Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 TROJSZCZAK JOANNA Rybnik Marsz NW
2 Wojtunik Andrzej Bytom Marsz NW opłacono
3 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW Aktywni Sucha Góra opłacono
4 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
5 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW opłacono
6 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW opłacono
7 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
8 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
9 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
10 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW
11 Inglant KRYSTYNA CHORZÓW Marsz NW Stadion Śląski opłacono
12 Laskowska Sabina Rudziczka Marsz NW
13 SZOSTAK JOLANTA KRAKÓW Marsz NW opłacono
14 Stopyra Agnieszka Katowice Marsz NW Studio GTS Katowice opłacono
15 Jendroska-Stopyra Aleksandra Katowice Marsz NW Studio GTS Katowice opłacono
16 Rojek Urszula Gliwice Marsz NW opłacono
17 Górnik Jerzy katowice Marsz NW Katowice 49 opłacono
18 Białas Anna Bytom Marsz NW opłacono
19 Wodarz Bernadeta Bytom Marsz NW opłacono
20 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
21 Ożarowska Danuta Katowice Marsz NW opłacono
22 Orzyszek Roksana Rydułtowy Marsz NW Aktywni Rydułtowy
23 Szynwelski Michał Katowice Marsz NW Dziubusie opłacono
24 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
25 Sufin Karolina Katowice Marsz NW Dziubusie opłacono
26 Wilczek Krzysztof Zębowice Marsz NW Cidry Lotajom opłacono
27 Gazda Dorota Katowice Marsz NW Stadion Śląski opłacono
28 Bagniewski Michal Bytom Marsz NW opłacono
29 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
30 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW opłacono
31 Machnik Aleksandra Chorzów Marsz NW opłacono
32 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW Tarnogórskie Łazęgi opłacono
33 CZEMPIK KORNELIA CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
34 Nieslony Ryszard CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
35 Małka Marian Gliwice Marsz NW
36 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW Mk team opłacono
37 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW Cidry Lotajom opłacono
38 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski
39 Snochowska Agata Bytom Marsz NW Szombierki chodzą i biegają opłacono
40 Tołaj Andrzej Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking
41 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
42 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW opłacono
43 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
44 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
45 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
46 Furman Sylwia Sosnowiec Marsz NW opłacono
47 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz NW WIRUSY opłacono
48 Podkocki Piotr Chorzów Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
49 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
50 Kotowska Karolina Gliwice Marsz NW ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
51 Poręba Edyta Trzebinia Marsz NW opłacono
52 MAZUR Agata Chrzanów Marsz NW opłacono
53 Płońska Małgorzata Katowice Marsz NW opłacono
54 Grochowicz Karolina Bytom Marsz NW opłacono
55 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW - opłacono
56 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice Marsz NW - opłacono
57 Rzepka Tomasz Gliwice Marsz NW - opłacono
58 Bednarz Ewa Tychy Marsz NW opłacono
59 Bromboszcz Elżbieta Tychy Marsz NW opłacono
60 Waryan Waldemar Tychy Marsz NW opłacono
61 Ocysek Zygmunt Katowice Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
62 Warkocz Miłosz Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
63 Fryc-Warkocz Maria Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
64 Fojt Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
65 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
66 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Marsz NW M2M Badania Kliniczne opłacono
67 Smosna Ludmiła Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
68 Gajewska Magdalena Katowice Marsz NW opłacono
69 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
70 Małyszek Jacek Katowice Marsz NW opłacono
71 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
72 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
73 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
74 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
75 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
76 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
77 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW opłacono
78 Gieroszka Artur Katowice Marsz NW opłacono
79 Gieroszka Agnieszka Katowice Marsz NW opłacono
80 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg opłacono
81 CZAPSKA EWA Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
82 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
83 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg opłacono
84 Kozubski Maciej Chorzów Bieg opłacono
85 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
86 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Bieg
87 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
88 Olearczyk Joanna Katowice Bieg opłacono
89 Odias Dominika Katowice Bieg Biegające Bataty
90 Noga Angelika Kozy Bieg
91 Musialik Sabina Piekary sl Bieg Lecymy Durś opłacono
92 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
93 Bazylewicz Paweł Oświęcim Bieg Trochę Się Biega opłacono
94 Czapski Krzysztof Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
95 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
96 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg Dąbrowski Team opłacono
97 Frączek Mirosław Katowice Bieg
98 BIAŁAS TOMEK Chorzów Bieg CONSULTAS
99 Grzelec Jacek Katowice Bieg opłacono
100 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg opłacono


Wyświetleń: 31189

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ