Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bąkowska Anna Jastrzębie-Zdrój Bieg
2 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
3 Betka Bartłomiej Będzin Bieg
4 BIAŁAS TOMEK Chorzów Bieg CONSULTAS
5 Binasik Agnieszka Katowice Bieg
6 Bogucki Piotr Katowice Bieg 40.00 PLN
7 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
8 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Zabiegani Nauczyciele
9 Checko Ewa Olsztyn Bieg Są Wolniejsi
10 Chryst Dominika Siemianowice Śląskie Bieg
11 Cibis Anna Katowice Bieg
12 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
13 Czernicka Magdalena Zwonowice Bieg Yno Ultra
14 Dawid Karolcia Tychy Bieg Lake Runners
15 Drapa Rafał Ruda Śląska Bieg Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
16 Dubinskaite Raminta Vilnius Bieg
17 Dubinskas Arūnas Vilnius Bieg
18 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
19 Dworok Peter Rheda-Wiedenbrück Bieg
20 Dziki Marek Rogoznik Bieg Jak Dzik w Szyszki
21 Dłużniewski Jacek ŁOMŻA Bieg SBRT BB
22 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg
23 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg
24 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg
25 Frączek Mirosław Katowice Bieg
26 Frosztega Artur Katowice Bieg
27 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg TJ Jakal Karvina
28 Gałuszka Kamil Tarnowskie Góry Bieg
29 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
30 Grabowski Adrian Myslowice Bieg
31 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
32 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
33 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
34 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
35 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice
36 jankowska anna zabrze Bieg
37 Jędrusik Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg
38 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg -
39 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg
40 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
41 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
42 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg #czeladzbiega
43 Kobus Ewelina Piekary Śląskie Bieg
44 Kocemba Kamil Kobiernice Bieg Kęckie HARPAGANY
45 Kolarczyk Pawel Kolarczyk Jastrzębie Zdrój Bieg 40.00 PLN
46 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg Lubię Burpees’y
47 Koszuta Justyna Przeczyce Bieg
48 Kowalski Jacek Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
49 Kołodziej Zbigniew Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY
50 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg
51 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
52 Kruszyński Tomasz Kruszyński Tychy Bieg 40.00 PLN
53 Krzciuk Tomasz Zawiercie Bieg
54 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW
55 Kucharska Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
56 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
57 Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski Ruda Śląska Bieg 40.00 PLN
58 Lara Izabela Katowice Bieg
59 Laskowska Sabina Rudziczka Marsz NW
60 LEBIODA ADAM KATOWICE Bieg
61 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg
62 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
63 Leiszner Izabela Leiszner Bytom Bieg CARBON SILESIA SPORT
64 Lipka Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg Endurance Team
65 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg pobiega(l)niany
66 Luksza Radek Ostrawa-Poruba Bieg MK Seitl Ostrawa 40.00 PLN
67 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg
68 Machajska Patrycja Katowice Bieg
69 Malczak Mateusz Katowice Bieg
70 Malinowski Adrian Będzin Bieg
71 Manjura Tomasz Chorzów Bieg CSC Adventure Academy
72 Marekwica Jakub Katowice Bieg Mk team
73 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
74 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Chsbd
75 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka Tychy Bieg TGB Lake Runners 40.00 PLN
76 Małka Marian Gliwice Marsz NW
77 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
78 Michalik Dorota tychy Bieg
79 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Hetman Tarnowskie Góry
80 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Bieg All Runners Are Beautiful 40.00 PLN
81 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski
82 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg CARBON SILESIA SPORT
83 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg
84 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Bieg
85 Noga Angelika Kozy Bieg
86 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Zdzieraj Kapcie
87 Nowak Agnieszka Nowak Świętochłowice Bieg
88 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg
89 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg OZD Mielony na kozetce
90 Odias Dominika Katowice Bieg Biegające Bataty
91 Orzyszek Roksana Rydułtowy Marsz NW Aktywni Rydułtowy
92 Osak Malgorzata Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie
93 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
94 PASTERNAK Zbigniew GLIWICE Bieg Opel Active Team
95 Pietrzyk Paweł Chorzów Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
96 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg KB Józefinka Katowice 40.00 PLN
97 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
98 Plutka Wojciech Rydułtowy Bieg Aktywni Rydułtowy
99 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
100 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg


Wyświetleń: 31192

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ