Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Skorupa Adam Zabrze Bieg Miraz Race Team
202 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
203 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim Bieg OKB ZADYSZKA opłacono
204 Skawiński Paweł Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
205 Skawiński Krzysztof Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
206 Skawińska Magdalena Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
207 Siwiec Artur Katowice Bieg Mk team opłacono
208 Sitko Grzegorz Chorzów Bieg opłacono
209 Sitko Adam Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
210 Sitko Adam Bojszowy Bieg Biegiem_przez_slask opłacono
211 Sitarz Kazimierz Rybnik Bieg opłacono
212 Sipiera Tomasz Kraków Bieg opłacono
213 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni za Duchem opłacono
214 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
215 Sieka Magdalena Mysłowice Bieg BiegaMYsłowice opłacono
216 Sędkowski Grzegorz Katowice Bieg opłacono
217 Serocki Michał Gliwice Bieg opłacono
218 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
219 Sanchez Marzena Bytom Bieg opłacono
220 Salomon Marek Chorzów Bieg Sztygar
221 Salomon Ewa Chorzów Bieg
222 Saliński Bartosz Katowice Bieg wkurw_team opłacono
223 Rzepka Tomasz Gliwice Marsz NW - opłacono
224 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice Marsz NW - opłacono
225 Rymanowska Anna Katowice Bieg Lubię Burprees'y opłacono
226 Rykalski Damian Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
227 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
228 Rybok Grzegorz Katowice Bieg opłacono
229 RYBIŃSKI DOMINIK Zawiercie Bieg opłacono
230 Rybak Marcin Rybak Bytom Bieg opłacono
231 Rusek Robert Świętochłowoce Bieg opłacono
232 Rusak Tomasz Świętochłowice Bieg opłacono
233 RUDZIARCZYK KAROLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
234 Ruchała Ireneusz Tychy Bieg Team Papry opłacono
235 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg opłacono
236 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
237 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
238 Rólka Mariola Gliwice Bieg BP Running Team Gliwice opłacono
239 Rowińska Ania Chorzów Bieg Batory Loto opłacono
240 Roskosz Klaudiusz Roskosz Chorzów Bieg Born Tu Bi Lotac opłacono
241 Rojek Urszula Gliwice Marsz NW opłacono
242 Rojek Michał Gliwice Bieg Wkurw_Team opłacono
243 Rogalski Tomasz Katowice Bieg opłacono
244 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
245 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
246 Replińska Magdalena Trzebinia Bieg Parkrun Chrzanów opłacono
247 Rencz Małgorzata Orzesze Bieg opłacono
248 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
249 Ratyński Bartłomiej Bytom Bieg Icek-Happy Runners opłacono
250 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg opłacono
251 Rapacz Daria Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
252 Rajkowski Michał Kraków Bieg opłacono
253 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
254 Raczek Wojciech Chełmek Bieg opłacono
255 Pysz G Żory Bieg Hrmax opłacono
256 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA
257 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
258 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
259 Pudelko Roman Chróścina Bieg opłacono
260 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
261 Ptak Arkadiusz Wilkszyn Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
262 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg
263 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Bieg Amator opłacono
264 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
265 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice Bieg opłacono
266 PROKOP ELŻBIETA GLIWICE Bieg opłacono
267 Powała Karina Pszów Bieg Forma opłacono
268 Poręba Edyta Trzebinia Marsz NW opłacono
269 Popczyk Magdalena Będzin Bieg Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
270 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
271 Polok Adam Chorzów Bieg opłacono
272 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg Coface Running Team opłacono
273 Polnik Rafał Wodzisław Śląski Bieg Forma Wodzisław Śląski
274 Polek Witold Chorzów Bieg opłacono
275 Polczyk Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
276 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
277 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg
278 Polak Tomasz Bielsko - Biała Bieg opłacono
279 Podstawski Michał Katowice Bieg opłacono
280 Podkocki Piotr Chorzów Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
281 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
282 Płońska Małgorzata Katowice Marsz NW opłacono
283 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW - opłacono
284 Plutka Wojciech Rydułtowy Bieg Aktywni Rydułtowy
285 ploch karolina pyskowice Bieg opłacono
286 Ploch Adam Pyskowice Bieg opłacono
287 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
288 Plewa Remigiusz Gostyń Bieg opłacono
289 Plesinski Sebastian Sosnowiec Bieg Triathlon Training Center opłacono
290 Piżuch Adrian Łazy Bieg opłacono
291 Piszczek Krzysztof Katowice Bieg opłacono
292 PISULA BEATA BYTOM Bieg opłacono
293 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
294 Piontek Andrzej Bytom Bieg Cidry Lotajom opłacono
295 Pilch Magdalena Katowice Bieg opłacono
296 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg KB Józefinka Katowice 40.00 PLN
297 Piguła Rafał Czeladź Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
298 Piguła Daria Siemianowice Śląskie Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
299 Pięta Paweł Zabrze Bieg WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM opłacono
300 Pięta Aleksandra Zabrze Bieg WIERNA ŻONA CRAZY TEAM opłacono


Wyświetleń: 32214

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ