Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
2 Zieliński Bartłomiej Bełchatów Bieg Ultramaniana opłacono
3 Szymura Maciej Bereldange Bieg The Wooden Spoon opłacono
4 Betka Bartłomiej Będzin Bieg
5 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
6 Pasoń Dariusz Będzin Bieg Żółwikersi opłacono
7 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW - opłacono
8 Okraska Grzegorz Będzin Bieg Volley Dąbrowa Gornicza opłacono
9 Struk Agnieszka Będzin Bieg Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem
10 Dziekańska Marta Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
11 Dziekański Marcin Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
12 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg iru75 / Opyka K.M Szczerba opłacono
13 MIKOŁAJCZYK PIOTR BĘDZIN Bieg TKKF Czeladz opłacono
14 Popczyk Magdalena Będzin Bieg Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
15 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
16 Hałgas Sławomir Będzin Bieg Marelli Sosnowiec Poland opłacono
17 Malinowski Adrian Będzin Bieg
18 Polak Tomasz Bielsko - Biała Bieg opłacono
19 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
20 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
21 Owczarek Paweł Bielsko-Biała Bieg opłacono
22 Weigel Jacek Bielsko-Biała Bieg KS Łubu Dubu, B-B Komorowice opłacono
23 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Bieg Daleko jeszcze? opłacono
24 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Bieg Daleko jeszcze? opłacono
25 Mucharski Marcin Bieruń Nowy Bieg opłacono
26 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
27 Sitko Adam Bojszowy Bieg Biegiem_przez_slask opłacono
28 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg opłacono
29 Cieniawski Piotr Bytom Bieg CSRG opłacono
30 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
31 Michulec Jakub Bytom Bieg Eko-okna Runners opłacono
32 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg opłacono
33 Maślanka Sabina Bytom Bieg opłacono
34 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
35 Grochowicz Karolina Bytom Marsz NW opłacono
36 Mach Adam BYTOM Bieg Avatar Kraków opłacono
37 Zychla Łukasz Bytom Bieg SU 07 opłacono
38 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Wataha Team opłacono
39 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
40 Gryzik Michał Bytom Bieg SU 07 opłacono
41 Filipiak Beata Bytom Bieg opłacono
42 Zychla Grzegorz Bytom Bieg SU 07 opłacono
43 Białas Anna Bytom Marsz NW opłacono
44 Rybak Marcin Rybak Bytom Bieg opłacono
45 Filipiak Hieronim Bytom Bieg opłacono
46 Białas Andrzej Bytom Bieg opłacono
47 Bagniewski Michal Bytom Marsz NW opłacono
48 PISULA BEATA BYTOM Bieg opłacono
49 Wodarz Bernadeta Bytom Marsz NW opłacono
50 Dworaczek Nina Bytom Bieg opłacono
51 Ratyński Bartłomiej Bytom Bieg Icek-Happy Runners opłacono
52 Sanchez Marzena Bytom Bieg opłacono
53 Grzomba Łukasz Bytom Bieg Dąbrowski Team opłacono
54 Lesiecka Zofia Bytom Bieg Szalone ślimaki opłacono
55 Baranek Marek Bytom Bieg opłacono
56 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg opłacono
57 Dziagacz Rafał Bytom Bieg opłacono
58 Florczyk Artur Bytom Bieg opłacono
59 Hańczur Józef Bytom Bieg B T M Runners opłacono
60 Świder Tomasz Bytom Bieg opłacono
61 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
62 Snochowska Agata Bytom Marsz NW Szombierki chodzą i biegają opłacono
63 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
64 Łuszcz Zbigniew Bytom Bieg opłacono
65 Łuszcz Magdalena Bytom Bieg BTM Runners opłacono
66 Maniura Adam Bytom Bieg Szombierki Dream Team opłacono
67 Maniura Iwona Bytom Bieg opłacono
68 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg
69 Kwiatek Sabina Bytom Bieg UFOKI Świerklaniec opłacono
70 Kwiatek Dawid Bytom Bieg opłacono
71 Tofil Dominik Bytom Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
72 Wojtunik Andrzej Bytom Marsz NW opłacono
73 Kowolik Tomek Bytom Bieg opłacono
74 Kurek Dawid Bytom Bieg opłacono
75 Cieniawska Ewa Bytom Bieg opłacono
76 FRANKOWSKA ANIA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
77 Frankowski Dariusz Bytom Bieg Szamani w transie opłacono
78 Jasinska Klaudia Bytom Bieg Aktywni Sucha Góra opłacono
79 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW Aktywni Sucha Góra opłacono
80 Zając Iwona Bytom Bieg opłacono
81 Stach Marcin Bytom Bieg opłacono
82 Leiszner Izabela Leiszner Bytom Bieg CARBON SILESIA SPORT
83 Maślanka Tomasz Bytom Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska opłacono
84 Tórz MARIUSZ Bytom Bieg WUJEK BIEGA opłacono
85 Styczeń Grzegorz Bytom Bieg opłacono
86 Borowiak Piotr Bytom Bieg opłacono
87 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
88 Kociel Jarosław Bytom Bieg opłacono
89 Bijak Adriana Bytom Bieg opłacono
90 Dyczka Robert Bytom Bieg Amator opłacono
91 Flak Ewa Bytom Bieg opłacono
92 Piontek Andrzej Bytom Bieg Cidry Lotajom opłacono
93 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
94 Hoła Paweł Bytom Bieg opłacono
95 Tora Izabela Bytom Bieg Lecymy Durś opłacono
96 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg Hamster Team opłacono
97 Raczek Wojciech Chełmek Bieg opłacono
98 Pielok Wojciech Chorzow Bieg opłacono
99 Wolny Zdzisław chorzow Bieg opłacono
100 CZEMPIK KORNELIA CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono


Wyświetleń: 30367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ