Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
601 Polnik Rafał Wodzisław Śląski Bieg Forma Wodzisław Śląski
602 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg Coface Running Team opłacono
603 Polok Adam Chorzów Bieg opłacono
604 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
605 Popczyk Magdalena Będzin Bieg Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
606 Poręba Edyta Trzebinia Marsz NW opłacono
607 Powała Karina Pszów Bieg Forma opłacono
608 PROKOP ELŻBIETA GLIWICE Bieg opłacono
609 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice Bieg opłacono
610 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
611 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Bieg Amator opłacono
612 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg
613 Ptak Arkadiusz Wilkszyn Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
614 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
615 Pudelko Roman Chróścina Bieg opłacono
616 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
617 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
618 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA
619 Pysz G Żory Bieg Hrmax opłacono
620 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW - opłacono
621 Płońska Małgorzata Katowice Marsz NW opłacono
622 Raczek Wojciech Chełmek Bieg opłacono
623 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
624 Rajkowski Michał Kraków Bieg opłacono
625 Rapacz Daria Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
626 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg opłacono
627 Ratyński Bartłomiej Bytom Bieg Icek-Happy Runners opłacono
628 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
629 Rencz Małgorzata Orzesze Bieg opłacono
630 Replińska Magdalena Trzebinia Bieg Parkrun Chrzanów opłacono
631 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
632 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
633 Rogalski Tomasz Katowice Bieg opłacono
634 Rojek Michał Gliwice Bieg Wkurw_Team opłacono
635 Rojek Urszula Gliwice Marsz NW opłacono
636 Rólka Mariola Gliwice Bieg BP Running Team Gliwice opłacono
637 Roskosz Klaudiusz Roskosz Chorzów Bieg Born Tu Bi Lotac opłacono
638 Rowińska Ania Chorzów Bieg Batory Loto opłacono
639 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
640 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
641 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg opłacono
642 Ruchała Ireneusz Tychy Bieg Team Papry opłacono
643 RUDZIARCZYK KAROLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
644 Rusak Tomasz Świętochłowice Bieg opłacono
645 Rusek Robert Świętochłowoce Bieg opłacono
646 Rybak Marcin Rybak Bytom Bieg opłacono
647 RYBIŃSKI DOMINIK Zawiercie Bieg opłacono
648 Rybok Grzegorz Katowice Bieg opłacono
649 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
650 Rykalski Damian Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
651 Rymanowska Anna Katowice Bieg Lubię Burprees'y opłacono
652 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice Marsz NW - opłacono
653 Rzepka Tomasz Gliwice Marsz NW - opłacono
654 Saliński Bartosz Katowice Bieg wkurw_team opłacono
655 Salomon Ewa Chorzów Bieg
656 Salomon Marek Chorzów Bieg Sztygar
657 Sanchez Marzena Bytom Bieg opłacono
658 Ścibisz Marta Ścibisz Sosnowiec Bieg Tkkf saturn czeladz
659 Sędkowski Grzegorz Katowice Bieg opłacono
660 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
661 Serocki Michał Gliwice Bieg opłacono
662 Sieka Magdalena Mysłowice Bieg BiegaMYsłowice opłacono
663 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
664 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni za Duchem opłacono
665 Sipiera Tomasz Kraków Bieg opłacono
666 Sitarz Kazimierz Rybnik Bieg opłacono
667 Sitko Adam Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
668 Sitko Adam Bojszowy Bieg Biegiem_przez_slask opłacono
669 Sitko Grzegorz Chorzów Bieg opłacono
670 Siwiec Artur Katowice Bieg Mk team opłacono
671 Skawińska Magdalena Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
672 Skawiński Krzysztof Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
673 Skawiński Paweł Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
674 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim Bieg OKB ZADYSZKA opłacono
675 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
676 Skorupa Adam Zabrze Bieg Miraz Race Team
677 Skowroński Szymon Tychy Bieg BSFZ opłacono
678 Skrzydło Marcin Katowice Bieg opłacono
679 Skrzyński Janusz Rybnik Bieg Rybnicka Grupa Biegowa opłacono
680 Skrzypczyk Justyna Tychy Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
681 Skrzypek Krzysztof Katowice Bieg opłacono
682 Śliz Alicja Chorzów Bieg W pogoni za duchem opłacono
683 Ślusarska Sylwia Kielce Bieg
684 Ślusarz Paulina Czeladź Bieg opłacono
685 Smith Kelli Kedzierzyn-Kozle Bieg opłacono
686 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg Gitfit opłacono
687 Smosna Ludmiła Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
688 Snarski Dariusz Katowice Bieg
689 Snochowska Agata Bytom Marsz NW Szombierki chodzą i biegają opłacono
690 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
691 Sobczak Tomasz Chorzów Bieg opłacono
692 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią Bieg Skra Paterek opłacono
693 Sobstel Przemek Siemianowice Ślaskie Bieg opłacono
694 Sokół Adam Katowice Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
695 Sokołowska Anna Meszna Bieg Brak opłacono
696 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
697 Sowa Sylwia Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie opłacono
698 Sprutta Mateusz Mysłowice Bieg opłacono
699 Sroczyńska Anna Gliwice Bieg opłacono
700 Sroczyński Dariusz Gliwice Bieg opłacono


Wyświetleń: 31203

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ