Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Sitko Adam Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
102 Handzlik Artur Kęty Bieg APK opłacono
103 Piekiełko Jakub Kęty Bieg AP opłacono
104 Lic Janusz Zabrze Bieg opłacono
105 Wolny Zdzisław chorzow Bieg opłacono
106 PARZYCH WOJCIECH Rybnik Bieg opłacono
107 PARZYCH Katarzyna Rybnik Bieg Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
108 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg Mam zajawkę opłacono
109 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
110 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
111 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
112 Mokry Sebastian Mysłowice Bieg opłacono
113 Pudelko Roman Chróścina Bieg opłacono
114 Mróz Małgorzata Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
115 Ścibisz Marta Ścibisz Sosnowiec Bieg Tkkf saturn czeladz
116 Małyszek Jacek Katowice Marsz NW opłacono
117 Fokt Rafał Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
118 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
119 Urbański Józef Krosno Bieg 100 Maraton Club Polska opłacono
120 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
121 TOKARZ DOMINIK OŚWIĘCIM Bieg NESSI TEAM OŚWIĘCIM opłacono
122 Rogalski Tomasz Katowice Bieg opłacono
123 Mietła Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
124 Żydek Piotr Chorzów Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
125 Krupa Natalia Chorzów Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
126 Cader Wojciech Chorzów Bieg Latający Klimzowiec opłacono
127 Sroczyński Dariusz Gliwice Bieg opłacono
128 Sroczyńska Anna Gliwice Bieg opłacono
129 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg opłacono
130 Nowak Tadeusz Katowice Bieg opłacono
131 Kruczek Monika Kruczek Tychy Bieg Team Papry opłacono
132 KRAWACKI RYSZARD Świętochłowice Bieg opłacono
133 Markiewka Michał Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
134 Kokot Jan Siemianowice Bieg opłacono
135 Fojcik Asia Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
136 Madejski Sebastian Chorzów Bieg Born tu bi Lotać opłacono
137 Saliński Bartosz Katowice Bieg wkurw_team opłacono
138 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
139 Grzomba Łukasz Bytom Bieg Dąbrowski Team opłacono
140 Gajewska Magdalena Katowice Marsz NW opłacono
141 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg opłacono
142 sułkowski aleksander katowice Bieg BDB TEAM opłacono
143 Foksowicz Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Lubię Burpees'y opłacono
144 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg Miraz Race Team opłacono
145 Chyliński Adam Siemianowice śląskie Bieg opłacono
146 Jezior Bartosz Gliwice Bieg Kutouaki opłacono
147 RUDZIARCZYK KAROLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
148 JAGODA MATEUSZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
149 JAGODA ADAM CHORZÓW Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
150 Czyszczoń Bogdan Zagórzany Bieg opłacono
151 WÓJTOWICZ MARCIN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 100 Maraton Club Polska opłacono
152 Masoń Anna Katowice Bieg opłacono
153 Kania Grzegorz Sławków Bieg Smp Chorzów opłacono
154 Szablicki Aleksy Katowice Bieg opłacono
155 Zyzak Daniel Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
156 Mamcarczyk Dariusz Gliwice Bieg Yes3 opłacono
157 Gazda Mariusz Krosno Bieg KROSNO opłacono
158 Warat Katarzyna Gliwice Bieg Yes3 opłacono
159 Trzcionkowski Mariusz Olkusz Bieg OSV TEAM OLKUSZ opłacono
160 Izdebski Mariusz Izdebski Olkusz Bieg OSV TEAM OLKUSZ opłacono
161 Sitko Grzegorz Chorzów Bieg opłacono
162 Deka Patrycja Sosnowiec Bieg opłacono
163 Bożek Marlena Chrzanów Bieg opłacono
164 Smosna Ludmiła Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
165 Groń Krystian Zabrze Bieg Nowak Team opłacono
166 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Marsz NW M2M Badania Kliniczne opłacono
167 Kolka Piotr Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
168 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
169 Kołodziej Zbigniew Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY
170 Łukasik Piotr Trzebinia Bieg opłacono
171 Drewniak Marcin Katowice Bieg opłacono
172 Domin Łukasz Zagórze Bieg Run To The Hills Team Libiąż opłacono
173 Brandyk Mariusz Świętochłowice Bieg TS AKS Chorzów opłacono
174 Brandyk Lucyna Świętochłowice Bieg TS AKS Chorzów opłacono
175 Nizler Michal Sleaford Bieg Sleaford Town Runners opłacono
176 Wawrzyniak Paweł Śrem Bieg Runner's Power opłacono
177 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim Bieg OKB ZADYSZKA opłacono
178 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
179 Gigoń Dariusz Jaworzno Bieg KBMCKiS Jaworzno opłacono
180 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
181 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
182 Gomułka Marcin Czarne Błoto Bieg opłacono
183 Marcak Przemek Oświęcim Bieg Spiritual Homeland opłacono
184 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg
185 Flasiński Tomasz Chrzanów Bieg opłacono
186 Glik Dariusz Szymiszów Bieg GMINA Strzelce Opolskie opłacono
187 MAJCHROWICZ ANDRZEJ Krościenko Wyżne Bieg Klub Biegacza Provident opłacono
188 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Bieg
189 Raczek Wojciech Chełmek Bieg opłacono
190 LEBIODA ADAM KATOWICE Bieg
191 Kosioł Andrzej Wrocław Bieg Tri Mission opłacono
192 Fojt Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
193 Balon Maria Sosnowiec Bieg opłacono
194 Bartmański Andrzej Katowice Bieg opłacono
195 Markusik Tomasz Radzionków Bieg Miraz Race Team opłacono
196 Kowolik Tomek Bytom Bieg opłacono
197 Kamiński KRZYSZTOF Kraków Bieg 60+/-70 opłacono
198 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
199 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
200 Kuchta Alicja Katowice Bieg opłacono


Wyświetleń: 30370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ