Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
701 Gajewski Marek Katowice Bieg BDB Team opłacono
702 Gajewski Jacek Gliwice Bieg Kurczak i Agatka opłacono
703 Gajewska Magdalena Katowice Marsz NW opłacono
704 Gajewska Izabela Gliwice Bieg opłacono
705 Gabryś Bronisław Chorzow Bieg opłacono
706 Gabor Robert Chorzów Bieg opłacono
707 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg opłacono
708 Furman Sylwia Sosnowiec Marsz NW opłacono
709 Fryt Marcin Mysłowice Bieg opłacono
710 Fryc-Warkocz Maria Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
711 Frosztega Artur Katowice Bieg
712 Frączek Mirosław Katowice Bieg
713 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg
714 Frankowski Dariusz Bytom Bieg Szamani w transie opłacono
715 FRANKOWSKA ANIA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
716 Fokt Rafał Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
717 Foksowicz Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Lubię Burpees'y opłacono
718 Fojt Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
719 Fojcik Asia Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
720 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg
721 Florczyk Artur Bytom Bieg opłacono
722 Flasiński Tomasz Chrzanów Bieg opłacono
723 Flasiński Michał Gliwice Bieg opłacono
724 Flak Ewa Bytom Bieg opłacono
725 Finkbeiner Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
726 Filipiak Hieronim Bytom Bieg opłacono
727 Filipiak Beata Bytom Bieg opłacono
728 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg
729 Ficek Katarzyna Katowice Bieg Frelki opłacono
730 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW opłacono
731 Fabryczny Klaudiusz Sosnowiec Bieg Gopher Sosnowiec opłacono
732 Dziki Marek Rogoznik Bieg Jak Dzik w Szyszki
733 Dziekański Marcin Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
734 Dziekańska Marta Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
735 Dziekanowska Agnieszka Knurów Bieg opłacono
736 Dziamski Ryszard Chorzów Bieg opłacono
737 Dziagacz Rafał Bytom Bieg opłacono
738 Dyczka Robert Bytom Bieg Amator opłacono
739 Dworski Marek Gliwice Bieg AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
740 Dworok Peter Rheda-Wiedenbrück Bieg
741 Dworaczek Nina Bytom Bieg opłacono
742 Duś Artur Duś Chorzów Bieg POLSKA GRUPA GÓRNICZA opłacono
743 Dudek Donata Chorzów Bieg Never Too Late opłacono
744 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
745 Duda Krzysztof Mikołów Bieg opłacono
746 Duda Jacek Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
747 Dubinskas Arūnas Vilnius Bieg
748 Dubinskaite Raminta Vilnius Bieg
749 Drożdżowski Marek Katowice Bieg opłacono
750 Drosdzol Piotr Chorzów Bieg opłacono
751 Drewniak Marcin Katowice Bieg opłacono
752 Drążkowski Krzysztof Katowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice opłacono
753 Drapa Rafał Ruda Śląska Bieg Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
754 Domin Łukasz Zagórze Bieg Run To The Hills Team Libiąż opłacono
755 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg SOCIOS SILESIA opłacono
756 Dobkowski Martin Chorzow Bieg Eden Racing opłacono
757 Dłużniewski Jacek ŁOMŻA Bieg SBRT BB
758 Dębowski Krzysztof Gliwice Bieg opłacono
759 Denicki Przemysław Knurów Bieg Kb Orły z Knurowa opłacono
760 Delong-Michalowska Izabela Rybnik Bieg opłacono
761 Deka Patrycja Sosnowiec Bieg opłacono
762 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg opłacono
763 Dawid Michał Tychy Bieg Lake Runners opłacono
764 Dawid Karolcia Tychy Bieg Lake Runners
765 Daczyński Michał Gliwice Bieg Vege Runners opłacono
766 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Telmart Run Club opłacono
767 Czyszczoń Bogdan Zagórzany Bieg opłacono
768 Czudaj Ewa Kalety Bieg opłacono
769 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
770 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW opłacono
771 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
772 Czernicka Magdalena Zwonowice Bieg Yno Ultra
773 CZEMPIK KORNELIA CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
774 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW Mk team opłacono
775 Czapski Krzysztof Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
776 CZAPSKA EWA Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
777 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
778 Czajka Tomasz Jastrzebie-Zdroj Bieg opłacono
779 Czajka Paweł Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
780 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
781 Curyło Maria GLIWICE Bieg opłacono
782 ciupek robert jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
783 Ciuk Bartosz gliwice Bieg BP Running Team Gliwice opłacono
784 Ciszak Jakub Tychy Bieg Lake Runners Tychy opłacono
785 CIOSMAK CEZARY KNURÓW Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
786 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg opłacono
787 Cieśla Arkadiusz Katowice Bieg Biegamy z Sercem.pl opłacono
788 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
789 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
790 Cierpiałowska Marlena Zabrze Bieg opłacono
791 Ciepiela Rafał Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
792 Ciepiela Joanna Psary Bieg Lubię Burpees’y opłacono
793 Ciepiela Anna Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
794 Ciepiela Andrzej Psary Bieg Lubię Burpees’y opłacono
795 Cieniawski Piotr Bytom Bieg CSRG opłacono
796 Cieniawska Ewa Bytom Bieg opłacono
797 Cichoń Iwona Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
798 Cibis Anna Katowice Bieg
799 Ciasto Sebastian Przezchlebie Bieg opłacono
800 Chyżyńska Katarzyna Sosnowiec Bieg Nowak Team opłacono


Wyświetleń: 32220

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ