYBIŃSKI DOMINIK | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
774 | Filipczyk Wioletta | Bytom | Bieg | ||||||
775 | Suseł Alek | MIKOŁÓW | Bieg | opłacono | |||||
776 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | Bieg | ||||||
777 | Binasik Agnieszka | Katowice | Bieg | ||||||
778 | Dziamski Ryszard | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
779 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
780 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
781 | Grzelec Jacek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
782 | Frączek Mirosław | Katowice | Bieg | ||||||
783 | Kazior Małgorzata | Katowice | Bieg | ||||||
784 | Noga Angelika | Kozy | Bieg | ||||||
785 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
786 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
787 | Timing4u Spółka | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
788 | Kozubski Maciej | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
789 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
790 | Ratajczak Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
biegaMYsłowice | |||||||||
791 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Bieg | biegaMYsłowice | opłacono | ||||
iru75 / Opyka K.M Szczerba | |||||||||
792 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg | iru75 / Opyka K.M Szczerba | opłacono | ||||
miechowicka grupa biegowa | |||||||||
793 | FRANKOWSKA ANIA | Bytom | Bieg | miechowicka grupa biegowa | opłacono | ||||
pobiega(l)niany | |||||||||
794 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Bieg | pobiega(l)niany | |||||
przyGOdowo | |||||||||
795 | Tomczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
796 | Tomczak Maja | Ruda Ślaska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
797 | Tomczak Jacek | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
798 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg | wkurw_team | opłacono | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
799 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg | Śląsk Runners | |||||
800 | Chomczyk Michał | Siemianowice | Bieg | Śląsk Runners | opłacono | ||||
801 | Chomczyk Kasia | Siemianowice | Bieg | Śląsk Runners | opłacono | ||||
Żółwikersi | |||||||||
802 | Pasoń Dariusz | Będzin | Bieg | Żółwikersi | opłacono |
Wyświetleń: 46514