Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#byledomety | |||||||||
1 | Żelezik Marzena | Będzin | Marsz NW | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
2 | Bujak Marek | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
3 | Kaszuba Łukasz | Czeladz | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | BUJAK-KAPA Dorota | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
5 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
6 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
7 | Klejszta Grzegorz | Mysłowice | Bieg | #czeladzbiega | |||||
8 | Lassota-Bujak Mariola | Czeladź | Bieg | #czeladzbiega | opłacono | ||||
- | |||||||||
9 | JĘDRZEJAK PIOTR | Jastrzębie Zdrój | Bieg | - | |||||
10 | Płatos Sławomir | Będzin | Marsz NW | - | opłacono | ||||
11 | Rzepka Małgorzata Aleksandra | Gliwice | Marsz NW | - | opłacono | ||||
12 | Rzepka Tomasz | Gliwice | Marsz NW | - | opłacono | ||||
4Tri Team | |||||||||
13 | Gruszka Michał Gruszka | Siemianowce Śląskie | Bieg | 4Tri Team | opłacono | ||||
32 RRP Katowice | |||||||||
14 | Kukla Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg | 32 RRP Katowice | opłacono | ||||
42k.com.pl | |||||||||
15 | Urban Iwona | Tychy | Bieg | 42k.com.pl | opłacono | ||||
60+/-70 | |||||||||
16 | Kamiński KRZYSZTOF | Kraków | Bieg | 60+/-70 | opłacono | ||||
100 Marathon Club Poland | |||||||||
17 | Kłosek Jacek | Racibórz | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
18 | Łyscarz Józef | Katowice | Bieg | 100 Marathon Club Poland | opłacono | ||||
100 Maraton Club Polska | |||||||||
19 | Urbański Józef | Krosno | Bieg | 100 Maraton Club Polska | opłacono | ||||
20 | WÓJTOWICZ MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | 100 Maraton Club Polska | opłacono | ||||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
21 | Dworski Marek | Gliwice | Bieg | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono | ||||
AML-FLY TEAM | |||||||||
22 | Herliczka Renata | GLIWICE | Bieg | AML-FLY TEAM | opłacono | ||||
23 | Herliczka TOMASZ | Gliwice | Bieg | AML-FLY TEAM | opłacono | ||||
AP | |||||||||
24 | Piekiełko Jakub | Kęty | Bieg | AP | opłacono | ||||
APK | |||||||||
25 | Handzlik Artur | Kęty | Bieg | APK | opłacono | ||||
AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM | |||||||||
26 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Bieg | AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM | opłacono | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
27 | Popczyk Ewa | Będzin | Marsz NW | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono | ||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
28 | Orzyszek Roksana | Rydułtowy | Marsz NW | Aktywni Rydułtowy | |||||
29 | Plutka Wojciech | Rydułtowy | Bieg | Aktywni Rydułtowy | |||||
Aktywni Sucha Góra | |||||||||
30 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg | Aktywni Sucha Góra | opłacono | ||||
31 | Ludyga Krystian | Bytom | Marsz NW | Aktywni Sucha Góra | opłacono | ||||
All Runners Are Beautiful | |||||||||
32 | Milbrant Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | All Runners Are Beautiful | |||||
33 | Milbrant Kornel | Ruda Śląska | Bieg | All Runners Are Beautiful | opłacono | ||||
Amator | |||||||||
34 | Dyczka Robert | Bytom | Bieg | Amator | opłacono | ||||
35 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg | Amator | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
36 | Kurkowska Aldona Kurkowska | Chorzów | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
AugusTeam | |||||||||
37 | Szczepaniak Kamil | Świętochłowice | Bieg | AugusTeam | opłacono | ||||
Avatar Kraków | |||||||||
38 | Mach Adam | BYTOM | Bieg | Avatar Kraków | opłacono | ||||
BBJM | |||||||||
39 | Muszyński Jan | Katowice | Bieg | BBJM | opłacono | ||||
BBKTS | |||||||||
40 | Korczyna Marcin | Mysłowice | Bieg | BBKTS | opłacono | ||||
BDB TEAM | |||||||||
41 | sułkowski aleksander | katowice | Bieg | BDB TEAM | opłacono | ||||
BDB Team | |||||||||
42 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg | BDB Team | opłacono | ||||
BP Running Team Gliwice | |||||||||
43 | Ciuk Bartosz | gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
44 | Rólka Mariola | Gliwice | Bieg | BP Running Team Gliwice | opłacono | ||||
BSFZ | |||||||||
45 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg | BSFZ | opłacono | ||||
B T M Runners | |||||||||
46 | Hańczur Józef | Bytom | Bieg | B T M Runners | opłacono | ||||
BTM Runners | |||||||||
47 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Bieg | BTM Runners | opłacono | ||||
Banda z Południa | |||||||||
48 | WOJAKOWSKI KRZYSZTOF | Zabrze | Bieg | Banda z Południa | |||||
Batory Loto | |||||||||
49 | Moskwa Karolina | Chorzów | Bieg | Batory Loto | opłacono | ||||
50 | Rowińska Ania | Chorzów | Bieg | Batory Loto | opłacono | ||||
Biały Kruk | |||||||||
51 | Grzywna Grzegorz | Wojciechow | Bieg | Biały Kruk | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
52 | Białecki Olo | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
53 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
54 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Bieg | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
55 | Odias Dominika | Katowice | Bieg | Biegające Bataty | |||||
BiegamBoLubię | |||||||||
56 | Jakubowski Marcin | Katowice | Bieg | BiegamBoLubię | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
57 | Błaszczyk Paulina | Chorzów | Bieg | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Biegamy z Oszczepem | |||||||||
58 | Oblizajek Paweł | Jaworzno | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
59 | Wiesiołek Paweł | Katowice | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
60 | Włoka Jessica | Katowice | Bieg | Biegamy z Oszczepem | opłacono | ||||
Biegamy z Sercem.pl | |||||||||
61 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | Bieg | Biegamy z Sercem.pl | opłacono | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
62 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
Bieganie 50+ | |||||||||
63 | Olczak janusz | Warszawa | Bieg | Bieganie 50+ | opłacono | ||||
Biegiem_przez_slask | |||||||||
64 | Sitko Adam | Bojszowy | Bieg | Biegiem_przez_slask | opłacono | ||||
Biegowa kuźnia | |||||||||
65 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg | Biegowa kuźnia | |||||
Blyskawica_running_team | |||||||||
66 | Szewczyk Urszula | Katowice | Bieg | Blyskawica_running_team | |||||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
67 | Holeczek Marcin | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotac | opłacono | ||||
68 | Roskosz Klaudiusz Roskosz | Chorzów | Bieg | Born Tu Bi Lotac | opłacono | ||||
Born to bi Lotać | |||||||||
69 | Brzoska Jacek | Ruda Śląska | Bieg | Born to bi Lotać | opłacono | ||||
Born tu bi Lotać | |||||||||
70 | Madejski Sebastian | Chorzów | Bieg | Born tu bi Lotać | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
71 | Sokołowska Anna | Meszna | Bieg | Brak | opłacono | ||||
Brak | |||||||||
72 | Tomaszewski Wojciech Tomaszewski | Warszawa | Bieg | Brak | opłacono | ||||
73 | Wichrzycka Katarzyna | Gliwice | Bieg | Brak | |||||
Brembo | |||||||||
74 | Kowalski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Brembo | opłacono | ||||
Brygada RR (Razem Raźniej) | |||||||||
75 | Wojewódka Grzegorz | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR (Razem Raźniej) | opłacono | ||||
76 | Wojewódka Zofia | Łaziska Górne | Bieg | Brygada RR (Razem Raźniej) | opłacono | ||||
Burza Team | |||||||||
77 | Szelest Barbara | Mysłowice | Bieg | Burza Team | opłacono | ||||
CARBON SILESIA SPORT | |||||||||
78 | Jaskólski Szymon | Katowice | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
79 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
80 | Leiszner Izabela Leiszner | Bytom | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
81 | Moń Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
82 | Piguła Daria | Siemianowice Śląskie | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
83 | Piguła Rafał | Czeladź | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
84 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | opłacono | ||||
85 | Wielgat-Kojdecka Magdalena | Tychy | Bieg | CARBON SILESIA SPORT | |||||
COIG SA Business Intelligence TEAM | |||||||||
86 | Wroński Artur | Tychy | Bieg | COIG SA Business Intelligence TEAM | opłacono | ||||
CONSULTAS | |||||||||
87 | BIAŁAS TOMEK | Chorzów | Bieg | CONSULTAS | |||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
88 | Manjura Tomasz | Chorzów | Bieg | CSC Adventure Academy | |||||
CSRG | |||||||||
89 | Cieniawski Piotr | Bytom | Bieg | CSRG | opłacono | ||||
CZP Tychy | |||||||||
90 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Bieg | CZP Tychy | opłacono | ||||
ChSBD "W Ruchu" | |||||||||
91 | Krupa Natalia | Chorzów | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
92 | Tofil Dominik | Bytom | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
93 | Żydek Piotr | Chorzów | Bieg | ChSBD "W Ruchu" | opłacono | ||||
Chsbd | |||||||||
94 | Marmura Marek | CHORZÓW | Bieg | Chsbd | |||||
Cidry Lotajom | |||||||||
95 | Janoszka Irena | Radzionków | Marsz NW | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
96 | Juda Artur | Radzionków | Bieg | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
97 | Piontek Andrzej | Bytom | Bieg | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
98 | Wilczek Krzysztof | Zębowice | Marsz NW | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Coca-Cola Runners | |||||||||
99 | Wójcik Tomek Wójcik | Tychy | Bieg | Coca-Cola Runners | opłacono | ||||
Coca Cola Runners | |||||||||
100 | Jędrzejczyk Łukasz | Mikołów | Bieg | Coca Cola Runners | opłacono | ||||
Coface Running Team | |||||||||
101 | Poloczek Jarosław | Mikołów | Bieg | Coface Running Team | opłacono | ||||
Concept Swimming | |||||||||
102 | Żydzik Jakub | Mysłowice | Bieg | Concept Swimming | opłacono | ||||
DAGMA | |||||||||
103 | Pacoń Sebastian | Chorzów | Bieg | DAGMA | opłacono | ||||
DCWRP Team | |||||||||
104 | Zyguła Piotr | Katowice | Bieg | DCWRP Team | opłacono | ||||
Daleko jeszcze? | |||||||||
105 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
106 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Bieg | Daleko jeszcze? | opłacono | ||||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
107 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Bieg | Decathlon CAR Gliwice | opłacono | ||||
Decathlon Rybnik & Przyjaciele | |||||||||
108 | Szymura Izabela | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
109 | Szymura Wojciech | Rybnik | Bieg | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono | ||||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
110 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono | ||||
Drogadotokio.pl | |||||||||
111 | Bogdoł Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg | Drogadotokio.pl | opłacono | ||||
DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto | |||||||||
112 | Kugiel Grzegorz | Chorzów | Bieg | DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto | opłacono | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
113 | Stolecki Piotr | Kurnos Drugi | Bieg | Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Dziabnięci Team | |||||||||
114 | Lalewicz Marcin | Wygwizdów | Bieg | Dziabnięci Team | opłacono | ||||
Dziubusie | |||||||||
115 | Sufin Karolina | Katowice | Marsz NW | Dziubusie | opłacono | ||||
116 | Szynwelski Michał | Katowice | Marsz NW | Dziubusie | opłacono | ||||
DąbrowskiRunningTeam | |||||||||
117 | Giemza Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg | DąbrowskiRunningTeam | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
118 | Grzomba Łukasz | Bytom | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
119 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
120 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
121 | Kawecki Dariusz | Zabrze | Bieg | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
122 | Kotowska Karolina | Gliwice | Marsz NW | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
EUROPRESTIGE | |||||||||
123 | Kunicki Sebastian | Katowice | Bieg | EUROPRESTIGE | opłacono | ||||
Eden Racing | |||||||||
124 | Dobkowski Martin | Chorzow | Bieg | Eden Racing | opłacono | ||||
125 | Lubrich Maciej | Katowice | Bieg | Eden Racing | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
126 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Marsz NW | Ekipa Na Kijach | |||||
127 | Smosna Ludmiła | Ruda Śląska | Marsz NW | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Eko-okna Runners | |||||||||
128 | Michulec Jakub | Bytom | Bieg | Eko-okna Runners | opłacono | ||||
Endurance Team | |||||||||
129 | Lipka Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Bieg | Endurance Team | |||||
Endurance team | |||||||||
130 | Szynawa Marcin | Siemianowicie slaskie | Bieg | Endurance team | opłacono | ||||
Ex Team | |||||||||
131 | Bańbor Aleksandra | Knurów | Bieg | Ex Team | opłacono | ||||
Extremalne OTK na Relaksie | |||||||||
132 | Blaszke Beata | Gliwice | Bieg | Extremalne OTK na Relaksie | opłacono | ||||
FOTOKOMPOZYTOR | |||||||||
133 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Bieg | FOTOKOMPOZYTOR | opłacono | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
134 | JAGODA ADAM | CHORZÓW | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
135 | JAGODA MATEUSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
136 | RUDZIARCZYK KAROLINA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
137 | Sokół Adam | Katowice | Bieg | FUCHS OIL TEAM | opłacono | ||||
Fizjo Balance Chorzów | |||||||||
138 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Bieg | Fizjo Balance Chorzów | opłacono | ||||
Forma | |||||||||
139 | Powała Karina | Pszów | Bieg | Forma | opłacono | ||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
140 | Polnik Rafał | Wodzisław Śląski | Bieg | Forma Wodzisław Śląski | |||||
Forma Wodzisław Śląski | |||||||||
141 | Basista Kasia | Pszów | Marsz NW | Forma Wodzisław Śląski | |||||
142 | Mendla Agata | Wodzisław Śląski | Bieg | Forma Wodzisław Śląski | opłacono | ||||
Frelki | |||||||||
143 | Ficek Katarzyna | Katowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
144 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
145 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg | Frelki | opłacono | ||||
Fundacja Piastun | |||||||||
146 | Otto Marcin | Siemianowice | Bieg | Fundacja Piastun | opłacono | ||||
GMINA Strzelce Opolskie | |||||||||
147 | Glik Dariusz | Szymiszów | Bieg | GMINA Strzelce Opolskie | opłacono | ||||
GRAMMI | |||||||||
148 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Bieg | GRAMMI | opłacono | ||||
Giszowiec Biega Razem | |||||||||
149 | Labiak Krystian | Katowice | Bieg | Giszowiec Biega Razem | opłacono | ||||
Gitfit | |||||||||
150 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg | Gitfit | opłacono | ||||
Gopher Sosnowiec | |||||||||
151 | Fabryczny Klaudiusz | Sosnowiec | Bieg | Gopher Sosnowiec | opłacono | ||||
Grubiorze Lotajom | |||||||||
152 | Kamińska Dorota | Jastrzębie Zdroj | Bieg | Grubiorze Lotajom | opłacono | ||||
Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | |||||||||
153 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg | Grupa Trójmiasto / Radość Biegania | opłacono | ||||
HAWK | |||||||||
154 | Jastrzembski Mateusz | Ruda Śląska | Bieg | HAWK | opłacono | ||||
Hamster Team | |||||||||
155 | Hamik Rafał | Chełm Śląski | Bieg | Hamster Team | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
156 | Górniak Adam | Sosnowiec | Bieg | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
157 | Michalski Jarosław | Tarnowskie Góry | Bieg | Hetman Tarnowskie Góry | |||||
Hrmax | |||||||||
158 | Pysz G | Żory | Bieg | Hrmax | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
159 | Zwoliński Gabriel | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
160 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
161 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
162 | Czapski Krzysztof | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
163 | Finkbeiner Łukasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
164 | Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka | Mysłowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
165 | Kobiela Bogna | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
166 | Mietła Łukasz | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
167 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
168 | Tanistra - Słowik Katarzyna | KATOWICE | Bieg | Huragan Ligota | |||||
169 | Wolny Maciej | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
170 | Zwolinska Katarzyna | Katowice | Bieg | Huragan Ligota | opłacono | ||||
IPA KATOWICE VIII | |||||||||
171 | WIzner Czesław | Mysłowice | Bieg | IPA KATOWICE VIII | |||||
Icek-Happy Runners | |||||||||
172 | Ratyński Bartłomiej | Bytom | Bieg | Icek-Happy Runners | opłacono | ||||
Inżynieria Biegania Team | |||||||||
173 | Mróz Małgorzata | Katowice | Bieg | Inżynieria Biegania Team | opłacono | ||||
174 | Mróz Tomasz | Katowice | Bieg | Inżynieria Biegania Team | opłacono | ||||
IronSilesia | |||||||||
175 | Wieczorek Grzegorz | Katowice | Bieg | IronSilesia | opłacono | ||||
Jak Dzik w Szyszki | |||||||||
176 | Dziki Marek | Rogoznik | Bieg | Jak Dzik w Szyszki | |||||
KB Józefinka Katowice | |||||||||
177 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | Bieg | KB Józefinka Katowice | |||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
178 | Chmielewski Robert | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
179 | ciupek robert | jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
180 | Gębski Grzegorz | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
181 | Kolka Piotr | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
182 | Michalski Rafał | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
183 | Rykalski Damian | Jaworzno | Bieg | KB MCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
KBMCKiS Jaworzno | |||||||||
184 | Gigoń Dariusz | Jaworzno | Bieg | KBMCKiS Jaworzno | opłacono | ||||
KB Orły z Knurowa | |||||||||
185 | MALEWSKI ROBERT | KNURÓW | Bieg | KB Orły z Knurowa | opłacono | ||||
KCH | |||||||||
186 | Ochowicz Andrzej | Chrzanow | Bieg | KCH | opłacono | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
187 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Bieg | KEMPER TEAM | opłacono | ||||
KROSNO | |||||||||
188 | Gazda Mariusz | Krosno | Bieg | KROSNO | opłacono | ||||
KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | |||||||||
189 | Jagieła Adam | Rogoźnik | Bieg | KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | |||||
190 | Maślanka Tomasz | Bytom | Bieg | KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska | opłacono | ||||
KS META | |||||||||
191 | Zmuda Krzysztof | Pszów | Bieg | KS META | opłacono | ||||
KS Łubu Dubu, B-B Komorowice | |||||||||
192 | Weigel Jacek | Bielsko-Biała | Bieg | KS Łubu Dubu, B-B Komorowice | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
193 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
194 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
195 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
196 | Plewinski Dariusz | Myslowice | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | |||||
197 | Podkocki Piotr | Chorzów | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
198 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
199 | Słupianek Paweł | Katowice | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
200 | Tołaj Andrzej | Sosnowiec | Marsz NW | Katowicki Nordic Walking | |||||
Kb Orly z Knurowa | |||||||||
201 | Bujnowski Artur | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
202 | CIOSMAK CEZARY | KNURÓW | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
203 | KASPER IWONA | KNURÓW | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
204 | Mokrzycka Justyna | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
205 | Mokrzycki Patryk | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
206 | Pawłuszek Agnieszka | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
207 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
208 | Zawada Sebastian | Knurów | Bieg | Kb Orly z Knurowa | opłacono | ||||
Kb Orły z Knurowa | |||||||||
209 | Denicki Przemysław | Knurów | Bieg | Kb Orły z Knurowa | opłacono | ||||
210 | Żak Sonia | Knurów | Bieg | Kb Orły z Knurowa | opłacono | ||||
Klub Biegacza Provident | |||||||||
211 | MAJCHROWICZ ANDRZEJ | Krościenko Wyżne | Bieg | Klub Biegacza Provident | opłacono | ||||
Klub Żółtego Podkoszulka JANEK | |||||||||
212 | Świder Janusz | Kwidzyn | Bieg | Klub Żółtego Podkoszulka JANEK | opłacono | ||||
Kobiety na 5 + | |||||||||
213 | Pasławska Katarzyna | Jastrzębie Zdrój | Bieg | Kobiety na 5 + | opłacono | ||||
Kościan Team | |||||||||
214 | Ocysek Ewelina | Kościan | Bieg | Kościan Team | opłacono | ||||
215 | Ocysek Michał | Kościan | Bieg | Kościan Team | opłacono | ||||
Kromeczek Team | |||||||||
216 | Gałka Renata Gałka | Krakow | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
Kromeczek Team | |||||||||
217 | Chytrzyńska Marta | Kraków | Bieg | Kromeczek Team | opłacono | ||||
Kurczak i Agatka | |||||||||
218 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg | Kurczak i Agatka | opłacono | ||||
Kutouaki | |||||||||
219 | Jezior Bartosz | Gliwice | Bieg | Kutouaki | opłacono | ||||
KĘCKIE HARPAGANY | |||||||||
220 | Kaczmarczyk Ryszard Kaczmarczyk | Kobiernice | Bieg | KĘCKIE HARPAGANY | opłacono | ||||
Kęckie HARPAGANY | |||||||||
221 | Kocemba Kamil | Kobiernice | Bieg | Kęckie HARPAGANY | |||||
222 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Bieg | Kęckie HARPAGANY | opłacono | ||||
223 | Kołodziej Zbigniew | Kęty | Bieg | Kęckie HARPAGANY | |||||
LABOSPORT Team | |||||||||
224 | Borkowy Michal | Bojszowy | Bieg | LABOSPORT Team | |||||
LAKE RUNNERS | |||||||||
225 | Hernas Kamil | tychy | Bieg | LAKE RUNNERS | opłacono | ||||
LPP Team | |||||||||
226 | Górna Anita | Kraków | Bieg | LPP Team | |||||
Lake Runners | |||||||||
227 | Dawid Karolcia | Tychy | Bieg | Lake Runners | |||||
228 | Dawid Michał | Tychy | Bieg | Lake Runners | opłacono | ||||
Lake Runners Tychy | |||||||||
229 | Ciszak Jakub | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
230 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Bieg | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
Latający Klimzowiec | |||||||||
231 | Cader Wojciech | Chorzów | Bieg | Latający Klimzowiec | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
232 | Cieśla Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
233 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
234 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
235 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
236 | Małota Krystian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
237 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
238 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
239 | NIESPOREK MARIAN | PIEKARY ŚL. | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
240 | Pyka Daniel | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
241 | Respondek Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
242 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
243 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | |||||
244 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
245 | Tora Izabela | Bytom | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
246 | Wegner Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
247 | Wegner Tomasz Wegner | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
248 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
249 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
250 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | Bieg | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lecymy Durś / Biegowy Patol | |||||||||
251 | Pruciak Krzysztof | Oława | Bieg | Lecymy Durś / Biegowy Patol | |||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
252 | Foksowicz Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
253 | Kuś Michał | Psary | Bieg | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
Lubię Burpees’y | |||||||||
254 | Ciepiela Andrzej | Psary | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
255 | Ciepiela Joanna | Psary | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
256 | Goryczka Tomasz | Katowice | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
257 | Korzus Paweł | Sosnowiec | Bieg | Lubię Burpees’y | |||||
258 | Nagas Pawel | Mysłowice | Bieg | Lubię Burpees’y | opłacono | ||||
Lubię Burprees'y | |||||||||
259 | Rymanowska Anna | Katowice | Bieg | Lubię Burprees'y | opłacono | ||||
260 | wesoły Piotr | katowice | Bieg | Lubię Burprees'y | opłacono | ||||
M2M Badania Kliniczne | |||||||||
261 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Gornicza | Marsz NW | M2M Badania Kliniczne | opłacono | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
262 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZOW | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
263 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
264 | Nieslony Ryszard | CHORZOW | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | opłacono | ||||
MK Seitl Ostrava | |||||||||
265 | Svozil Libor | Hlučín | Bieg | MK Seitl Ostrava | opłacono | ||||
MK Seitl Ostrawa | |||||||||
266 | Luksza Radek | Ostrawa-Poruba | Bieg | MK Seitl Ostrawa | |||||
Mam zajawkę | |||||||||
267 | Zimny Ireneusz | Rybnik | Bieg | Mam zajawkę | opłacono | ||||
Marelli Sosnowiec Poland | |||||||||
268 | Hałgas Sławomir | Będzin | Bieg | Marelli Sosnowiec Poland | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
269 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
270 | Wojtasiński Robert | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
271 | Zarańska Izabela Zarańska | Bytom | Bieg | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
272 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg | Miraz Race Team | |||||
273 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
274 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
275 | Skorupa Adam | Zabrze | Bieg | Miraz Race Team | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
276 | Markusik Tomasz | Radzionków | Bieg | Miraz Race Team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
277 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg | Mk team | |||||
Mk team | |||||||||
278 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Marsz NW | Mk team | opłacono | ||||
279 | Siwiec Artur | Katowice | Bieg | Mk team | opłacono | ||||
MojeBieganie | |||||||||
280 | Zielińska-Kołacz Ewelina | Kraków | Bieg | MojeBieganie | opłacono | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
281 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | |||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
282 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
283 | Marszałek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
284 | Mikołajczyk Tomasz | Mysłowice | Bieg | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
NESSI TEAM OŚWIĘCIM | |||||||||
285 | TOKARZ DOMINIK | OŚWIĘCIM | Bieg | NESSI TEAM OŚWIĘCIM | opłacono | ||||
NRG | |||||||||
286 | Wlach Anna | Gliwice | Bieg | NRG | opłacono | ||||
NRŚ / MGB | |||||||||
287 | Rauchfleisch Dawid | Bytom | Bieg | NRŚ / MGB | opłacono | ||||
NUTREND TEAM | |||||||||
288 | Górny Mirosław | Bielsko-Biała | Bieg | NUTREND TEAM | opłacono | ||||
Natalia Tomasiak Górski Styl | |||||||||
289 | Kapałka Adrian | Mikołów | Bieg | Natalia Tomasiak Górski Styl | opłacono | ||||
Never Too Late | |||||||||
290 | Dudek Donata | Chorzów | Bieg | Never Too Late | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
291 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Bieg | Niezrzeszony | opłacono | ||||
Night Rebels Gliwice | |||||||||
292 | Boryczka Dawid | Gliwice | Bieg | Night Rebels Gliwice | opłacono | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
293 | Stempniak Izabela | Zabrze | Bieg | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Nordic Walking Lyski | |||||||||
294 | Milert Jolanta | Gaszowice | Marsz NW | Nordic Walking Lyski | |||||
Nowak Team | |||||||||
295 | Chyżyńska Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
296 | Groń Krystian | Zabrze | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
297 | Nowak Andrzej | Sosnowiec | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
298 | Okoń Przemysław | Katowice | Bieg | Nowak Team | opłacono | ||||
OKB ZADYSZKA | |||||||||
299 | SKIBICKI KRZYSZTOF | Oświęcim | Bieg | OKB ZADYSZKA | opłacono | ||||
OS Olimp Sport | |||||||||
300 | Tatarek-Konik Agnieszka | Czeladź | Bieg | OS Olimp Sport | opłacono | ||||
OSV TEAM OLKUSZ | |||||||||
301 | Izdebski Mariusz Izdebski | Olkusz | Bieg | OSV TEAM OLKUSZ | opłacono | ||||
302 | Trzcionkowski Mariusz | Olkusz | Bieg | OSV TEAM OLKUSZ | opłacono | ||||
OZD Mielony na kozetce | |||||||||
303 | Nowakowski Norbert | Gdynia | Bieg | OZD Mielony na kozetce | |||||
Opel Active Team | |||||||||
304 | Ochman Rafał | Gliwice | Bieg | Opel Active Team | opłacono | ||||
305 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Opel Active Team | opłacono | ||||
306 | PASTERNAK Zbigniew | GLIWICE | Bieg | Opel Active Team | |||||
PANCE | |||||||||
307 | Różewicz Dariusz | Tychy | Marsz NW | PANCE | opłacono | ||||
308 | Różewicz Ewa | Tychy | Marsz NW | PANCE | opłacono | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
309 | Kaczor Rafał | Sosnowiec | Bieg | PKO Bank Polski | opłacono | ||||
POLSKA GRUPA GÓRNICZA | |||||||||
310 | Duś Artur Duś | Chorzów | Bieg | POLSKA GRUPA GÓRNICZA | opłacono | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
311 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Bieg | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
312 | Replińska Magdalena | Trzebinia | Bieg | Parkrun Chrzanów | opłacono | ||||
Piekarskie Koła | |||||||||
313 | Krawczyk Wojciech | Piekary Śląskie | Bieg | Piekarskie Koła | opłacono | ||||
314 | Szołtysik Barbara | Piekary Śląskie | Bieg | Piekarskie Koła | opłacono | ||||
Plogging Zabrze | |||||||||
315 | Grzesik Tomasz | Zabrze | Bieg | Plogging Zabrze | opłacono | ||||
PoWoli do Celu | |||||||||
316 | Malinowski Krzysztof | Gilowice | Bieg | PoWoli do Celu | opłacono | ||||
PoWoli do celu | |||||||||
317 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Bieg | PoWoli do celu | opłacono | ||||
318 | Malinowska Małgorzata | Gilowice | Bieg | PoWoli do celu | opłacono | ||||
Polsat News | |||||||||
319 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg | Polsat News | opłacono | ||||
Qba | |||||||||
320 | Abrahamowicz Jakub | Rybnik | Bieg | Qba | opłacono | ||||
RUNHOGS Tychy | |||||||||
321 | Horowski Tomasz | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
322 | Jasicki Krzysztof | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | opłacono | ||||
323 | Kowalski Jacek | Tychy | Bieg | RUNHOGS Tychy | |||||
RUN RUN RUN | |||||||||
324 | Goraus Kamil | Ruda Śląska | Bieg | RUN RUN RUN | opłacono | ||||
Robert Alkoholik | |||||||||
325 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Bieg | Robert Alkoholik | |||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
326 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
327 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
328 | Skrzypczyk Justyna | Tychy | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | |||||||||
329 | Drapa Rafał | Ruda Śląska | Bieg | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | |||||
330 | Koźlicki Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg | Rudzki Team Biegowy Ruda Biega | opłacono | ||||
Run To The Hills Team Libiąż | |||||||||
331 | Domin Łukasz | Zagórze | Bieg | Run To The Hills Team Libiąż | opłacono | ||||
Run log com | |||||||||
332 | Inglant Zbigniew | CHORZÓW | Bieg | Run log com | opłacono | ||||
Runner's Power | |||||||||
333 | Wawrzyniak Paweł | Śrem | Bieg | Runner's Power | opłacono | ||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
334 | Baran Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Ruszamy Dąbrowę | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa | |||||||||
335 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
336 | PARZYCH Katarzyna | Rybnik | Bieg | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono | ||||
Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |||||||||
337 | Pawelczyk józef | Rybnik | Bieg | Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | opłacono | ||||
S.A.S Zabrze | |||||||||
338 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg | S.A.S Zabrze | opłacono | ||||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
339 | Burda Marcin | Żory | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
340 | Fojcik Asia | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
341 | Sitko Adam | Rybnik | Bieg | SBD Energetyk Rybnik | opłacono | ||||
SBRT BB | |||||||||
342 | Dłużniewski Jacek | ŁOMŻA | Bieg | SBRT BB | |||||
SCI Górscy Entuzjaści | |||||||||
343 | Stanczak Szymon | Skoczow | Bieg | SCI Górscy Entuzjaści | |||||
SEKCJA PIASKI | |||||||||
344 | Rodko Marta | Czeladź | Bieg | SEKCJA PIASKI | |||||
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | |||||||||
345 | Olszewski Marek | Sławków | Bieg | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
346 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
SPARTA ULTRA TEAM | |||||||||
347 | Małolepszy Waldemar | Baranów | Bieg | SPARTA ULTRA TEAM | |||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
348 | Górecka Iwona | Chorzów | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
349 | Ocysek Zygmunt | Katowice | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
350 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Marsz NW | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
SU 07 | |||||||||
351 | Gryzik Michał | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
352 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
353 | Zychla Łukasz | Bytom | Bieg | SU 07 | opłacono | ||||
SULEK team | |||||||||
354 | Sulkowski Arkadiusz | Knurów | Bieg | SULEK team | opłacono | ||||
SULEK team | |||||||||
355 | Sulkowska Julia | Książenice | Bieg | SULEK team | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
356 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
357 | Kuklok Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
358 | Kurbiel Sylwia | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
359 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
360 | Nowak Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
361 | Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
362 | Solik Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
363 | Starowicz Sebastian | Siemianowice Slaskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
364 | Starowicz Stefania | siemianowice ślaskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
365 | Szmigiel Mariusz | Siemianowice | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
366 | Warkocz Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
367 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
368 | Yushkova Nataliya | Siemianowice Śląske | Bieg | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Sierszanie | |||||||||
369 | Skawińska Magdalena | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
370 | Skawiński Krzysztof | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
371 | Skawiński Paweł | Trzebinia-Siersza | Bieg | Sierszanie | opłacono | ||||
Silesia Marathon Team | |||||||||
372 | Starosta Anna | Mysłowice | Bieg | Silesia Marathon Team | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
373 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | Marsz NW | Silesia Nordic Team | |||||
374 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Bieg | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Silesia Winter Swimming | |||||||||
375 | Lebioda Mariusz | Katowice | Bieg | Silesia Winter Swimming | opłacono | ||||
Siła Jest Kobietą | |||||||||
376 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg | Siła Jest Kobietą | opłacono | ||||
Skra Paterek | |||||||||
377 | Sobol Magdalena | Nakło nad Notecią | Bieg | Skra Paterek | opłacono | ||||
Sleaford Town Runners | |||||||||
378 | Nizler Michal | Sleaford | Bieg | Sleaford Town Runners | opłacono | ||||
Smp Chorzów | |||||||||
379 | Kania Grzegorz | Sławków | Bieg | Smp Chorzów | opłacono | ||||
Socios Silesia | |||||||||
380 | Szymański Adam | Katowice | Bieg | Socios Silesia | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
381 | Ptak Arkadiusz | Wilkszyn | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Spiritual Homeland | |||||||||
382 | Marcak Przemek | Oświęcim | Bieg | Spiritual Homeland | opłacono | ||||
Sport Management Polska | |||||||||
383 | Kita Grzegorz | Warszawa | Bieg | Sport Management Polska | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
384 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
385 | Polczyk Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
386 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
387 | Panchyrz Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
388 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
389 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg | Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Stadion Śląski | |||||||||
390 | Gazda Dorota | Katowice | Marsz NW | Stadion Śląski | opłacono | ||||
391 | Inglant KRYSTYNA | CHORZÓW | Marsz NW | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Studio GTS Katowice | |||||||||
392 | Jendroska Przemysław | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
393 | Jendroska-Stopyra Aleksandra | Katowice | Marsz NW | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
394 | Stopyra Agnieszka | Katowice | Marsz NW | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
395 | Witek Tobiasz | Katowice | Bieg | Studio GTS Katowice | opłacono | ||||
Szalone ślimaki | |||||||||
396 | Lesiecka Zofia | Bytom | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
397 | Lesiecki Dariusz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
398 | Lesiecki Piotr | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
399 | Lesiecki Tomasz | Zabrze | Bieg | Szalone ślimaki | opłacono | ||||
Szamani w transie | |||||||||
400 | Frankowski Dariusz | Bytom | Bieg | Szamani w transie | opłacono | ||||
Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||||||
401 | Markowski Przemysław | Bytom | Bieg | Szlabanowcy Running Team / Happy Runners | |||||
Szogun | |||||||||
402 | Materla Marek | Ciochowice | Bieg | Szogun | opłacono | ||||
Szombierki Dream Team | |||||||||
403 | Maniura Adam | Bytom | Bieg | Szombierki Dream Team | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
404 | Snochowska Agata | Bytom | Marsz NW | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
405 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
Sztygar | |||||||||
406 | Salomon Marek | Chorzów | Bieg | Sztygar | |||||
Są Wolniejsi | |||||||||
407 | Checko Ewa | Olsztyn | Bieg | Są Wolniejsi | |||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
408 | Bagińska Dorota | Sławków | Marsz NW | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | opłacono | ||||
TGB Lake Runners | |||||||||
409 | Matyaszewska-Bołdys Agnieszka | Tychy | Bieg | TGB Lake Runners | |||||
TJ Jakal Karvina | |||||||||
410 | Gawlas Dominik | Cieszyn | Bieg | TJ Jakal Karvina | |||||
TKKF Czeladz | |||||||||
411 | MIKOŁAJCZYK PIOTR | BĘDZIN | Bieg | TKKF Czeladz | opłacono | ||||
TKM Kancelaria | |||||||||
412 | Musialski Tomasz | TYCHY | Bieg | TKM Kancelaria | opłacono | ||||
TOROS DE ESPANA | |||||||||
413 | Pyrek Marek | Laryszów | Bieg | TOROS DE ESPANA | |||||
TS AKS Chorzów | |||||||||
414 | Brandyk Lucyna | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
415 | Brandyk Mariusz | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
416 | Brzozowicz Jakub | Świętochłowice | Bieg | TS AKS Chorzów | opłacono | ||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
417 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Marsz NW | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono | ||||
Team Papry | |||||||||
418 | Kruczek Monika Kruczek | Tychy | Bieg | Team Papry | opłacono | ||||
419 | Ruchała Ireneusz | Tychy | Bieg | Team Papry | opłacono | ||||
Team Zając | |||||||||
420 | Zając Michał Zając | Mikołów | Bieg | Team Zając | opłacono | ||||
Telmart Run Club | |||||||||
421 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | Bieg | Telmart Run Club | opłacono | ||||
The Wooden Spoon | |||||||||
422 | Szymura Maciej | Bereldange | Bieg | The Wooden Spoon | opłacono | ||||
Tkkf saturn czeladz | |||||||||
423 | Ścibisz Marta Ścibisz | Sosnowiec | Bieg | Tkkf saturn czeladz | |||||
TourSport Running Team | |||||||||
424 | Banek Krzysztof | Radzionków | Bieg | TourSport Running Team | opłacono | ||||
425 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg | TourSport Running Team | opłacono | ||||
Tri Mission | |||||||||
426 | Kosioł Andrzej | Wrocław | Bieg | Tri Mission | opłacono | ||||
Triathlon Training Center | |||||||||
427 | Plesinski Sebastian | Sosnowiec | Bieg | Triathlon Training Center | opłacono | ||||
Trochę Się Biega | |||||||||
428 | Bazylewicz Paweł | Oświęcim | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
429 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Bieg | Trochę Się Biega | opłacono | ||||
Tymbar Team | |||||||||
430 | Pańkowski Bartłomiej | Czeladź | Bieg | Tymbar Team | opłacono | ||||
UFOKI Świerklaniec | |||||||||
431 | Kwiatek Sabina | Bytom | Bieg | UFOKI Świerklaniec | opłacono | ||||
URBUD TEAM | |||||||||
432 | Urbańska Mariola | Świerklaniec | Bieg | URBUD TEAM | opłacono | ||||
Ultramaniana | |||||||||
433 | Zieliński Bartłomiej | Bełchatów | Bieg | Ultramaniana | opłacono | ||||
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | |||||||||
434 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Bieg | Uniwersytet Jagielloński w Krakowie | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
435 | Daczyński Michał | Gliwice | Bieg | Vege Runners | opłacono | ||||
Viking Training Center | |||||||||
436 | Bulanda Martyna | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
437 | Buturla Sławomir | Tychy | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
438 | Grabiańska Katarzyna | Katowice | Bieg | Viking Training Center | opłacono | ||||
Volley Dąbrowa Gornicza | |||||||||
439 | Okraska Grzegorz | Będzin | Bieg | Volley Dąbrowa Gornicza | opłacono | ||||
WATAHA- Łączy nas bieganie | |||||||||
440 | Jezierski Krzysztof | Chrzanów | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
441 | Morawiec Agnieszka | Kraków | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
442 | Morawiec Weronika | Kraków | Bieg | WATAHA- Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
WIERNA ŻONA CRAZY TEAM | |||||||||
443 | Pięta Aleksandra | Zabrze | Bieg | WIERNA ŻONA CRAZY TEAM | opłacono | ||||
WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM | |||||||||
444 | Pięta Paweł | Zabrze | Bieg | WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
445 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Marsz NW | WIRUSY | opłacono | ||||
WPogoniZaDuchem | |||||||||
446 | Urbański Sebastian | Dąbrowa Górnicza | Bieg | WPogoniZaDuchem | opłacono | ||||
W Pogoni Za Duchem | |||||||||
447 | Bednarski Rafał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
448 | Kowalski Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
449 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
450 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
451 | Sikora Marek | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
WUJEK BIEGA | |||||||||
452 | Tórz MARIUSZ | Bytom | Bieg | WUJEK BIEGA | opłacono | ||||
Warsztat Formy Tychy | |||||||||
453 | Fokt Rafał | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
454 | Kowalski Marcin | Tychy | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
455 | Nir Łukasz | TYCHY | Bieg | Warsztat Formy Tychy | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
456 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
457 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Wataha - łączy nas bieganie | |||||||||
458 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
459 | Pietrzyk Paweł | Chorzów | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
460 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast | |||||||||
461 | Kurek Jan Kurek | Krzeszowice | Bieg | Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast | opłacono | ||||
Wataha Team | |||||||||
462 | Ochman Agnieszka | Bytom | Bieg | Wataha Team | opłacono | ||||
Water Knights | |||||||||
463 | Walczyk Roman | Kraków | Bieg | Water Knights | opłacono | ||||
Wirusy | |||||||||
464 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | Wirusy | |||||
Wkurw_Team | |||||||||
465 | Rojek Michał | Gliwice | Bieg | Wkurw_Team | opłacono | ||||
466 | Wata Marta | Tychy | Bieg | Wkurw_Team | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
467 | Dziekańska Marta | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
468 | Dziekański Marcin | Będzin | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
469 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
470 | Śliz Alicja | Chorzów | Bieg | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
Wr1 Oyama Karate Katowice | |||||||||
471 | Bloch Grzegorz | Ruda Śląska | Bieg | Wr1 Oyama Karate Katowice | opłacono | ||||
Wylotane | |||||||||
472 | Toporek Ewa | Zabrze | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
473 | Toporek Henryk | Siemianowice Śląskie | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
474 | Toporek Krzysztof | Zabrze | Bieg | Wylotane | opłacono | ||||
Yes3 | |||||||||
475 | Mamcarczyk Dariusz | Gliwice | Bieg | Yes3 | opłacono | ||||
476 | Warat Katarzyna | Gliwice | Bieg | Yes3 | opłacono | ||||
Yno Ultra | |||||||||
477 | Bąkowski Michał | Jastrzębie Zdrój | Bieg | Yno Ultra | opłacono | ||||
478 | Czernicka Magdalena | Zwonowice | Bieg | Yno Ultra | |||||
Za Linią Mety TEAM | |||||||||
479 | Zielińska Malwina | Katowice | Bieg | Za Linią Mety TEAM | opłacono | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
480 | Kucharski Damian | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | |||||
481 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
482 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg | Zabiegani Nauczyciele | |||||
Zabierzów Biega | |||||||||
483 | Kuflik Mirosław | Nawojowa-Gora | Bieg | Zabierzów Biega | opłacono | ||||
Zawadzkie Biegnie | |||||||||
484 | Osak Malgorzata | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | |||||
485 | Sowa Sylwia | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
486 | Zajdel Dariusz | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
487 | Zajdel Mirosława | Zawadzkie | Bieg | Zawadzkie Biegnie | opłacono | ||||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
488 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg | Zdzieraj Kapcie | |||||
Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem | |||||||||
489 | Struk Agnieszka | Będzin | Bieg | Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
490 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
491 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
492 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
493 | Bagniewski Michal | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
494 | Bąkowska Anna | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | ||||||
495 | Balon Maria | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
496 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
497 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
498 | Bańkowska Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
499 | Baranek Marek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
500 | Bartmański Andrzej | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
501 | Bator Lidia | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
502 | Bator Waldemar | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
503 | Bednarska Iwona | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
504 | Bednarz Ewa | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
505 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg | ||||||
506 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
507 | Białas Anna | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
508 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
509 | Bijak Adriana | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
510 | Binasik Agnieszka | Katowice | Bieg | ||||||
511 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
512 | Bogucki Piotr | Katowice | Bieg | ||||||
513 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
514 | BORCZ TOMASZ | SOSNOWIEC | Bieg | opłacono | |||||
515 | Borowiak Piotr | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
516 | Bożek Katarzyna | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
517 | Bożek Marlena | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
518 | Bożek Sebastian | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
519 | briańska-kordecka aleksandra | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
520 | Bromboszcz Elżbieta | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
521 | Brudek Grzegorz Brudek | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
522 | Brzezińska Anna | Chrząstowice | Bieg | opłacono | |||||
523 | Buchta Adam | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
524 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
525 | chmielewski krzysztof | chorzów | Bieg | opłacono | |||||
526 | Chryst Dominika | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
527 | Chyliński Adam | Siemianowice śląskie | Bieg | opłacono | |||||
528 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Bieg | opłacono | |||||
529 | Cibis Anna | Katowice | Bieg | ||||||
530 | Cieniawska Ewa | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
531 | Ciepiela Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
532 | Ciepiela Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
533 | Cierpiałowska Marlena | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
534 | CIESIELSKA Sylwia | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
535 | Ciochoń Agnieszka | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
536 | Curyło Maria | GLIWICE | Bieg | opłacono | |||||
537 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
538 | Czajka Tomasz | Jastrzebie-Zdroj | Bieg | opłacono | |||||
539 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
540 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
541 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
542 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
543 | Czudaj Ewa | Kalety | Bieg | opłacono | |||||
544 | Czyszczoń Bogdan | Zagórzany | Bieg | opłacono | |||||
545 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg | opłacono | |||||
546 | Dębowski Krzysztof | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
547 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
548 | Delong-Michalowska Izabela | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
549 | Drewniak Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
550 | Drosdzol Piotr | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
551 | Drożdżowski Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
552 | Dubinskaite Raminta | Vilnius | Bieg | ||||||
553 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | Bieg | ||||||
554 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
555 | Duda Krzysztof | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
556 | Dworaczek Nina | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
557 | Dworok Peter | Rheda-Wiedenbrück | Bieg | ||||||
558 | Dziagacz Rafał | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
559 | Dziamski Ryszard | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
560 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | Bieg | opłacono | |||||
561 | Feliks Andrzej | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
562 | Filipczyk Wioletta | Bytom | Bieg | ||||||
563 | Filipiak Beata | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
564 | Filipiak Hieronim | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
565 | Flak Ewa | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
566 | Flasiński Michał | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
567 | Flasiński Tomasz | Chrzanów | Bieg | opłacono | |||||
568 | Florczyk Artur | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
569 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Bieg | ||||||
570 | Fojt Krzysztof | Chorzów | Marsz NW | opłacono | |||||
571 | Frąckiewicz Paweł | Sławków | Bieg | ||||||
572 | Frączek Mirosław | Katowice | Bieg | ||||||
573 | Frosztega Artur | Katowice | Bieg | ||||||
574 | Fryc-Warkocz Maria | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
575 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
576 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
577 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
578 | Gabor Robert | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
579 | Gabryś Bronisław | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
580 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
581 | Gajewska Magdalena | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
582 | Gamza Bogna | Siemianowice Ślaskie | Bieg | opłacono | |||||
583 | Gawełko Janusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
584 | Gawlina Lesław | Ruda śląska | Bieg | opłacono | |||||
585 | Gawryś Tomasz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
586 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
587 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
588 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg | ||||||
589 | Gieroszka Agnieszka | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
590 | Gieroszka Artur | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
591 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
592 | Gomułka Marcin | Czarne Błoto | Bieg | opłacono | |||||
593 | Grabara Adam | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
594 | Grabowski Adrian | Myslowice | Bieg | ||||||
595 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
596 | Grochowicz Karolina | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
597 | Grońska Barbara | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
598 | Gros Sandra | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
599 | Gruszka Edyta | Chorzów | Marsz NW | ||||||
600 | Grzelec Jacek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
601 | Gutowski Michał | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
602 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Bieg | opłacono | |||||
603 | Gwardiak Mateusz | Orzesze | Bieg | ||||||
604 | HAIDA MARCIN | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg | opłacono | |||||
605 | Halejcio Krzysztof | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
606 | Hanusik-Jeruzel Zofia | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
607 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
608 | Hojka Klaudia | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
609 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
610 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Marsz NW | opłacono | |||||
611 | Hoła Paweł | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
612 | Hryniszyn Agnieszka | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
613 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Bieg | opłacono | |||||
614 | Idzik Małgorzata | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
615 | JACHYM ARKADIUSZ | BIELSKO-BIAŁA | Bieg | ||||||
616 | Jagieła Grzegorz | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
617 | jankowska anna | zabrze | Bieg | ||||||
618 | Jędrusik Jakub | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
619 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | Bieg | ||||||
620 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Bieg | opłacono | |||||
621 | Kacprowski Filip | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
622 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
623 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
624 | Kalinowska Justyna | Kalety | Bieg | opłacono | |||||
625 | Kańtoch Andrzej | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
626 | Kańtoch Izabela | Siekierczyna | Bieg | opłacono | |||||
627 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Bieg | opłacono | |||||
628 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Marsz NW | opłacono | |||||
629 | kaszubski Andrzej | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
630 | Kawa Mariusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
631 | Kazior Małgorzata | Katowice | Bieg | ||||||
632 | Kilka Dorota | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
633 | Klatka Mateusz | Szałsza | Bieg | opłacono | |||||
634 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
635 | Kobus Ewelina | Piekary Śląskie | Bieg | ||||||
636 | Kociel Jarosław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
637 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
638 | Koczar Julia | Żory | Bieg | opłacono | |||||
639 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg | opłacono | |||||
640 | Kolarczyk Pawel Kolarczyk | Jastrzębie Zdrój | Bieg | ||||||
641 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | Bieg | opłacono | |||||
642 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
643 | Kościelnilk Krzysztof | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
644 | Kosiur Janusz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
645 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
646 | Kosowski Michał | Iłża | Bieg | opłacono | |||||
647 | Kostrzewski Sławomir | Opole | Bieg | opłacono | |||||
648 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Bieg | ||||||
649 | Kowalczyk jordan | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
650 | Kowalska Aleksandra | CHORZÓW | Bieg | opłacono | |||||
651 | Kowalski Dawid | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
652 | Kowolik Tomek | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
653 | Kozubski Maciej | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
654 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
655 | Kołak Alicja | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
656 | Kołodziej Piotr | Warszawa | Bieg | opłacono | |||||
657 | Kołodziejczyk Marcin | Tychy | Bieg | opłacono | |||||
658 | KRAWACKI RYSZARD | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
659 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | Bieg | ||||||
660 | Krawczyk Marta | Zawadzkie | Bieg | opłacono | |||||
661 | Kropatwa Kamila | Londyn | Bieg | opłacono | |||||
662 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | Bieg | opłacono | |||||
663 | Krupa Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
664 | Kruszyński Tomasz Kruszyński | Tychy | Bieg | ||||||
665 | Krzciuk Tomasz | Zawiercie | Bieg | ||||||
666 | KUBERSKI ANDRZEJ | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
667 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Marsz NW | ||||||
668 | Kuchta Alicja | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
669 | Kucz Wojciech Kucz | Warszawa | Bieg | opłacono | |||||
670 | Kukla Maciej | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
671 | Kulesza Łukasz | Mikołów | Bieg | opłacono | |||||
672 | Kur Mariusz | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
673 | Kurek Dawid | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
674 | Kurek Klaudiusz | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
675 | Kurowski Witold | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
676 | Kuźnik Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
677 | Kuźnik Rafał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
678 | Kwiatek Dawid | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
679 | Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski | Ruda Śląska | Bieg | ||||||
680 | Lange Paweł | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
681 | Lara Izabela | Katowice | Bieg | ||||||
682 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Marsz NW | ||||||
683 | LEBIODA ADAM | KATOWICE | Bieg | ||||||
684 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
685 | Lic Janusz | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
686 | Litwa Tadeusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
687 | Lupa Piotr | Mszana Dolna | Bieg | ||||||
688 | Machajska Patrycja | Katowice | Bieg | ||||||
689 | Machnik Aleksandra | Chorzów | Marsz NW | opłacono | |||||
690 | Mądrzyk Daniel | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
691 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
692 | Maj - Dziubańska Izabela | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
693 | MAJDA ROBERT MAJDA | ORZESZE | Bieg | opłacono | |||||
694 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
695 | Malczak Mateusz | Katowice | Bieg | ||||||
696 | Malinowski Adrian | Będzin | Bieg | ||||||
697 | Malysa Marcin | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
698 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
699 | Markiewka Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
700 | Maślanka Sabina | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
701 | Masoń Anna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
702 | Matyszkiewicz Irmina | Czeladź | Marsz NW | opłacono | |||||
703 | MAZUR Agata | Chrzanów | Marsz NW | opłacono | |||||
704 | Mazur Mariusz | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
705 | Małka Marian | Gliwice | Marsz NW | ||||||
706 | Małyszek Jacek | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
707 | Michalik Dorota | tychy | Bieg | ||||||
708 | Mierzejewska Małgorzata | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
709 | Mika Damian | Racibórz | Bieg | opłacono | |||||
710 | Mika Dawid | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
711 | Mikoś Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
712 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
713 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
714 | Moszyk Hania | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
715 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Bieg | opłacono | |||||
716 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Bieg | opłacono | |||||
717 | Musialik Marek | Piekary sl | Bieg | opłacono | |||||
718 | Musiał Bozena | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
719 | Naszydlowa Paulina | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
720 | Nigbor-Fogel Katarzyna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
721 | Noga Angelika | Kozy | Bieg | ||||||
722 | Nowak Agnieszka Nowak | Świętochłowice | Bieg | ||||||
723 | Nowak Roman | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
724 | Nowak Tadeusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
725 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
726 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
727 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
728 | Owczarek Paweł | Bielsko-Biała | Bieg | opłacono | |||||
729 | Ożarowska Danuta | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
730 | Pakosz Jakub | Radom | Bieg | opłacono | |||||
731 | Palt Tomasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
732 | Pankiewicz Katarzyna | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
733 | Parzelski Mikołaj | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
734 | PARZYCH WOJCIECH | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
735 | Pastecki Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
736 | Patrzałek Iwona | Wolbrom | Bieg | opłacono | |||||
737 | Patyk Adelajda | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
738 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
739 | Pawlik Tomasz | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
740 | Pepera Beata | Wolbrom | Bieg | opłacono | |||||
741 | Peter Katarzyna | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
742 | PETER MARCIN | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
743 | Petrus Karolina | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
744 | Petrus Ryszard | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
745 | Piasecki Mariusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
746 | Pielok Wojciech | Chorzow | Bieg | opłacono | |||||
747 | Pilch Magdalena | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
748 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
749 | PISULA BEATA | BYTOM | Bieg | opłacono | |||||
750 | Piszczek Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
751 | Piżuch Adrian | Łazy | Bieg | opłacono | |||||
752 | Plewa Remigiusz | Gostyń | Bieg | opłacono | |||||
753 | Ploch Adam | Pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
754 | ploch karolina | pyskowice | Bieg | opłacono | |||||
755 | PNG Suseł Aleksander | Mikołów | Bieg | ||||||
756 | Podstawski Michał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
757 | Polak Tomasz | Bielsko - Biała | Bieg | opłacono | |||||
758 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Bieg | ||||||
759 | Polek Witold | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
760 | Polok Adam | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
761 | Poręba Edyta | Trzebinia | Marsz NW | opłacono | |||||
762 | PROKOP ELŻBIETA | GLIWICE | Bieg | opłacono | |||||
763 | Prończuk Adam | Czechowice-Dziedzice | Bieg | opłacono | |||||
764 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Bieg | ||||||
765 | Ptasik Mirosław | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
766 | Pudelko Roman | Chróścina | Bieg | opłacono | |||||
767 | Płońska Małgorzata | Katowice | Marsz NW | opłacono | |||||
768 | Raczek Wojciech | Chełmek | Bieg | opłacono | |||||
769 | Rajkowski Michał | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
770 | Rapacz Daria | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
771 | Ratajczak Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
772 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Bieg | opłacono | |||||
773 | Rogalski Tomasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
774 | Rojek Urszula | Gliwice | Marsz NW | opłacono | |||||
775 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
776 | Rusak Tomasz | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
777 | Rusek Robert | Świętochłowoce | Bieg | opłacono | |||||
778 | Rybak Marcin Rybak | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
779 | RYBIŃSKI DOMINIK | Zawiercie | Bieg | opłacono | |||||
780 | Rybok Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
781 | Rychel-Mantur Dominika | Katowice | Bieg | ||||||
782 | Salomon Ewa | Chorzów | Bieg | ||||||
783 | Sanchez Marzena | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
784 | Sędkowski Grzegorz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
785 | Serocki Michał | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
786 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
787 | Sipiera Tomasz | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
788 | Sitarz Kazimierz | Rybnik | Bieg | opłacono | |||||
789 | Sitko Grzegorz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
790 | Skrzydło Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
791 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
792 | Ślusarska Sylwia | Kielce | Bieg | ||||||
793 | Ślusarz Paulina | Czeladź | Bieg | opłacono | |||||
794 | Smith Kelli | Kedzierzyn-Kozle | Bieg | opłacono | |||||
795 | Snarski Dariusz | Katowice | Bieg | ||||||
796 | Sobczak Tomasz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
797 | Sobstel Przemek | Siemianowice Ślaskie | Bieg | opłacono | |||||
798 | Sprutta Mateusz | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
799 | Sroczyńska Anna | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
800 | Sroczyński Dariusz | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
801 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
802 | Stach Marcin | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
803 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg | opłacono | |||||
804 | Stachura Mateusz | Zabrze | Bieg | opłacono | |||||
805 | Staroszyński Dawid | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
806 | Stromczyński Maciej | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
807 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg | opłacono | |||||
808 | Styczeń Grzegorz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
809 | Surowiec Michał | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
810 | Suseł Alek | MIKOŁÓW | Bieg | opłacono | |||||
811 | Swarlik Rafał | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
812 | Świder Tomasz | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
813 | Syda Andrzej | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
814 | Szablicki Aleksy | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
815 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
816 | Szedzielorz Sebastian | Siemainowice | Bieg | opłacono | |||||
817 | Szeląg Iwona | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
818 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
819 | Sznajder Mirosław | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
820 | Szostak Agnieszka | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
821 | SZOSTAK JOLANTA | KRAKÓW | Marsz NW | opłacono | |||||
822 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Bieg | opłacono | |||||
823 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Marsz NW | ||||||
824 | Szuryn Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
825 | Szymala Adam | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
826 | szymkowski krzysztof | czestochowa | Bieg | opłacono | |||||
827 | Szynawa Agnieszka | Siemianowicie slaskie | Bieg | ||||||
828 | Szłapa Urszula | Czarków | Bieg | ||||||
829 | Timing4u Spółka | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
830 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg | opłacono | |||||
831 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
832 | Trąbała Katarzyna | Mysłowice | Bieg | opłacono | |||||
833 | TROJSZCZAK JOANNA | Rybnik | Marsz NW | ||||||
834 | Twardosz Michał | Kraków | Bieg | opłacono | |||||
835 | Urbanek Dariusz | Ruda Śląska | Bieg | ||||||
836 | Wańha Hanna | Mikolow | Bieg | opłacono | |||||
837 | Waniek Halina | Ruda Śląska | Bieg | opłacono | |||||
838 | Warkocz Miłosz | Siemianowice Śląskie | Marsz NW | opłacono | |||||
839 | Waryan Waldemar | Tychy | Marsz NW | opłacono | |||||
840 | WASIEWICZ MICHAŁ WASIEWICZ | CHORZÓW | Bieg | opłacono | |||||
841 | Wcisło Dariusz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
842 | Welm Eryk | Częstochowa | Bieg | ||||||
843 | Werkowski Marek | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
844 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
845 | Wilk Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg | opłacono | |||||
846 | WITKOWSKI PRZEMYSŁAW | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
847 | Wochnik Beata | Katowice | Bieg | ||||||
848 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
849 | Wojciechowski Olaf | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
850 | Wojcik Jakub | Gliwice | Bieg | opłacono | |||||
851 | Wojtunik Andrzej | Bytom | Marsz NW | opłacono | |||||
852 | Wolański Michał Wolański | Częstochowa | Bieg | ||||||
853 | Wolny Zdzisław | chorzow | Bieg | opłacono | |||||
854 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg | ||||||
855 | Wròblewski Włodzimierz | Chorzów | Bieg | opłacono | |||||
856 | Wykurz Lilana | Wojkowice | Bieg | opłacono | |||||
857 | Zając Iwona | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
858 | Zawiła Agnieszka | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
859 | Zelik stanisław | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
860 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Bieg | ||||||
861 | Zięba Łukasz | Katowice | Bieg | opłacono | |||||
862 | Ziętara Agata | Jastrzębie-Zdrój | Bieg | opłacono | |||||
863 | Ziołkowska Barbara | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
864 | ŻUREK JOANNA | KALETY | Bieg | opłacono | |||||
865 | Zyzak Daniel | Siemianowice Śląskie | Bieg | opłacono | |||||
866 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Marsz NW | opłacono | |||||
867 | Łukasik Piotr | Trzebinia | Bieg | opłacono | |||||
868 | Łukawski Bogusław | Świętochłowice | Bieg | opłacono | |||||
869 | Łuszcz Zbigniew | Bytom | Bieg | opłacono | |||||
biegaMYsłowice | |||||||||
870 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Bieg | biegaMYsłowice | opłacono | ||||
iru75 / Opyka K.M Szczerba | |||||||||
871 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Bieg | iru75 / Opyka K.M Szczerba | opłacono | ||||
miechowicka grupa biegowa | |||||||||
872 | FRANKOWSKA ANIA | Bytom | Bieg | miechowicka grupa biegowa | opłacono | ||||
pobiega(l)niany | |||||||||
873 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Bieg | pobiega(l)niany | |||||
przyGOdowo | |||||||||
874 | Tomczak Jacek | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
875 | Tomczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
876 | Tomczak Maja | Ruda Ślaska | Bieg | przyGOdowo | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
877 | Saliński Bartosz | Katowice | Bieg | wkurw_team | opłacono | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
878 | Chomczyk Kasia | Siemianowice | Bieg | Śląsk Runners | opłacono | ||||
879 | Chomczyk Michał | Siemianowice | Bieg | Śląsk Runners | opłacono | ||||
880 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg | Śląsk Runners | |||||
Żółwikersi | |||||||||
881 | Pasoń Dariusz | Będzin | Bieg | Żółwikersi | opłacono |
Wyświetleń: 46559