Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jastrzembski Mateusz Ruda Śląska Bieg HAWK opłacono
2 Duś Artur Duś Chorzów Bieg POLSKA GRUPA GÓRNICZA opłacono
3 Sokół Adam Katowice Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
4 Kucz Wojciech Kucz Warszawa Bieg opłacono
5 Wojciechowski Olaf Katowice Bieg opłacono
6 Nigbor-Fogel Katarzyna Katowice Bieg opłacono
7 Pastecki Marcin Katowice Bieg opłacono
8 Jędrzejczyk Łukasz Mikołów Bieg Coca Cola Runners opłacono
9 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Wataha Team opłacono
10 Zmuda Krzysztof Pszów Bieg KS META opłacono
11 Mach Adam BYTOM Bieg Avatar Kraków opłacono
12 Burda Marcin Żory Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
13 Boryczka Dawid Gliwice Bieg Night Rebels Gliwice opłacono
14 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
15 Cieniawski Piotr Bytom Bieg CSRG opłacono
16 Gieroszka Agnieszka Katowice Marsz NW opłacono
17 Gieroszka Artur Katowice Marsz NW opłacono
18 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
19 Herliczka Renata GLIWICE Bieg AML-FLY TEAM opłacono
20 Kulesza Łukasz Mikołów Bieg opłacono
21 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg opłacono
22 Pepera Beata Wolbrom Bieg opłacono
23 Cieniawska Ewa Bytom Bieg opłacono
24 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW opłacono
25 Kuźnik Anna Katowice Bieg opłacono
26 Curyło Maria GLIWICE Bieg opłacono
27 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
28 Kuźnik Rafał Katowice Bieg opłacono
29 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice Bieg opłacono
30 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
31 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
32 Hryniszyn Agnieszka Zabrze Bieg opłacono
33 Wlach Anna Gliwice Bieg NRG opłacono
34 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem opłacono
35 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg opłacono
36 briańska-kordecka aleksandra Katowice Bieg opłacono
37 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg opłacono
38 Halejcio Krzysztof Tychy Bieg opłacono
39 Pańkowski Bartłomiej Czeladź Bieg Tymbar Team opłacono
40 Dziekanowska Agnieszka Knurów Bieg opłacono
41 Drosdzol Piotr Chorzów Bieg opłacono
42 Powała Karina Pszów Bieg Forma opłacono
43 Malinowska Małgorzata Gilowice Bieg PoWoli do celu opłacono
44 Nir Łukasz TYCHY Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
45 Piguła Rafał Czeladź Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
46 Rusek Robert Świętochłowoce Bieg opłacono
47 Plesinski Sebastian Sosnowiec Bieg Triathlon Training Center opłacono
48 Janota Anna Mysłowice Bieg Frelki opłacono
49 Bulanda Martyna Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
50 Buturla Sławomir Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
51 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
52 Musialik Marek Piekary sl Bieg opłacono
53 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
54 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg Viking Training Center opłacono
55 Mróz Tomasz Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
56 Kita Grzegorz Warszawa Bieg Sport Management Polska opłacono
57 Hanusik-Jeruzel Zofia Katowice Bieg opłacono
58 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
59 ŻUREK JOANNA KALETY Bieg opłacono
60 Rusak Tomasz Świętochłowice Bieg opłacono
61 Stabrawa Marcin Mysłowice Bieg opłacono
62 chmielewski krzysztof chorzów Bieg opłacono
63 Frankowski Dariusz Bytom Bieg Szamani w transie opłacono
64 FRANKOWSKA ANIA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
65 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg opłacono
66 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
67 Sędkowski Grzegorz Katowice Bieg opłacono
68 Urban Iwona Tychy Bieg 42k.com.pl opłacono
69 Tofil Dominik Bytom Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
70 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
71 Sokołowska Anna Meszna Bieg Brak opłacono
72 Nowak Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
73 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
74 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
75 Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
76 Finkbeiner Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
77 Wegner Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
78 Wegner Tomasz Wegner Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
79 Malysa Marcin Chorzów Bieg opłacono
80 Sitko Adam Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
81 Handzlik Artur Kęty Bieg APK opłacono
82 Piekiełko Jakub Kęty Bieg AP opłacono
83 Lic Janusz Zabrze Bieg opłacono
84 Wolny Zdzisław chorzow Bieg opłacono
85 PARZYCH WOJCIECH Rybnik Bieg opłacono
86 PARZYCH Katarzyna Rybnik Bieg Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
87 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg Mam zajawkę opłacono
88 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
89 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
90 Mokry Sebastian Mysłowice Bieg opłacono
91 Pudelko Roman Chróścina Bieg opłacono
92 Mróz Małgorzata Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
93 Małyszek Jacek Katowice Marsz NW opłacono
94 Fokt Rafał Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
95 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
96 Urbański Józef Krosno Bieg 100 Maraton Club Polska opłacono
97 TOKARZ DOMINIK OŚWIĘCIM Bieg NESSI TEAM OŚWIĘCIM opłacono
98 Rogalski Tomasz Katowice Bieg opłacono
99 Mietła Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
100 Żydek Piotr Chorzów Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono


Wyświetleń: 30364

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ