Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
2 Betka Bartłomiej Będzin Bieg
3 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
4 Struk Agnieszka Będzin Bieg Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem
5 Malinowski Adrian Będzin Bieg
6 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
7 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
8 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
9 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
10 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg
11 Leiszner Izabela Leiszner Bytom Bieg CARBON SILESIA SPORT
12 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
13 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
14 Manjura Tomasz Chorzów Bieg CSC Adventure Academy
15 Pietrzyk Paweł Chorzów Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
16 BIAŁAS TOMEK Chorzów Bieg CONSULTAS
17 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
18 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg
19 Salomon Ewa Chorzów Bieg
20 Salomon Marek Chorzów Bieg Sztygar
21 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Chsbd
22 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg TJ Jakal Karvina
23 Szłapa Urszula Czarków Bieg
24 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
25 Welm Eryk Częstochowa Bieg
26 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
27 Wolański Michał Wolański Częstochowa Bieg 40.00 PLN
28 Jędrusik Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg
29 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg
30 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Bieg
31 Słomiany Ryszard Dąbrowa Górnicza Bieg Wataha - łączy nas bieganie
32 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg
33 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg CARBON SILESIA SPORT
34 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg
35 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski
36 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg OZD Mielony na kozetce
37 PASTERNAK Zbigniew GLIWICE Bieg Opel Active Team
38 Wichrzycka Katarzyna Gliwice Bieg Brak
39 Małka Marian Gliwice Marsz NW
40 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg -
41 Kolarczyk Pawel Kolarczyk Jastrzębie Zdrój Bieg 40.00 PLN
42 Bąkowska Anna Jastrzębie-Zdrój Bieg
43 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg
44 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
45 Tanistra - Słowik Katarzyna KATOWICE Bieg Huragan Ligota
46 Lara Izabela Katowice Bieg
47 Cibis Anna Katowice Bieg
48 Malczak Mateusz Katowice Bieg
49 Machajska Patrycja Katowice Bieg
50 LEBIODA ADAM KATOWICE Bieg
51 Bogucki Piotr Katowice Bieg 40.00 PLN
52 Snarski Dariusz Katowice Bieg
53 Odias Dominika Katowice Bieg Biegające Bataty
54 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
55 Frączek Mirosław Katowice Bieg
56 Binasik Agnieszka Katowice Bieg
57 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg KB Józefinka Katowice 40.00 PLN
58 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Blyskawica_running_team
59 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
60 Marekwica Jakub Katowice Bieg Mk team
61 Wochnik Beata Katowice Bieg
62 Frosztega Artur Katowice Bieg
63 Kołodziej Zbigniew Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY
64 Ślusarska Sylwia Kielce Bieg
65 Kocemba Kamil Kobiernice Bieg Kęckie HARPAGANY
66 Noga Angelika Kozy Bieg
67 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
68 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA
69 Dłużniewski Jacek ŁOMŻA Bieg SBRT BB
70 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg
71 Suseł Alek MIKOŁÓW Bieg
72 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
73 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg
74 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
75 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice
76 Grabowski Adrian Myslowice Bieg
77 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg #czeladzbiega
78 WIzner Czesław Mysłowice Bieg IPA KATOWICE VIII
79 Checko Ewa Olsztyn Bieg Są Wolniejsi
80 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
81 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
82 Luksza Radek Ostrawa-Poruba Bieg MK Seitl Ostrawa 40.00 PLN
83 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
84 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
85 Kobus Ewelina Piekary Śląskie Bieg
86 Kucharska Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
87 Koszuta Justyna Przeczyce Bieg
88 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
89 Dworok Peter Rheda-Wiedenbrück Bieg
90 Dziki Marek Rogoznik Bieg Jak Dzik w Szyszki
91 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
92 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
93 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Bieg All Runners Are Beautiful 40.00 PLN
94 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
95 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg pobiega(l)niany
96 Drapa Rafał Ruda Śląska Bieg Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
97 Urbanek Dariusz Ruda Śląska Bieg
98 Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski Ruda Śląska Bieg 40.00 PLN
99 Laskowska Sabina Rudziczka Marsz NW
100 TROJSZCZAK JOANNA Rybnik Marsz NW


Wyświetleń: 31214

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ